Çocuk Bakımı Hizmetleri

Evde ek iş ilanları kategorisine 16 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi, 436 defa okundu

Çocuklar evin neşesidir denilir her zaman. Günümüzde çoğu anne ve baba çalışmak zorunda kalır ve maalesef çocuklarına ayıracak zaman kısıtlıdır.Ailenin olmadığı yerde çocuk desteğe ihtiyaç duyar. Bu durumda yeni bir iş fırsatının oluşmasını sağlar. Çocukları seviyorsanız bu iş tam size göre demektir. Çocuk bakım hizmetleri vermek para kazanmanın en eğlenceli yollarından biridir. Çocuklarla oyun oynayarak, kitap okuyarak vakit geçirdikçe para kazanırsınız. Hem zamanınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmiş olursunuz hem de maddi kazanç elde etmiş olursunuz.Tabii bu aktiviteler bakımını üstleneceğiniz çocuğun yaş aralığına göre değişecektir. Bu sizin tercihinize bağlıdır.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • şengül tuğrulCevapla

  selam izmir de oturuyorum.Çocuk bakıcılığı yaptım.eşim rahatsız olduğu için artık çalışamıyorum.evde ek iş yapmak istiyorum.teşekkürler.

  Tem 17, 2018 20:47
  • Ekiş YazarıCevapla

   Şengül hanım, sayfamızın amacı evde yapabileceğiniz çeşitli işlerle ilgili size fikir vermektir. Dilerseniz size verdiğimiz fikirlerden yola çıkarak iş ilanları sitelerinden araştırma yapabilirsiniz.

   Tem 18, 2018 14:17
 • nazime tuncCevapla

  evde ek is yapmak istiyorum

  Ağu 28, 2018 01:19
DMCA.com Protection Status