Ek gelir işleri, işte örneklerle kazandıran ek işler

İş fikirleri kategorisine 10 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 521 defa okundu

Ek gelir işleri sadece evden yapılacak paketleme işleri ile sınırlı değildir. Ekstradan bir ticaret yapmanız, bir işi bitirip ondan para kazanmanız, elden her hangi bir şey satmanız, ek gelir işleri adını kapsayabilir. Ek gelir işlerini evde yapılan paketleme işleri ile sınırlandırmamamız gerekmektedir.

Şimdi düşünseniz elinizde bir cep telefonu var kullanıyorsunuz ve bunu sizden biri beğendi sizde bu telefonu ona sattınız. Alın size ek gelir, başka bir örnekle internet üzerinden aşırı ve yoğun olarak satılan bir ürün bulmalısınız bu ürünü de internet ortamında satış yaparak size ek gelir getirebilir. Üstelik normal işlerinizden de sizi alı koymaz.

Arkadaşınız var emlak işleri ile uğraşan durumu da biraz iyi derecede diyelim. Şimdi bu arkadaşınız yoğunluktan ötürü sizden bir iş rica ediyor. Örnek olarak bana alabileceğim kelepir daire bul diyebilir. Bulduğun daire ve konumu beğenirsem sana ücret talep ederim diyebilir. Veya daire satışını yaptıktan sonra size ücret talep edebilir. Bunları bizzat yaşadığım için sizlere burada anlatma gereği duyuyorum. Buna da ek gelir işleri diyebiliriz.

Yıkarıda vermiş olduğum örnekler tamamı ile ek gelir işleri ile ilgili değ ilmiydi. Örnekleri sizde kendi çevrenizde deneyerek yaşayabilirsiniz. Böyle bir çok konu ve sektör var size ek gelir işleri sağlatacak. Ben sizlere yaşamış olduklarımı ve aklımda kalanları anlatmak istedim.

Unutmayın para kazanmak sizin kendi elinizde akıl ve gücünüzü toplayarak bunun üstesinden gelebilir. Ek gelir işleri ile sizde uğraşarak ek kazanç elde edebilirsiniz.

ek-gelir-isleri

Evden çalışarak ek gelir getiren işler

Bunun için sitemiz üzerinde bulunan ek iş ilanları kategorisine göz gezdirmenizi öneririm. Burada kendinize uygun yakalayacağınız bir ek iş illaki bulacak ve evden çalışarak ek gelir elde edebileceksiniz. Ek gelir işleri ile ilgili bizi takip etmeye devam edin sizde fikir sahibi olun.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • semaCevapla

  iş istiyorum paketleme tesbih boncuk gibi hertürlü isi yaparim isterseniz ekipte olusturabilirim izmirde oturuyorum geri dönüs yaparsaniz cok sevinirim cok ihtiyacım var

  Kas 10, 2016 19:08
 • Gizem erkanCevapla

  Paketleme isi istiyorum bardak mum hersey olur

  Kas 13, 2016 09:45
 • HaticeCevapla

  Evde her turlu el isi paketleme boncuk isi vs yaparım ankarada oturuyorum umarım dönus yaparsanız çok sevinirim

  Kas 27, 2016 23:20
 • ZühalCevapla

  Zühal üngördü

  Bartın/Merkez

  Evde yapılabilecek paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Ara 10, 2016 07:59
DMCA.com Protection Status