Çağrı merkezi bayiliği veren firmalar, çağrı merkezi kurulumu

Bayilik veren firmalar kategorisine 25 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 1.441 defa okundu

Çağrı merkezi bayilik alma, çağrı merkezi bayilik veren firmalar, ile ilgili yazımız sizler ile. Büyümesini günler geçtikçe hızlandıran sektörde çalışan personel sayısı 50 binden fazla olmuştur. Yaklaşık 4 yıl sonra iki katına çıkması beklenmektedir. Kamu, çağrı merkezinden en fazla yararlanan sektörler arasında gösterilmektedir. Daha da öne çıkacak gibi gözüküyor. Türkiye’de son 10 yılda büyük bir ilerleme gösteren ve yol kat eden çağrı merkezi, çalışan sayısını her yıl yaklaşık olarak yüzde 15 oranında artış göstermektedir. Sektörde çalışan sayısı 50 bini aştı. Çağrı merkezi, yaptığı yeni atılımlarla deneyim kazanmak isteyen gençlerin umut kapısı oldu bile.

Şirketler kendi çağrı merkezlerini oluşturmak yerine çoğu zaman profesyonel çağrı merkezleriyle anlaşma yapmaktadırlar. Birçok sektör bu hizmetten yararlansa da başı bankacılık-finans ve telekomünikasyon çekmektedir. Çağrı merkezlerinin oranı kamu kuruluşlarında da artış gösteriyor. Bakanlıklar, belediyeler, eğitim müdürlükleri gibi resmi kurumlar çağrı merkezleri aracılığıyla vatandaşla iletişim kurmaktadır.

Çağrı merkezi bayilik alma, bayilik veren firmalar

Çağrı merkezi bayilik alma, bayilik veren firmalar

Tiamat Telekomünikasyon Çağrı Merkezi Bayiliği Şartları

Çağrı merkezi operasyonu, çözüm noktası halini alması için olması gerektiği için farklı bir bakış açısı ve uzmanlık gerektirmektedir. Bu alandaki uzmanlığımızdan ve alt yapı desteğimizden size de tam anlamı ile faydalanabilirsiniz.

Uzman Kadrolar Yer Alıyor; Tamamı uzman kadrolarımız ile en başından itibaren profesyonel çağrı merkezi kurulumu konusunda tecrübe ve bilgi paylaşımı sunuyoruz.

Teknik Destek Aşaması; Uzman teknik personellerimiz ile Linux tabanlı Digital Santraller entegreleri tamamen ücretsiz olarak yapılmaktadır. ve sizlere destek verilmektedir.

Eğitim Durumu; Sunumu yapılan ürünleri içerik, kampanya ve detay bilgilendirmeleri her türlü doküman ile birlikte eğitimcilerimiz tarafından çalışanlarınıza verilmektedir. Ayriyeten satış, hedeflerin dünyası, ikna, itiraz karşılama eğitimlerimiz ile satışlarınızı yükseltmeniz için gerekli eğitim desteği de ücretsiz olarak sağlanmakta olduğunu bildirelim.

Çağrı merkezi bayilik almanın kolaylığı ve sonrasında verilebilecek hizmetleri sizlere sunduk.. Aklınıza takılan soruları aşağıdaki kısımdan sorabilirsiniz.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • cem demiralpCevapla

  Almanca Çağrı Merkezi Açmak İsteyen Arkadaşlara Özel Proje Verilir,

  Mevcut Almanca Çağrı Merkezi Olupta Yeni ve Güzel Proje Arayan Arkadaşlar Mutlaka Arayın Tanışalım ,
  Sermayesi Olup Almanca Çağrı Merkezi Açmak İsteyen Arkadaşlar,

  Almanca Bilmiyor Olsanız Bile Almanca Bilen Arkadaşlarınızı Ofisinizde İşe Alarak Tecrübesiz Çalışanlara Anket Yaptırırsınız Tecrübeli Çalışanlarada Satış Yaptırırsınız Böylece İş İmkanı Olur Ne Kadar Çok Çalışan O Kadar Çok Satış Demektir.Telefon Voip Arama Maliyetide Bizden.

  Şu Anda Aktif Çalışan Çağrı Merkezleri Örnek Elektrik – Gaz Satıyorsunuz
  Satış Yapamayan Çalışanlarınıza Anket Yaptırın Projemizi Görün

  Burada 24 Ayda Bir Pirim Alıyorsunuz Ve Sonrası Pirim Var Ve Ya Yok Diyelim Ama Bizim Sattığımız Ürünü Müşteriye 75 İla 90 Günde Bir Satacaksınız Yani Bizden Aldığınız Pirimi En Az 8 İle Çarpın 2 Yıllık Pirim Hesaplamasında
  Elektrik Gaz Da Bir Kişi Ortalama Günde 3 Satış Yapsa Bizde tahmini 15-35 Arası Satış Yapar Uzun Vadeli Düşündüğünüzde Bizimle Çalışmanız Daha Karlı Olacağını Göreceksiniz Ofisimize Gelin Bir İki Gün Misafirmiz Olun Ne Satış Yaptığımızı Görün Ondan Sonra Karar Verin Ofisini Ve Nasıl İş Yaptığını Görmediğiniz Kimseylede Çalışmamaya Dikkat Edin
  10 Kişiden Fazla Çalışanı Olan Arkadaşlarımıza Ekibimiz Gelip Eğitim Verebilir

  Ödemeler Haftalık Ödemedir

  Çağrı Merkezi -Antalya-Muratpaşa

  Eki 12, 2016 19:04
 • cem demiralpCevapla

  DİGİTÜRK SUPERONLİNE DSMART SATIŞLARINDA YÜKSEK HAKEDİŞ
  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR. PROGRAM YAZILIM DESTEKLERİ ÜCRETSİZ VERİLİR(PARA TALEP EDENLERLE ÇALIŞMAYIN). OFİSİNİ GÖRMEDİĞİNİZ KİMSEYLE ÇALIŞMAYIN .
  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13
  İsterseniz Ofisimizde Sizi Misafir Edelim Eğitim Verelim Tanışalım Çalıştığınız Firmayı Tanıyın Yanlış Kişilerle Çalışmayın Hakkınız Yenmesin
  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13

  Mar 08, 2017 06:54
 • Selda erkanCevapla

  Merhaba ilaniniz ilgimizi çekti bize ulaşabilirseniz memnun olurum

  Mar 19, 2018 10:19
DMCA.com Protection Status