EVCİL HAYVAN BAKIM HİZMETLERİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 12 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi, 264 defa okundu

Evcil hayvanlarla ilgilenmek tüm insanlar için harika faydalar sunar. Depresyona daha az yakalanmak, hayvanlarla oyun oynamanın serotonin ve dopamin salgılatarak, rahatlamanızı ve sakinleşmenizi sağlaması, evcil hayvan beslemenin insanların en temel ihtiyaçları olan dokunma hissini yaşamalarını sağlaması, bunlardan sadece bir kaçı..

Peki bu kadar faydalı şeyi para kazanarak yapmak ister misiniz? Evcil hayvanları  seviyorsanız evinizden yürütebileceğiniz bu ek iş sayesinde para kazanabilir ve hayvanlarla kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Köpeklerin gezdirilmesi, evcil hayvanların bakımı, taranması, yıkanması ve aynı zamanda şımartılması gibi hizmetler verebilirsiniz. Hem güzel zaman geçirip hem de para kazanabileceğiniz harika bir iş fırsatı.

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

 • Hilal oktanCevapla

  Evde sıkılıyorum evcil kedi ve köpekleri çok seviyorum özellikle ufak tefek şirin tüylü olanlar çok seviyorum onları bakabilirim heralde çocuk bakmak gibi bişey

  Tem 12, 2018 17:03
  • Ekiş YazarıCevapla

   Eğer böyle düşünüyorsanız Hilal hanım, bu işi çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken detaylı araştırma yapıp iş başvurusunda bulunmaktır.

   Tem 16, 2018 11:55
DMCA.com Protection Status