Düğme Paketleme İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 13 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.997 defa okundu

Düğme Paketleme İşi İle Para Kazanın

Bazı haneler içerisinde çift maaşlar olmasına karşın büyük şehirlerin verdiği yüksek giderler nedeni ile yetmemekte, hayat günden güne zorlaşarak ek gelirlere ihtiyaç duymaktadır. Özellikle evde boş zamanı bulunan emekliler ve ev kadınları vakitlerini güzel değerlendirme ve ek işler yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak istemekte, giderlere bir nevi olsa da ortak olmak istemektedirler. Fabrika çatısı altında saatlerce mesai yaparak askeri ücret alan birçok kişi bulunmakta. Bizler, bu yazımızda aslında kişilere emeklerinin gerçek karşılığını alacakları iş fırsatları sunuyor ve bu fırsatları rahatlarına uygun bir şekilde evlerinde gerçekleştirebilme fırsatı sunuyoruz. Bu yazımızda ek gelir oluşturacak Düğme Paketleme İşi ile mesaiye gerek duymadan güzel gelirler elde etmenizi ve kendi ekibinizi oluşturarak çevrenizdeki kişilere de kazanç kapısı oluşturabileceğini vurguluyoruz.

Tekstil firmaları gelen yoğun üretim siparişlerini yetiştirebilmek ve istenilen şekilde ürünleri teslim etmek isterken bazen taleplere yetişemiyor, ekstra personel ihtiyaçlarına gereksinim duyuyor. Bu personel gereksinimlerini tıpkı sizin gibi bu yazıyı okuyan, evde ek iş arayan gruplar arasından seçerek gidermeye çalışıyorlar. Bay, Bayan, çocuk ürünlerinin üretimleri sırasında kullanılacak düğmelerin hazırlanışını evde iş isteyen kişiler yapmakta ve paketler halinde teslim etmektedir. Çalışma saatlerini tamamen kendiniz belirlediğiniz gibi günlük 7 8 saat çalışmanı yeterlidir. Düğme paketleme işi ile günümüzde birçok hane aylık 1,300 TL’den yüksek kazançlar elde edebilmektedir. Tek kişi için söylediğimiz bu miktarı artırmak tamamen elinizde. Gruplar içerisinde aile üyelerinin tamamı çalışması durumunda güzel gelirler elde edebilmeniz mümkün. İş başvurusu için gönderi altına kişisel bilgilerinizi YORUM atabilir, kısa süre içerisinde firma yetkilileri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Başvuru Gönder

13 Başvuru Yapılmış

 • BelginCevapla

  istanbul kartalda yaşıyorum ek gelire ihtiyacım var evlilik sürecine giriyorum birikim yapmalıyım her türlü paketleme işi mandal işi davetiye işi yapılır 3 kişilik ekip var eve iş almak istiyoruz mailinizi bekliyorum belginkarakus9@gmail.com begin_-_1907@outlook.com

  Oca 17, 2017 09:54
 • NALANCevapla

  Merhaba. Ankara Sincan’da ikamet ediyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Ne kadar ihtiyacım olduğu sitedeki bütün ilanlara yaptığım başvurulardan anlaşılmıştır umarım. Geri dönüş yaparsanız minnettar kalırım. Şimdiden teşekkür ederim.

  Oca 17, 2017 12:37
 • BurcuCevapla

  Ankara Batıkent’te oturuyorum düğme paketleme işi yapabilirim

  Oca 17, 2017 14:42
 • SevdaCevapla

  Ankara keçiörende oturuyorum evde iş istiyoruz

  Oca 17, 2017 19:03
 • ilkay karacor. facebook adresimden ulasa bilirsinizCevapla

  Ankara mamakta oturuyofum. Bu ise çok ilkaybalkaracor@facebook adresim.ihtiyacimvar.lutfen bekliyofum.

  Oca 18, 2017 12:43
 • bahar degirmenciogluCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum

  Oca 19, 2017 17:05
 • secilCevapla

  Evde düğme paketleme işi yapmak istiyorum istanbul Maltepe’de oturuyorum

  Oca 20, 2017 10:32
 • FeyzaCevapla

  Merhaba. Düğme paketleme işine katılmak istiyorum. Çocuğum yok. Bekarım. Çocuğum olmadığı için bu işe çokça zaman ayirabilecegimi düşünüyorum. Geri dönerseniz sevinirim…

  Oca 22, 2017 18:30
 • GamzeCevapla

  Düğme paketleme,Rapyiye karton bardak hangisi olursa yapmak istiyorum bu isleri

  Oca 22, 2017 20:48
 • EdaCevapla

  Ankara pursaklar’da ikamet ediyorum eşimle birlikte issisiz bu ise ihtiyacımız var yardımcı olursanız seviniriz

  Oca 26, 2017 16:19
 • ŞuleCevapla

  Bu işe ihtiyacım var

  Oca 30, 2017 22:05
 • serpilCevapla

  Bu ise ihtyacim var hemen hepsin yapabilirm

  Şub 04, 2017 13:19
 • Emrah yigitCevapla

  Evde paketleme isi yapilir

  Oca 28, 2018 19:11
DMCA.com Protection Status