El becerileri ile ticarete yönelik kazançlar elde edebilirsiniz

İş fikirleri kategorisine 28 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 872 defa okundu

El becerileri ile kendinize uygun bir ek iş bularak becerilerinizi ticarete dönüştürme zamanı geldi. El işleri ve uğraşları ile sizde becerinizi ortaya koyarak ek iş sahibi olabilirsiniz. Evde iş yapmak istiyorsanız el becerinizi konuşturma zamanınız gelmiştir.

Birden fazla sektörde bulunan ek işler her kesime hitap ederek kişilerin ceplerini para olarak dolduruyor ve daha huzurlu bir yaşam sağlamasına yardım ediyor. Normal mesaili çalışmış olduğunuz işlerden boş kalan zamanlarınızı evde ek iş yaparak değerlendirebilir ek gelir elde edebilirsiniz. El becerileri ile birden fazla ek iş yapmak ta sizin kendi elinizdedir. Eliniz iş yapmaya ne kadar yatkınsa ve el beceriniz ne kadar hızlı ise o zaman kapınızı ek kazanç ve gelire doğru aralayabilirsiniz.

El becerileri

El becerileri

Evde yapabileceğiniz bir ek işiniz olduğu zaman herhangi bir vergilendirme olayı ile karşılaşmazsınız. Çünkü bu tamamı ile sizin el becerinize kalmış ek işler firmalardan sizlere gönderilerek sizin kendi mesainiz ile harcadığınız zamanlarda meydana çıkmaktadır. El becerileri ile elinizin neye yatkın olduğunu kendiniz göstererek bir firma ile anlaştıktan sonra o firma ile devamlı ek işler üzerinde çalışabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar sizin el becerilerinizi gördüğü zaman sizden memnun kalarak sizler ile devamlı çalışır ve sizlere ek iş gönderir. Ödemelerinizi zamanında alır ileri düzenli teslim edebilirsiniz. Şu son zamanlarda evde iş yapmak herkes tarafından uygun görülmektedir. Ayıracağınız 2-3 saatlik zaman zarfı içinde konuşturacağınız el becerileriniz sayesinde sizde ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde ek iş yaparak para kazanmak istiyor ve el becerileri durumunuzu göstermek istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru gönder kısmından kendinizi ifade edecek kelimeler ile başvuru yapmanız önerilmektedir. Sistemimiz evlere iş veren firmalar tarafından devamlı ziyaret edilmektedir. Hali ile evlere iş veren firmalar yapılan başvuruları değerlendirmeye alarak o başvuru yapan kişiler ile iletişime geçebiliyor. El becerileri durumunuzu konuşturmak için hemen sizde başvuru göndererek bir ek iş sahibi olmaya adım atabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar ile tanışabilir kendinize ek kazanç kapısını aralatabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine sorunsuzca gönderilebilen ek işler sayesinde sizde el becerileri sanatınızı konuşturarak kendinizi gösterme vakti gelmiştir.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • Yıldız yılmazCevapla

  Küçükçekmece İstanbul sefaköyde oturuyorum ek işler hakkında bilgi almak istiyorum

  Eki 28, 2016 21:54
 • selmaCevapla

  Izmir menemen asarlikta oturuyom ve olursa alım her ise yatkin

  Şub 12, 2018 05:20
 • NurtenCevapla

  Merhabalar ben kimya öğretmeniyim.Küçüklükten bu yana örgü nakış dikiş elimden herşey geliyor. Nişan keselerimi nişan tepsimi masa süslemelerimi hepsini kendi el emeğimle yaptım. Karabükte yaşıyorum malum burdaki iş imkanları kısıtlı sizden ricam uzaktada olsa kargo yoluyla bir şekilde halledebiliriz diye düşünüyorum. Evlilik arefesindeyim Ek gelire çok ihtiyacım var eğer yardımcı olursanız çok sevinirim mutlaka geri dönmenizi bekleyeceğim.

  Şub 13, 2018 17:06
DMCA.com Protection Status