EVDE AĞDA BANDI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 30 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 490 defa okundu

Kadınlar, pürüzsüz bir vücuda sahip olmak için istenmeyen tüyler diye adlandırdıkları pürüzlerden kurtulmak için çeşitli ürünler, çeşitli cihazlar kullanırlar. Aynı şekilde erkeklerde vücutlarının çeşitli bölgelerinde ki istenmeyen tüyler için bu ürünleri, cihazları kullanırlar. Genellikle daha sağlıklı, daha doğal ve daha temiz olduğu için ağda tercih edilir. Eskiden sir ağda çok sık kullanılırken günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte ağda bandı kullanılmaya başlandı. Sir ağdaya kıyasla daha zahmetsiz ve daha pratik olan ağda bantları kadınların en çok tercih ettiği epilasyon ürünleri arasında yer almaktadır.

Ağda bantları kol, kaş, bıyık, sakal, kirpik ve genellikle bacak bölgesinde ki istenmeyen tüyler için kullanılır. Paket halinde satılan ağda bandını paketinden çıkarıp tek tarafında ki bandı kaldırıp yapışkanlı kısmını istediğiniz bölgeye yapıştırıp kısa bir süre beklettikten sonra hızlı bir şekilde çekerek kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kozmetik mağazalarında 10’lu paketler halinde satılmakta olan ağda bantları aynı zamanda evden çalışarak geçimini sağlayan bir çok kişi için gelir kaynağı olarak bilinmektedir. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile evde ağda bandı paketleme işi yaparak aylık 1.400 TL ek gelir kazanmanız mümkün.

Ağda bandı imalatı yapan büyük kozmetik fabrikaları sipariş yoğunluğundan dolayı fabrikanın bazı bölümlerinde ki işleri yetiştirmekte güçlük çekebiliyorlar. Bu bölümlerde ki işleri bazı dönemlerde dışarıda yaptırmak zorunda kalan fabrikalar bu sayede bir çok kişiye iş imkanı sağlamış oluyorlar. Aynı zamanda da ellerinde ki işleri kısa sürede teslimata hazır hale getirmiş olurlar.

Ağda bandı nedir?

Vücudun çeşitli bölgelerinde çıkan, istenmeyen tüyleri temizlemek için kullanılan, içerisinde limonlu şeker ve pekmez karışımı bulunan, çam ağacı reçinesinden elde edilen epilasyon malzemesine ağda, daha kolay ve zahmetsiz bir şekilde kullanılan ve üretilen modeline ise ağda bandı denir. Ağda bantları pratiktir ve kısa sürede açıp kullanacağınız için zamandan tasarruf sağlarsınız. Doğru uygulandığı taktirde istenmeyen tüyleri kökünden alır ve uzun süre rahat etmenizi sağlar. Ambalajlı ve paketli geldiği için hijyeniktir.

Yeni iş fırsatı  Evde kek kalıbı paketleme işi

Evinizde bu kullanışlı ürünü paketleyerek kolay yoldan ek gelir elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmanın size vereceği ürünleri talimatlara ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde paketlemeniz ve firmaya zamanında teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Ağda bandı paketleme işi nasıl yapılır?

Öncelikli olarak ağda bandı paketleme işinin sağlık açısından önemi büyük olduğu için işin yapılacağı alanın temiz olması ve işi yapacak kişi yada kişilerin mutlaka eldiven, bone ve ağız maskesi takmasının zorunlu olduğunun altını çizmek istiyoruz. Bu iş modeli sağlık bakanlığı denetiminde olduğu için firmalar bu şartlara çok önem vermektedir.

Ağda bantları firmalar tarafından size toplu olarak karışık bir şekilde teslim edilecek. Ağda bantları cilt yapısına ve kokusuna göre birbirinden ayrılmaktadır. Öncelikle gelen bantları modellerine ve kokularına göre ayıracaksınız. Firma size modelleri nasıl ayırt edeceğiniz ile ilgili bir liste verecek, bu listeye bakarak kolaylıkla bantları ayırabilirsiniz. Ayırma işleminin ardından her paketin içerisine 10 adet ağda bandı ve bandın nasıl kullanılması gerektiğini tarif eden kullanım kılavuzunu da koyarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Daha sonra paketleri modeline göre ayrı ayrı kolilere yerleştirip firma görevlisinin teslim almasını sağlayacaksınız.

Ağda bandı paketleme işi kaç para kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Ağda bandı paketleme işinde firmalar ödemeleri haftalık olarak yada aylık olarak yapmaktadır. Belirli adetlerde ürünler düzenli olarak paketlemeniz için size teslim edilecek. Ürünleri sorunsuz bir şekilde haftalık olarak teslim ettiğiniz taktirde ödemeniz peşin olarak elden yapılacaktır. Bu iş modelinde haftalık kazancınız 350 TL’dir. Aylık isterseniz eğer 1.400 TL şeklinde her ay başında ödemeniz yapılır. Ücreti nasıl alacağınız tamamen size kalmış bir durum.

Aşağıda bulunan ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek ağda bandı paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Ek iş veren firmalar başvurunuzu inceleyip değerlendirdikten sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

Başvuru Gönder

20 Başvuru Yapılmış

 • DilekCevapla

  Dilek Türkan özyurt istabul pendık

  Kas 30, 2018 11:23
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Ara 02, 2018 07:04
 • YaseminCevapla

  Yasemin goral balikesir burhaniye de oturuyorum 23 yasindayim evde ise ihtiyacim var geri donus saglamanizi rica ederim.

  Kas 30, 2018 12:42
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba.
   İş verenlerden iş gelince dağıtıma başlıyoruz.

   Ara 02, 2018 07:05
 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin mamak ankara

  Kas 30, 2018 12:56
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Ara 02, 2018 07:06
 • BetülCevapla

  Evde bulaşık süngeri paketleme istanbul

  Ara 01, 2018 14:11
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Ara 02, 2018 07:07
 • YaseminCevapla

  kadın sığınma evinde kalıyorum ise ihtiyacım var

  Ara 03, 2018 11:58
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Ara 03, 2018 14:39
 • ElifCevapla

  İşe ihtiyacım var

  Ara 11, 2018 21:34
 • GülanCevapla

  Manisa salihli acil işe ihtiyacım var yeni evliyim lütfen dönüş yapınız

  Ara 19, 2018 17:13
 • BaharCevapla

  Ev hanımıyım iki çocuk okutuyorum ve işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

  Ara 23, 2018 09:47
 • BedriyeCevapla

  İşe ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz rica etsem tel 05370641941 izmir

  Oca 12, 2019 07:48
 • KübraCevapla

  Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Oca 22, 2019 14:33
 • AybükeCevapla

  Acil işe ihtiyacımız var,2 kişiyiz, elimiz hızlı ve beceriklidir. Yapabileceğimize inanıyoruz. Dönüş yaparsanız çok ama çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Mersin

  Oca 23, 2019 17:35
 • Derya TekinCevapla

  Ağda bandi mandal pipet ruj gibi paketleme işleri almak istiyorum.

  Mar 01, 2019 19:29
 • Derya TekinCevapla

  Ağda bandi mandal pipet ruj gibi paketleme işleri almak istiyorum.

  Mar 01, 2019 19:29
 • Derya TekinCevapla

  Kutu katlama Ağda bandi mandal pipet ruj gibi paketleme işleri almak istiyorum.

  Mar 01, 2019 19:30
 • GizemCevapla

  Öğrenci olduğum için ek gelire ihtiyacım var. Dolayısıyla bu işe talibim.

  Mar 17, 2019 17:01
DMCA.com Protection Status