Ayda 4000 TL Kazanç + SGK Ev Hanımlarına İş İmkanı

Evde ek iş imkanları kategorisine 18 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 5.057 defa okundu

Türkobir sistemine katılan kullanıcı sayısı 5 milyona ulaştığını hatırlatmak istiyoruz.
* NASIL BİR İŞ OLUYOR?
* NASIL BAŞLAYABİLİRİM?
* AYLIK KAZANCIM NE OLUR?

İşte tüm bu soruların cevaplarını sizlere aktarmak için aşağıdaki yazıya göz atabilirsiniz.

TÜRKOBİR; Ev Hanımlarının, Emeklilerin, Öğrencilerin, Memurların, Çalışanların Kısacası Ben Bu İşi Yaparım Diyen hemen hemen Herkesin TÜRKOBİR Satış Temsilciliği Yaparak Kendi Çevrelerinde Katalog Üzerinden Binlerce Çeşit Bay Bayan Çocuk İç Giyimi, Bay Bayan Çocuk Dış Giyimi, Envai Renk ve Desenlerde Bay Bayan Çocuk Çorapları, Tesettür Giyim Çeşitleri, Namaz Kıyafetleri, Saat ve Takı Çeşitleri, Kol Çantası Sırt Çantası ve Deri Aksesurlar, Tv Ürünleri, Yerli ve İthal Kozmetik Çeşitleri ve Her Marka Ev Yaşam Ürünleri, gereçleri Gibi Daha Burada Sayamayacağımız Kadar birden Çok Sayıda 10 Binlerce Çeşit Ürünün Satışını Yaparak Ayda Yaklaşık olarak 4.000 TL’ye Kadar Kazanç Sağladıkları ve Belli Bir Seviyeye Ulaştıklarında SGK’lı Olarak Çalıştıkları, Çok Sayıda Türk Firması Tarafından Bir Araya Gelinerek 2012 Yılında Türkiye Kobiler Birliği Adıyla Kurulmuş Olan Yerli Bir Network/Marketing Sistemi adını almıştır.  TÜRKOBİR satış temsilcisi olmak için ilgili firma ile görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek kazançlı iş fikiri

* Siz sisteme kayıt olduktan hemen sonra bayan temsilci danışmanları tarafından önce arananacaksınız. Temsilci danışmanlarımızın sizi arayıp üyeliğinizi onaylamasından sonra Adresinize Kargoyla İçerisinde Satış Katalogları ve Bayan İç Giyim ürünlerinden oluşan Numune Ürünlerin bulunduğu 1 Adet “Çantalı Satış Seti” sizlere göndereceklerdir.

Çantalı Satış Setleri; sizin rahat bir şekilde satış yapıp para kazanabilmeniz için elinizde bir sermaye niteliğindedir. Özet olarak Çantalı Satış Seti evinizde açılan bir AVM gibi diyebiliriz. Bu setler sayesinde AVM’lerin dahi satamayacağı kadar çok geniş bir ürün yelpazesini satma imkanı da bulabiliyorsunuz.

Çantalı Satış Seti İçeriğinde neler vardır:
Satış setinin içerisinde; Satış Katalogları, Satış Çantası ve ürünlerimizin kumaş kalitesini çevrenize gösterebilmeniz için en çok satılan Bayan İç Giyim Modellerinden Numune ürünler yer alıyor.

TÜRKOBİR üyeliğinde iki şekilde kazanç sağlama lüksüne sahipsiniz.

Birincisi, Kendi Satışlarınızdan elde edeceğiniz kazançlar kampanya dönemlerine göre %30 ile %60 arası oranlarla değişkenlik gösterebiliyor.

İkincisi ise, Alt üyelerinizin satışlarından elde edeceğiniz kazançlara deniyor. Sizin Kaydettiğiniz Üyelerden başlayıp, Üyelerinizin ve Üyelerinizin Üyelerinin kaydettiği üyeler şeklinde aşağıya doğru 5 kademeye kadar devam eden ve ilk 1.Kademede % 5’le başlayıp son 5.Kademeye kadar devam eden ve %1 oranlarında toplam %15 Alt Üye Satış Primi de kazanabiliyorsunuz.

Özetlemek gerekirse kendi satişlarınızdan elde ettiğiniz kazancınızın dışında çevrenizdekileri de kendinize alt üye olarak kaydederek onların satışlarından da % 15 Alt Üye Satış Primi alıyorsunuz.

Kendi Bulduğunuz Üyelerin Haricinde Size Her Sipariş Verdiğinizde Sistem Tarafından Otomatik Olarak Alt Üye Bağlanabiliyor.
100 TL ve üzeri siparişlerinizde 5 tane üye bağlanıyor.
150 TL ve üzeri siparişlerinizde 10 tane üye bağlanıyor.
200 TL ve üzeri siparişlerinizde 15 tane üye bağlanıyor.
250 TL ve üzeri siparişlerinizde 20 tane üye bağlanıyor.
Bu üyeler size sistem tarafından otomatik olarak bağlanan 1.Kademe alt üyeleriniz olmaktadır. Hepsinin satışlarından ve bu üyelere bağlı olan üyelerin satışlarından toplam %15 Alt Üye Satış Primi kazanıyorsunuz.

Aktif Alt Üye Sayınız 100’e Ulaştığında SGK’lı Olarak çalışma hakkına sahip olabiliyorsunuz.

Kendi Satışlarımdan Kazancım Ne Olur Der İseniz?
* Katalog üzerinde ürünlerin Perakende satış fiyatları yazılıdır. Siz bu fiyatlardan satıyorsunuz. Ancak siparişlerinizi biz size gönderirken İmalat fiyatlarından gönderiyoruz. Katalog üzerindeki fiyatların %30 ile %60 daha aşağısına gönderiyoruz ve böylece siz yaklaşık %60’lık bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

* Siz kayıt olduktan sonra ilk siparişinizde kullanmanız için hesabınıza 25 TL Para Puan ekliyoruz. İlk siparişinizde 25 TL eksik ödeyerek Para Puanınızı kullanıyorsunuz.

* Örnek olarak Katalog’da satış fiyatı 20 TL olan bir ürünün size geliş fiyatı 14 TL dir.

* 50 TL lik Çantalı Satış Seti içerisinde Satış Kataloğu, Satış Çantası, Sistem tanıtım kılavuzu ve Katalogları gösterdiğiniz kişilere ürünlerin kumaş kalitesini de gösterebilmeniz için Bayan İç Giyim çeşitlerinden oluşan numune ürünler bulunmaktadır.

%100 Başarılı Olmanız İçin Size 50 TL’lik Çantalı Satış Seti Gönderilmektedir!

* Çantalı Satış Seti ile başlamanızın nedeni set içerisinde bulunan Numune İç Giyim Ürünleriyle ürünlerin kumaş kalitesini gösterme imkanına sahip olacağınızdan dolayı her 10 kişiden 7’sine mutlaka satış yapabileceksiniz. Ama sadece Satış Kataloğu ile başlarsanız 10 kişiden 3’üne satış yapabileceksiniz. Bu istatistikler araştırılarak yapılmış kesin sonuçlardır.

Üyelik işleminin Birinci Adımı ve Kuralları:
* Öncelikle üst tarafta bulunan “Temsilcimiz Olun”butonuna tıklayarak üyelik oluşturup sisteme kayıt oluyorsunuz. Kayıt olurken karşınıza “Çantalı Satış Seti (Kargo Dahil 50 TL)” seçeneği çıkacak, bunu seçtikten sonra kayıt oluyorsunuz.

Üyelik işleminin İkinci Adımı ve Kuralları:
* Üyelik işlemini tamamladıktan sonra üyeliğiniz hemen aktif edilmez, sisteme hemen giriş yapamazsınız. Kayıt olurken seçtiğiniz Satış Setinizi teslim aldığınızda üyeliğiniz aktif edilir ve size bilgi SMS’i gönderilir.

* Satış setinizi teslim almadan üyeliğinizin aktif edilmemesi Temsilcilerimizin menfaatini korumak amacıyla herkesin girip alışveriş yapamaması içindir.

* Sitemizden sadece TÜRKOBİR satış temsilcisi olan kişiler ürün alımı yapabilir. Temsilci olmayan kişiler kendi ihtiyaçları için girip alışveriş yapamaz.

Bu işten Aylık Kazancınız Alt Ekip Satış Primlerinizle Birlikte Yaklaşık 4.000 TL.

Kime Satacağım?
* Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden, herkes sizin potansiyel müşterinizdir.

* Ev Hanımıysanız; komşularınız, gün arkadaşlarınız, okula giden çocuklarınız varsa onların arkadaşlarının anneleri, kuaförde tanıdığınız arkadaşlarınız ve daha aklınıza gelebilecek herkes…

* Sabit bir işte çalışıyorsanız; çalışma arkadaşlarınız, servis-yolculuk arkadaşlarınız ve tabii ki yakın çevreniz, dostlarınız, aileniz, komşularınız…

* Özellikle iç giyim ve çorap her insanın en temel giyim ihtiyacıdır. Bu temel ihtiyaçlara çözüm sunmak ve kaliteli ürünlerle çevrenizdekileri buluşturmak size hem mutluluk verecek en mühimi de cebinizi şenlendirecek.

Bu İşi Kimler Yapabilir?
* Başta Ev Hanımları olmak üzere emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve aile bütçesine ek gelir sağlamak isteyen tüm dar gelirli insanlar…

* Kısacası “bu iş tam benlik ve ben bu işten para kazanmak istiyorum” diyen tüm dar gelirli insanlar sistemimize üye olabilir.

* Kendinizin belirleyeceği zamanlarda, kendi işiniz rahatlığında çok az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı çıkarabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz.

* Daha fazla zaman ayırarak ise ev kiranızı karşılayabilir daha da azmederek belki ev kredinizi belki de araba taksitinizi bile ödeyebilecek güçlü kazanç kapılarını aralayabilirsiniz.

TÜRKOBİR | Türkiye Kobiler Birliği
Ticaret Sicil Numarası: 17654-5

Başvuru Gönder

18 Başvuru Yapılmış

 • MelekCevapla

  Çevrem bu konuda çok geniş ilgilenirseniz çok sağol sevinirim

  Ağu 18, 2016 21:01
  • MineCevapla

   Tabiki melike hanım size yardımcı olabilirim bu konuda

   Mar 13, 2017 11:26
  • ÜmütCevapla

   Mobilonu indirin reklm izleyerek telfnzdan para kazsnin urun satisi vs yok reklm izle soru cvpla kazan uye eklrsenz netvork kazncnz devada olabilir refrsnm 23079123

   May 17, 2018 19:55
 • MelikeCevapla

  Üye olmak istiyorum

  Ağu 24, 2016 22:41
  • MineCevapla

   Tabiki melike hanım size bu konuda yardımcı olabilirim

   Mar 13, 2017 11:26
 • NurcanCevapla

  Yüksek lisans tez yapiyorum kredim kesildi dönem uzattım diye hem calısıp hem tezimi bitrmek istiyorum

  Eki 01, 2016 18:49
 • FatmaCevapla

  Satış yapama sak ne olacak

  Kas 27, 2016 09:31
 • NurcihanCevapla

  İlk kayıt ücreti 50lira mı

  Ara 29, 2016 16:55
  • MineCevapla

   Evet 50 tl dır isterseniz yardımcı olabilirim

   Mar 13, 2017 11:25
 • TÜLAY ULUTÜRKCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum.

  Şub 05, 2017 03:51
  • MineCevapla

   Ben yardımcı olabilirim size Tülay hanım uzun zamandır yapıyorum bu işi üyelik konusunda yardımcı olabilirim

   Mar 13, 2017 11:23
 • HulyaCevapla

  Paketleme işinden memnun kalırsınız.

  May 05, 2017 07:13
 • YaseminCevapla

  Ev hanımıyım iş arıyorum

  May 10, 2017 22:48
 • ZülfinazCevapla

  Kendime güveniyorum çevrem sevenim çok yaparım

  Şub 26, 2018 09:41
  • UmitCevapla

   Mrblar mobilon ile telefonunzdan oyun oynamak yerine reklam izleyerek kazanc saglamak istermisniz.mobilona saatte 3 4 dakika girerek reklam izleyip soru cvplayin 40 kurs kazanin 24 saatte 9.60 aylik 288 tl ayrica alt uye bulup ekibinizi kurarsanz kazancinzi katlarainiz.monilonda bircok kazanc var yolyardim sigortasi ucak bileti otobus bileti.cicek gonderme gibi bircok kazanc var gelin mobilonla birlikte kazanalim refrnsm 23079123 vatsp iltsm 05465510403

   May 17, 2018 19:57
 • ZülfinazCevapla

  Kendime bu konuda çok güveniyorum

  Şub 26, 2018 09:49
  • UmiyCevapla

   Mrblar mobilon ile telefonunzdan oyun oynamak yerine reklam izleyerek kazanc saglamak istermisniz.mobilona saatte 3 4 dakika girerek reklam izleyip soru cvplayin 40 kurs kazanin 24 saatte 9.60 aylik 288 tl ayrica alt uye bulup ekibinizi kurarsanz kazancinzi katlarainiz.monilonda bircok kazanc var yolyardim sigortasi ucak bileti otobus bileti.cicek gonderme gibi bircok kazanc var gelin mobilonla birlikte kazanalim refrnsm 23079123 vatsp iltsm 05465510403

   May 17, 2018 19:58
 • SılaCevapla

  Öğrenciyim. Çok mantıklı geldi. Başvurmak istiyorum

  Ağu 02, 2018 00:07
DMCA.com Protection Status