Babet Çorap Paketleme işi ile Haftada 320 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 28 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 5.796 defa okundu

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz bu ek iş ilanı evde babet çorabı paketleme ile ilgili olup bu işe talip olacak herkese şimdiden hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz. Evde ek iş sektörü gün geçtikçe artmakta ve aşırı bir şekilde talep görmektedir.

Yapabileceğiniz ek işi sizde tercih ederek gelirinize bu ek işler sayesinde gelir katabilir ve daha huzurlu ve keyifli bir yaşamın tadını çıkartabilirsiniz. Evde ek iş sektörü hemen hemen hemen tüm aile bireylerinin evlerinde yapabileceği bir sektördür bu sektörde unutulmaması gerek ise el çabukluğu ve paketleme işinin hızlı bir şekilde teslim edilebilmesidir. Unutmayın her hangi bir ek iş veren firma sizinle ilk çalıştığı andan itibaren işi ne kadar titizlikle yapıyorsunuz ve ne kadar hızlı bir şekilde teslim ediyorsunuz bunu göz önünde bulundurur ve sizden memnun kalır ise sizinle uzun zaman çalışır. Bu ek iş ilanımız evde babet çorap paketleme işi dedik. Peki evde babet çorap paketleme işi nasıl yapılıyor ve ücret durumu ne kadar oluyor birazda bu konudan bahsedelim.

Babet Çorap Paketleme işi ile Haftada 320 TL

Babet çorap paketleme işi okunduğu gibi kulağa oldukça kolay gelen cümlesinden de anlaşılmaktadır. Babet çorap firmaları size bu ek işi verirken sizin ne kadar hızlı iş teslimatı yaptığınıza ve ne kadar hassas ve titizlikle çalışma yaptığınızı ön planda tutarak ek işi ona göre vermektedir. Babet çorap paketleme işi oldukça yüksek gelirli bir ek iş olup evde yapılabilecek üst düzey bir ek iş mesleğidir. Dolgun ücreti haftalık olarak verilmekte olduğunu hatırlatalım. Babet çorap paketleme işi sizlere çuvallar halinde teslim edilmektedir. Bu çuvallardan çıkardığınız babet çoraplarını ambalajlarına koyup paketlemesini tamamlayıp adetli bir şekilde firmanın size vereceği kolilere koymanız olacaktır. Göründüğü gibi bu ek iş oldukça basit ve düzenli yapılırsa size haftada 320 TL kazandıra bilmektedir. Bu ek işe başvurmak için hemen aşağıda bulunan başvuru adımlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru onaylandıktan sonra ilgili firmanın size dönüşünü beklemede kalmalısınız. Neticelenen aşamalar size eposta yolu ile dönüş yapılacağını hatırlatmak istiyoruz. Yüksek kazançlı bir ek iş arıyor iseniz bu işi kaçırmamanızı tavsiye ediyor ve işlerinizde gönlünüzce bir ek iş bulmanızı ümit ediyoruz.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • ayşeCevapla

  izmitte oturuyorum eşim geçirdiği trafik kazasndan dolayı çalışamıyor evde işe ihtiyacım var ilglenirseniz sevinirim

  May 17, 2017 22:16
 • dilekCevapla

  izmirde ekibimle corap paketleme isi yapmak istiyoruz

  May 18, 2017 14:11
 • aytülenuğurCevapla

  çorappaketlemeişi

  May 18, 2017 17:39
 • Sevgi budakCevapla

  Antalya kepez sevgi evde babet çorap paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim ihtiyacım var durumum iyi de yil

  May 20, 2017 07:42
 • Nisa NurCevapla

  Merhaba öğrenciyim ve ek işe ihtiyacım var.

  May 20, 2017 10:32
 • serkan fidanCevapla

  tekirdağ

  May 27, 2017 00:14
 • SADİYE SULTANCevapla

  MERHABA EVDE PAKETLEME İŞLERİ İÇİN YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ SAKARYA MERKEZDE İKAMET EDİYORUM

  May 31, 2017 09:33
 • Merve S.Cevapla

  Merhaba,İstanbul Kartalda oturmaktayım. Evde eşimle birlikte bu işi yapabiliriz. Desteğiniz için teşekkürler.

  May 31, 2017 09:47
 • Şehnaz dogacCevapla

  Izmir karşıyaka örnekköy taraflarinda oturuyoruz 3 kişiyiz geri dönerseniz seviniriz isciligimizden memnun kalacaginizsan da eminiz tarafınıza arz ededrim

  Haz 08, 2017 09:42
 • melikeCevapla

  ankara yenimahalle. grubum var. acil dönün ne olur.

  Haz 14, 2017 21:06
DMCA.com Protection Status