Ataç Paketleme işi Haftalık 290 TL Kazanç

Evde ek iş ilanları kategorisine 24 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 7.455 defa okundu

Ek iş sektörüne adım atmak ve ek iş sektöründe ekstra para kazanmak istiyorsanız doğru ve en güncel adrestesiniz. Türkiye’nin en güncel ve en büyük ek iş ilanlarını her daim yayına alarak kullanıcılarına ulaştıran evdeekisilan.net yeni bir ek iş ilanı ile karşınızda.

Ataç Paketleme işi Haftalık 290 TL Kazanç

Evet ek iş ilanlarına bir yeni ile devam ediyoruz. Ataç paketleme işi hemen hemen her kişinin yorulmadan rahatça cebine haftada 290 TL koyabileceği bir ek iştir. Bildiğimiz araçların kutularına adetleri sayılarak paketlemesi yapılmaktadır. Sonrasında iş tamamlanmış oluyor. Anlaşacağınız firma size kilo üzerinden hesaplama yapıyor.

Ek iş getirisinde en önemli iş çalışacağınız firmaya bağlıdır. Bu çalışacağınız paketleme işi veren firma veya firmalar güvenilir ve yasal olmak zorundadır. Aksi taktirde güvenemeyeceğiniz bir firma ile karşılaşırsanız ne ödeme alabilir nede kalan paranızı kuratarabilirsiniz. Bu hususta siz değerli kullanıcılarımızı uyarıyor ve önlem almalarını rica ediyoruz.

Evde ataç paketleme işi oldukça güzel ve eğlenceli bir ek iştir. Ek işler ile aile gelirine bir katkıda siz bulunabilirsiniz. Daha huzurlu ve daha mutlu bir geçim hayatı yaşayabilirsiniz. Ek işler son zamanlarda ülkemizde aşırı talep gören bir meslek dalı haline gelmiş bulunmaktadır.

Seçimini yapacağınız ek iş ile gelirinize gelir katarak daha güzel günler geçirebilirsiniz. Ek işler de istediğiniz kategorideki ilana başvuru yaparak cevap alınmasını bekleyebilirsiniz. Birden fazla ek iş ilanına başvuru gönderebilirsiniz.

Ek iş ilanının sonuna gelirken, ataç paketleme işinde çalışmak istiyorsanız yapacağınız tek şey aşağıdaki başvuru kısmını doldurup göndermek. Sonrasında ataç paketleme işi veren firmaların size ulaşmasını beklemeniz olacaktır.

Hemen ek iş ilanına başvuru göndermek için aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurarak gönderebilirsiniz.

Unutmayın seçeceğiniz ek işler sizlere her zaman daha rahat geçinmenizi sağlar. Bir ek işinizin olması bu işsizlik döneminde sizleri rahata çıkartarak ferahlatır. Ataç paketleme işini tercih edebilir veya ek iş ilanlarını kategorimize bakarak kendinize uygun bir ek iş dalı belirleyebilirsiniz. Şansınızın bol ve işinizin rast gitmesi dileklerimiz ile.

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • FulyaCevapla

  Evde paketleme işini daha öncede yaptım geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

  Nis 27, 2018 21:06
 • Şenol altunkayaCevapla

  Evden iş yapmak istiyorum

  May 12, 2018 12:25
 • DİLEK EZGİCevapla

  EKİP OLARAK CALIŞABİLCEGİMİZ HERTÜRLÜ İŞLERİ YAPABLİRİZ DENEYİMLİYİZ VE ELİMİZDE HIZLI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ

  May 27, 2018 07:31
 • muhammed albayrakCevapla

  öğrenciyim işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  May 29, 2018 10:21
 • RUKİYECevapla

  MERHABA EVDE PAKETLE İŞİ YAPABİLİRİM. GERİ DÖNÜŞ BEKLİYORUM

  Haz 07, 2018 14:04
 • RUKİYECevapla

  YALOVA ÇİFTLİKKÖYDEYİM ARKADAŞIMLA BİRLİKTE EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUZ

  Haz 07, 2018 14:06
 • SıbelCevapla

  Evde atac paketleme işi bılgılendırırsenız

  Haz 09, 2018 14:14
 • Ayşe AltunayCevapla

  Bu ise ihtiyacımız var. Bana ulaşabilirsiniz?

  Tem 13, 2018 10:02
 • rabia akınCevapla

  ben bu işi çok iyi yapacağıma eminim bana ulaşmanızı istiyorum

  Tem 26, 2018 11:45
 • meral kuşCevapla

  ataç paketleme işinden yararlanmak istiyoum

  Ağu 02, 2018 13:40
 • TunaCevapla

  Eşim için istiyorum çocuğumuz olduğu ndan çalışamıyor işe de ihtiyacımız var eli hızlıdır çabuk yapar yatkındır geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Eyl 04, 2018 08:24
DMCA.com Protection Status