Akşamları Ek İş Evde Akşamları Ek İş Yapabilirsiniz!

Evde ek iş imkanları kategorisine 9 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 672 defa okundu

Bu makalemizde büyük mega kentlerin yaşam koşullarının zorluluğu, giderlerin fazla olması, çocukların ihtiyaçları derken aldığınız aylık ücretin yetmediği durumlarda, evde yapılabilecek akşamları ek iş ilanları konuları hakkında sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlamış bulunuyoruz. Sabah mesaisinden başlayarak akşama kadar çalışıp birde evde çalışmak zorunda olmak gerçekten katlanılması zor durumlardan bir tanesi olarak gözükebilir.

Ancak biz sizler için daha kolay ve rahat işler ile nasıl gelir elde edebileceğinizi paylaşacağız. Akşam evde yapabileceğiniz işler genellikle ek iş kategorisine girer ve herhangi bir zorluğu bulunmamakta kalır. Bunlar içinde evinizden makale siparişi alıp bunları rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Eğer örgü işinde tecrübeliyseniz örgü işleri alarak, kazak, dantel ve havlu kenarı gibi ev işlerini de çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Firmalar ve dükkanlardan etiket işi alabilirsiniz bunları her akşam evinize giderken siparişini alır ve sabah işe dönerken bunları teslim de edersiniz. Bu alanlarda kendinizi kanıtlarsanız daha fazla işler alıp daha fazla ücret kazanabilirsiniz. Evde ek işlerde önemli olan devamlılık ve işe verilen değer, ek iş ya da daha başka şeyler ne olursa olsun işinize önem vererek çalışın ve yaptığınız işi severek yapın böyle devam ettikçe istediğiniz kazancıda elbet gün geçtikçe elde edebilirsiniz. Akşam yapılabilecek işlere devam edecek olursak, evde kutu katlayarak güzel para kazanabilirsiniz. Akşam çayınızı içerken, dizinizi izlerken basitçe halledebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi akşam yapılan işlerin herhangi bir zorluluğu bulunmamaktadır. Bende yapabilir miyim diye düşünmeden bir ucundan tutarak çalışmalara başlayıp gelir elde edebilme lüksüne sahip olursunuz.

Akşamları ve hafta sonları ek iş yapabilirsiniz.

Evde akşamları şirketler aracılığıyla bulmuş olduğunuz işleri işin çeşidine göre yapma aşamaları elbette var. Aldığınız türe göre yapım aşamaları farklılık da gösterebilir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi yapımında bir zorluk ta görülmemektedir. Bu işleri alan kişiler kolaylık la baş edebilirler ve üstesinden gelirler. Başlayınca zaten işin yarısını bitirmiş olursunuz.

Akşamları Ek İş Evde Akşamları Ek İş Yapabilirsiniz!

Alacağınız ek işlere göre farklılık gösteren bu firmalara, hem çevreniz sayesinde hem de internet üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Akşamları ek iş veren firmaları internet üzerinden çeşitli siteler aracılığıyla ulaşabilir iletişime geçerek bu işleri de alabilirsiniz. Oturduğunuz semt deki firmalara ulaşarak yukarıda bahsettiğimiz işleri veren firmalara da ulaşabilir ve bu işleri çok rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Eğer sizde çalışmak istediğiniz bir ek iş kategorisi var ise lütfen aşağıdaki başvuru adımını izleyerek bize bildiriniz. Yazmış olduğunuz e-posta adresinize istemiş olduğunuz kategorilerdeki firmaların irtibat bilgilerini iletmekle kalarak sizlere aracı olalım.

Etiketler : , , , , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • ÜmranCevapla

  Rize merkezde oturmaktayım.
  Evde etiket işi yapabilirim.

  Ağu 27, 2016 10:43
 • makbuleCevapla

  ev hanımıyım. İstanbul’dan yazıyorum. Evde paketleme işleri yapabilirim. Geri dönüş bekliyorum. İyi çalışmalar.

  Eyl 02, 2016 21:19
 • seçil daşkaleCevapla

  ızmır de yaşıyorum acıl evde ek işe ıhtıyacım var bilgi verirsenız sevınırım

  Eki 07, 2016 07:59
 • kevserCevapla

  kütahya merkezde oturuyorum paketleme tarzında iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

  Eki 09, 2016 12:49
 • EylemCevapla

  Balıkesir Bandırmada yaşıyorum. evde paketleme işi istiyorum. Çok ihtiyacım var. Bilgi verirseniz sevinirim.

  Eki 10, 2016 17:33
 • banuCevapla

  merhaba ankara sincanda yasiyorum issizim cok ihtiyacm var hangisi olursa yaparm yeterki dönüs olsun lutfen

  Eki 10, 2016 18:09
 • SemraCevapla

  İş

  Eki 23, 2016 20:28
 • GamzeCevapla

  4 kişilik bir aileyiz ve ciddi anlamda evde yapabilceğimiz düğme paketleme gibi işe ihtiyacımız var. İstanbul – beylikdüzünde ikamet ediyoruz. Firmalara ulaşabileceğim mail adreslerini gönderirseniz memnun olurum. Aracı oldugunuz teşekkür ederim.

  Ara 04, 2016 16:04
DMCA.com Protection Status