Deri iplik klips montajı işi, aylık 1800 TL

Evde ek iş ilanları kategorisine 4 Temmuz, 2016 tarihinde eklendi, 1.216 defa okundu

Deri iplik klips montajı işi biraz el işi becerinizin olması durumunda kolaylıkla yapabileceğiniz bir ek iş meslek grubundan dır. Deri iplik klips montaj işi oldukça kazançlı ve size getiri mükemmelite olacak bir ek iş fırsatıdır. Bu ek işi değerlendirmek için bu ilanımızın devamını okuyarak ilana başvuru yapabilirsiniz.

Ek işler son zamanların popülerite olan meslek grupları arasında seyredilmektedir. Son zamanlarda aşırı rağbet gören ve işsizlik dönemlerinde hızır gibi yetişen ek iş ilanları hemen hemen her bireyin gözünü dolduracak fırsatlar öne sürmektedir.

Bir ek iş yapmak istiyorsanız sitemiz üzerinden onlarca bulunan kategori arasında dilediğiniz ek işi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Dilersiniz Türkiye’nin nufusu oldukça kalabalıktır. Aldığımız aşırı mailler başvuru yapıp netice alamadıklarını ifade etmektedir. Aracı olarak kullanıcılarına sunulan ek iş ilan sitemiz ek iş veren ve ek iş arayan kişileri buluşturmaktadır.

Başvuru gönderdiğiniz ek işlere dönüş firmalar tarafından yapılmaktadır.

Etiketler : , , , , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Ayşe EsenCevapla

  Merhaba Bursa da oturuyorum. Deri iplik klips montajı işini yapabilirim. Daha önce takı kursu aldım. Buradaki işlerin hepsini yapabilirim. Sizden haber bekliyorum. Ayrıca ekip kurup arabam ile dağıtım da yapabilirim.

  Ağu 02, 2016 07:17
 • HüzeyyaCevapla

  Acil ihtiyacım var ek iş istiyorum

  Ağu 13, 2016 09:48
 • ErhanCevapla

  Ev de yapılabilecek ek iş arıyorum istanbul da ikamet ediyorum

  Eki 10, 2016 04:54
 • şamil ezeroğluCevapla

  karaman merkez de oturuyorum 3 kişiyiz zamanında ve temiz bir çıkartacağımızı temin ederiz

  Oca 01, 2017 13:43
DMCA.com Protection Status