Ek gelir ve ek kazanç imkanı ek iş arayanlar

İş fikirleri kategorisine 25 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 439 defa okundu

Ek iş arayanları ilgilendiren ve ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyenler için hazırlanan bu makale sizlere yol göstererek sizlerin ek iş bulmasına ve ek gelir kapısı açılmasına vesile olabilir.

2016 yılının içerisinde olduğumuz şu dönemlerde ek işlere rağbet ve ek işlere isteklilik o kadar çok arttı ki bunları her geçen gün sitemiz üzerinde yayınlanan ilanlar ile görebiliyorsunuz. Trend ve popüleritesi yüksek olan ek işler en çok tercih edilen meslek gruplarını sıralamak gerekirse bunların içerisinde, toka paketleme, lastik paketleme, ambalaj dizaynı, saat yapımı, ahşap kuklalar, ahşap saatler olarak gösterilmektedir.

Ek gelir nasıl elde edilir? Ek iş arayanlara öneriler

Ek iş arayanları ilgilendiren sitemiz üzerinde birden çok güncel ek iş ilanları mevcuttur. Bu ek işlere başvuru yapıp iş verenlere ulaşabilmesini sağlatmak amacı ile sitemiz ortak buluşma noktası halindeki yerini korumakta ve tamamı ile insanlığa hizmet etmektedir.

Ek iş arayanlar google ve diğer arama motorlarında da sitemize ulaşarak dilediği ek ilanlarına başvurularını gönderebilirler. Site içerisinde bulunan ek iş arama motoru ile de dilediğiniz kelimelerde aratma gerçekleştirerek başvurunuzu da sistemde kayıtlı olan ilanlara yapabiliyorsunuz.

Not: Son zamanlarda aşırı mail ve aşırı mesajlar almaktayız. Ek iş ilanlarınıza başvuru gönderiyoruz fakat herhangi bir dönüş yapılmıyor. Dilersiniz ki ek iş ilanlarını sitemiz vermiyor sitemiz ortak aracı bir sitedir ek iş ilanları veren yerler ile ek iş arayan kullanıcıları buluşturuyor. Sizlere dönüş olmamasının sebebi bir çok şey olabilir. Bunlara örnek vermek gerekirse işlem sırasına alınmış olabilirsiniz. Aşırı yoğunluktan sizlere sıra gelmiyor olabilir.

İşinizin ve yaşantınızın mutlu ve huzurlu geçmesi dileklerimiz ile. Kalın sağlıcakla..

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status