Ataç Paketleme işi Haftalık 290 TL Kazanç

Evde ek iş ilanları kategorisine 24 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 5.569 defa okundu

Ek iş sektörüne adım atmak ve ek iş sektöründe ekstra para kazanmak istiyorsanız doğru ve en güncel adrestesiniz. Türkiye’nin en güncel ve en büyük ek iş ilanlarını her daim yayına alarak kullanıcılarına ulaştıran evdeekisilan.net yeni bir ek iş ilanı ile karşınızda.

Ataç Paketleme işi Haftalık 290 TL Kazanç

Evet ek iş ilanlarına bir yeni ile devam ediyoruz. Ataç paketleme işi hemen hemen her kişinin yorulmadan rahatça cebine haftada 290 TL koyabileceği bir ek iştir. Bildiğimiz araçların kutularına adetleri sayılarak paketlemesi yapılmaktadır. Sonrasında iş tamamlanmış oluyor. Anlaşacağınız firma size kilo üzerinden hesaplama yapıyor.

Ek iş getirisinde en önemli iş çalışacağınız firmaya bağlıdır. Bu çalışacağınız paketleme işi veren firma veya firmalar güvenilir ve yasal olmak zorundadır. Aksi taktirde güvenemeyeceğiniz bir firma ile karşılaşırsanız ne ödeme alabilir nede kalan paranızı kuratarabilirsiniz. Bu hususta siz değerli kullanıcılarımızı uyarıyor ve önlem almalarını rica ediyoruz.

Evde ataç paketleme işi oldukça güzel ve eğlenceli bir ek iştir. Ek işler ile aile gelirine bir katkıda siz bulunabilirsiniz. Daha huzurlu ve daha mutlu bir geçim hayatı yaşayabilirsiniz. Ek işler son zamanlarda ülkemizde aşırı talep gören bir meslek dalı haline gelmiş bulunmaktadır.

Seçimini yapacağınız ek iş ile gelirinize gelir katarak daha güzel günler geçirebilirsiniz. Ek işler de istediğiniz kategorideki ilana başvuru yaparak cevap alınmasını bekleyebilirsiniz. Birden fazla ek iş ilanına başvuru gönderebilirsiniz.

Ek iş ilanının sonuna gelirken, ataç paketleme işinde çalışmak istiyorsanız yapacağınız tek şey aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermek. Sonrasında ataç paketleme işi veren firmaların size ulaşmasını beklemeniz olacaktır.

Hemen ek iş ilanına başvuru göndermek için aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurarak gönderebilirsiniz.

Unutmayın seçeceğiniz ek işler sizlere her zaman daha rahat geçinmenizi sağlar. Bir ek işinizin olması bu işsizlik döneminde sizleri rahata çıkartarak ferahlatır. Ataç paketleme işini tercih edebilir veya ek iş ilanlarını kategorimize bakarak kendinize uygun bir ek iş dalı belirleyebilirsiniz. Şansınızın bol ve işinizin rast gitmesi dileklerimiz ile.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • KubraCevapla

  Kilis’te ikamet etmekteyim boş vaktim var ve evde işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Oca 10, 2018 16:26
 • enverCevapla

  işe ihtiyacım var okul saatleri yüzünden iş bulamamaktayım

  Oca 10, 2018 17:01
 • Sultan ÖzkınacıCevapla

  Ben 2 çocuk annesiyim. Eşim emekli ve görme engelli. 2 çocuğmuzun daha rahat okuması için ataç paketleme işini ben ve eşim çok rahat yapabiliriz

  Oca 10, 2018 21:07
 • MineCevapla

  2 çocuk annesiyim kızımn okul masraflari icin bu ise çok ihtiycam var yeni dogum yaptim oglumda daha 5 aylik lutfen geri donus yapin.

  Oca 12, 2018 21:03
 • DilerCevapla

  Emekliyim.45 yaşındayım.Çerkezköy G.O.P.mah de oturuyorum.evim müsait.Gurup kurabilirim.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Kolay gelsin.

  Oca 13, 2018 08:26
DMCA.com Protection Status