Antalya Ek İş Veren Firmalar 2017

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 967 defa okundu

Antalya Ek İş Veren Firmalar 2017

Antalya, turistik ve hareketli bir bölge olmasına rağmen halk tabanı ile zorluk çeken bölgeler arasında yer almaktadır. Nüfus yoğunluğu bakımından Türkiye’nin ilk 5 şehri arasında yer alması hareketliliğin ne kadar yoğun olduğunun bir göstergesidir. Halk arasında ek gelir ihtiyacı olan kişilerin ise çaresiz arayışları birçok kurum ve kuruluşlar içerisinde başvuru yapmalarına neden olmaktadır.

Ev hanımları, her bölgede olduğu gibi Antalya içerisinde de ek gelir arayışı içerisinde bulunmaktadır. Ekonomik düzeylerini iyileştirme çabasına giren hanımlar, birçok platform aracılığı ile ek gelir arayışlarında bulunmaktadır. Bu işler sayesinde birçok kadın özgürce alışverişler yaparak gerek kendi ihtiyaçlarını, gerek ise çocukların ihtiyaçlarını gidermektedirler.  Bu anlamda kurulan platformlar, kadınların ihtiyaçları olan ek gelir dağılımlarında bulunmakta ve birçok kişilere yardımcı olmaktadır. İş konusunda yeterli desteği bulamayan kişiler; ek iş ilanları  paylaşımını genel olarak İnternet siteleri üzerinden araştırmaktadırlar. Genelde iş verenlerle çalışanlar arasında hiçbir kural olmayıp ev şartlarının geçerli olduğunu, mesai saatleri gibi bir durumun olmadığı ve kişilerin özgür bir ortamda evdeki kişiler ile bir araya gelerek çalışabilecekleri bir ortam herkesin hayalini kurduğu bir ortam olarak görünmektedir. Antalya’da birçok aile, ek işler alarak aylık gelirlerini 1,500 TL, 2,000 TL tutarlarında ek kazançlar ilave edebilmektedirler. Özellikle paketleme işleri çocuklardan yaşlılara kadar birçok yaş gurubu için uygun olup kolay yapılabilen işler olarak göz önünde bulunmaktadır. Kişilerin iş başvurularını genelde bizler belirli periyotlarda paylaşıyor, yorum yapabilen kişilerden arasından seçilebildiğinide son olarak eklemek istiyoruz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • IrazCevapla

  Denizli merkezde yaşıyorum. Evde yapabileceğim bir işe ihtiyacım var. Elim çok pratiktir. Düzenli ve disiplinli çalışırım. İş verenler ilgilenirse sevinirim.

  Oca 27, 2017 21:25
 • NuriyeCevapla

  Evde telefon kılıfı suslemesi

  Oca 29, 2017 19:33
 • FazlıCevapla

  Antalya merkezde oturuyoruz. Verilecek işi evde bitirip en kısa zamanda teslim edebilmek için yeterli zaman ve iş gücümüz var.

  Oca 30, 2017 15:02
 • FidanCevapla

  Ek is olarak ben de yapmak istiyorum..nasil basvuru yapiyoruz acaba..

  Şub 01, 2017 09:43
 • Fatma TopalCevapla

  Bu işe çok ihtiyacım var.Fazlasıyla bu işle ilgilenecek zamanım var.El işi ve el çabukluğunda çok iyiyim.Dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

  Şub 02, 2017 17:36
 • cennetCevapla

  ek iş arıyorum paketleme süsleme katlama vb işler yapabirim disiplinli ve pratik calişirim

  Şub 02, 2017 19:00
 • TuğbaCevapla

  Merhabalar evde ek iş ariyorum Antalya’da yaşıyorum kendi paramı kendim kazanmak Istiyorum yardımcı olursaniz çok sevinirim

  Mar 22, 2017 21:25
 • MürüvvetCevapla

  Afyon mezkezdeyim. Elim hızlıdır. Her türlü paketleme ve hazırlama işi yaparım. İhtiyacım var. Lütfen.

  Mar 15, 2018 19:05
 • KezbanCevapla

  Evde ek iş istiyorum.antalya kepez de oturuyorum.

  Tem 17, 2018 10:29
DMCA.com Protection Status