Bileklik Yapma İşi, Evlere Boncuk Bileklik İşi Veren Firmalar

Ek iş, ek gelir kategorisine 19 Mart, 2018 tarihinde eklendi, 1.733 defa okundu

Evde bileklik yapma ile gelirinizi katlayabilir ve ekstra gelir sahibi olabilirsiniz. Boş vakitlerinizi evde bileklik yapma işi ile değerlendirerek sizde gelirinize, gelir katın. Son zamanlarda oldukça rövanşta olan evde bileklik yapma işi tercih edilen evde ek iş alanında gösterilmekte. Ailenizle birlikte evde bileklik yapma işi yaparak güzel paralar ve gelirler elde ederek kazanabilirsiniz. Çoğunlukla bayanların tercih ettiği ve rahatlıkla yaptığı ek gelir işi olarak gösterilen bu işin o kadar çok fazla yoruculuğu olmadığı ve hatta zevkli bir iş olduğunu da hatırlatmak istiyoruz. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz iş fırsatı sizi bekliyor. Sizde kendinize güveniyor ve bu işi laiği ile yapacağınızı düşünüyorsanız şimdi aşağıda bulunan buton üzerinden başvurunuzu yapın, gelir sahibi olun. Güzel gelirler kazanacağınız evde evde bileklik yapma işinde ayrıntılar ve başvuru aşaması aşağıdadır. Evde ek gelir sağlamak oldukça basit ve hiç bir zorluğu olmuyor. Oturduğunuz yerden rahatça paketleme işleri ve buna yakın benzeri işler yaparak evden para kazanabilirsiniz. Tarafınızdan alınan işin devamlılığı ise, size işi veren firma ile kendi aranızda oluyor. Alınan işleri tam zamanında ve eksiksiz teslim ederseniz, işin devamlılığı ile epey pi ekstra gelir kaynağınız olur. Evden para kazanmak istiyor iseniz ekstra evde ek iş ilanlarına göz atıp alanınızı seçmeyi de unutmayın.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş e-posta adresinize yapılacaktır.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • Gulay erikliCevapla

  Bende yapmak istiyorum gerçekten kendime güveniyorum ve yaparım ORDU/AYBAST

  Mar 24, 2018 19:13
 • Şevkiye YılmazCevapla

  Bende yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ankarada oturuyorum

  Nis 03, 2018 12:32
 • Arzu gürbüzCevapla

  İşleri yapmayı biliyorum grubum var

  Haz 07, 2018 11:14
 • Kübra Nur şahinCevapla

  Merhaba ben orduda oturuyorum bileklik işini yapmak istiyorum elim bu işlere yatkın

  Tem 20, 2018 20:53
 • cesurCevapla

  eşimle birlikte bileklik boncuk ne işi ollursa yaparz işe ihtiyacımız var

  Eki 16, 2018 00:54
 • hamiyeCevapla

  evde bütün günümü bu ise ayira bilirim ise ihtiyacım var

  Nis 07, 2019 11:43
 • İSMAİL BOZKURTCevapla

  Taki işini çok severim yapmak isterim yardımcı olursanız çok sevinirim ven eşim birlikte çok güzel yapacağımıza inanıyoruz

  Nis 12, 2019 23:01
 • Kübra SönmezCevapla

  İşe ihtiyacım var

  May 09, 2019 07:19
DMCA.com Protection Status