Ek iş Yapmak istiyorum, Evde Kürdan Paketleme işi

Evde ek iş ilanları kategorisine 4 Haziran, 2016 tarihinde eklendi, 1.507 defa okundu

Evde ek iş yapmak istiyorum ile ilgili bir iş ilanı ile daha karşınızdayız. Evde kürdan paketleme ek işi ilanını sizlere sunuyoruz. Bu ek iş ilanı kürdan paketleme ile ilgili olup başvurularını bu ilanın altından yapabilirsiniz. Paketleme işi sektöründe gösterilen kürdan paketleme işi ile ilgili ayrıntıları bahsetmeye başlayalım.. Öncelikle ek iş sahibi olmak istiyor ve bu ek işlerde devamlı bir halde çalışmak istiyorsanız sitemizin size sunduğu ek iş ilanlarından faydalanabilirsiniz. Ek işiniz ile alakalı devamlılık süreci anlaşmış olduğunuz işi veren firma ile sizin aranızdadır. Evde ek iş ilanları üzerinde işveren ile iş arayanları buluşturan en büyük platform olarak bilinen ve tanınan en güncel web sitesiyiz. Yüksek gelirli bir ek iş arıyorsanız bu yüksek gelirli ek işe başlamanız sizin daha önce bir ek iş işlerinde çalıştığınızı göstermeniz gerekmektedir.

Evvela ilk etapta daha önceleri hiç ek iş yapmamışsanız yüksek gelirli ek işleri tercih etmemeniz gerekmekte olduğunu hatırlatalım. Çünkü referans sahibi iseniz ve birden fazla daha önce çalıştığınız referanslarınız var ise yüksek gelirli ek iş ilanlarına sorunsuzca rahat bir şekilde başvuru yapabilir siniz. Eğer daha önceleri çalışmış olduğunuz bir referansınız yük ise evvela referans yapabilmeniz için normal ücretli ek iş ilanlarına daha çok ilgi göstermelisiniz. Bunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Ek iş sektörü devamlılığı olduğu sürece boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve kazançlar sağlayarak aile gelirine katgıda bulunabileceğiniz bir meslek dalıdır.

Ek iş Yapmak istiyorum, Evde Kürdan Paketleme işi

Evde ek iş olarak kürdan paketleme işi sizin için bir başlangıç işi hatta referans ek işi olabilir. Normal bir ücretle başlayabileceğiniz kürdan paketleme işi fazla yoruculuğu olmamakla birlikte normal geliri olan (haftalık 180 TL)  bir ek iştir. Ek iş sektöründe yeni iseniz ve daha önce bir ek iş yapmadıysanız kürdan paketleme ek işi size uygun bir ek iş olabilir. Bu ek işe ilgi gösteriyor iseniz hemen aşağıda bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yapacağınız başvurular onaylandıktan hemen sonra kürdan paketleme firmaları size yazmış olduğunuz eposta adresinizden ulaşarak iletişim kurabilir. Bunu da hatırlatmak istiyoruz. Unutmayın evde kürdan paketleme ek işi sizler için bir başlangıç seviyeli referans amaçlı ek iş olabilir, sonrasında ek iş kavramını anladıkça yüksek gelirli ek iş ilanlarına daha çok ilgi göstererek başvuru yapılabilir.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgilerinizi yazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • ElifCevapla

  Trabzon

  Ara 27, 2016 06:58
 • ElifCevapla

  Paketleme trabzon

  Ara 27, 2016 06:59
 • Şamil ezeroğluCevapla

  karaman merkez de oturuyorum 3 kişiyiz zamanında ve temiz bir çıkartacağımızı temin ederiz

  Oca 01, 2017 13:46
 • ArifeCevapla

  Merhaba ben istanbul anadolu yakasında oturuyorum Paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Oca 07, 2017 19:31
 • ŞuleCevapla

  Üniversite öğrencisiyim işe ihtiyacım var el becerim vardır

  Oca 30, 2017 21:58
 • RabiaCevapla

  Paketleme işi istiyorum
  5 kişiyiz
  Ist/esenler

  Şub 17, 2017 06:03
 • sedefCevapla

  Bos vaktim var butun paketleme islerini yapabilirim trabzonda yasiyorum ulasirsaniz sevinirim

  Şub 21, 2017 18:49
 • Dönüş GülerCevapla

  Merhaba 5 kişilik bi ekibim var ek iş yapmak istiyoruz ama çocukların Okulu’ndan dolayı dışarda çalışamıyoruz Ankara mamakta oturuyorum ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Şub 22, 2017 11:36
 • sonay doganCevapla

  Evde kürdan paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız ço memnun olurum.

  Şub 26, 2017 19:31
DMCA.com Protection Status