EVDE ARABA SÜSÜ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 499 defa okundu

Kendimize kişisel olarak bakıp süslendiğimiz kadar evimizi, iş yerimizi, masamızı yada arabamızı da düzenleyip süsleyerek kendi özel alanlarımızı yaratırız. Birbirinden farklı süs eşyaları ile çevremizi sık kullandığımız alanlara renk katmaya çalışırız. Özellikle arabası olanlar arabanın iç kısmına yada dış kısmına çeşitli süs eşyaları ile süsleyip farklı bir hava katmaya çalışırlar.

Dikiz aynasına takılan nazar boncukları, boncuk kolyeler, aracın arka kısmına koyulan süs yastıkları yada hayvan figürleri ile çok zengin bir süsleme seçeneği araç sahiplerinin tercihleri arasında yer alıyor. Bu birbirinden farklı süs eşyaları internet ortamında yada oto aksesuarı satan bir çok dükkandan rahatlıkla temin edilebilmektedir.

Sticker, nazar boncuğu, hayvan figürleri, boncuk bileklik ve kolyeler, tespih, yastık gibi bir çok ürün araba süsü olarak geçmektedir. Bu tür ürünlerin imalatını ve üretimini yapan fabrikalar bulunmaktadır. Bu fabrikalar toptan olarak sipariş alıp toplu olarak sevkiyat yaptıkları için bazı dönemlerde çok yoğun olurlar. Bu yoğunlukların üstesinden gelmek için ise ürettikleri ürünlerin paketleme işlemlerini evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile dışarıda yaptırmayı tercih ederler. Bu sayede düşük maliyetlerle ellerinde ki işleri kısa sürede bitirdikleri gibi aynı zamanda yüzlerce kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar.

Araba süsü nedir? Araba süsü paketleme işi nasıl yapılır?

Yukarıda örneğini vermiş olduğumuz sticker, nazar boncuğu, hayvan figürleri, boncuk bileklik ve kolyeler, tespih ve yastıkların geneline araba süsü denir. Arabasına özen ve önem veren bir çok kişi tarafından satın alınan araba süslerini evinizde bir kaç saatinizi ayırıp paketleyerek aylık ortalama 1.100 TL ek gelirsağlayabilirsiniz. Özellikle gün içerisinde fazlası ile boş vakti olan ev hanımları, üniversite okuyan öğrenciler, emekliler ve mesai saatleri dışında ki boş vakitlerini değerlendirmek isteyen devlet memurları için kaçırılmayacak bir ek iş fırsatı diyebiliriz.

Yeni iş fırsatı  Banyo kesesi paketleme işi

Ek iş veren firma tarafından araba süsleri karışık olarak size teslim edilecek. Gelen yüzlerce ürünü öncelikli olarak aynı modellerine göre ayıracaksınız. Yani nazar boncuklarını bir tarafa, tespih ve hayvan figürlerini bir tarafa, sticker ve yastıkları da bir tarafa tek tek ayıracaksınız. Daha sonra bu ayırmış olduğunuz tüm malzemeleri süs eşyasının modeline göre ufak yada büyük yapışkanlı şeffaf poşetlerine koyacaksınız. Ağız kısmını yapıştırıp kolilere tekrar dizerek paketleme işini tamamlamış olursunuz.

Firmanın görevlisi gelen araba süslerini nasıl ayırmanız gerektiğini, paketlerine ve kolilere ürünlere zarar vermeden nasıl dizip kapatmanız gerektiğini detaylı bir eğitim vererek anlatacak size. Aynı firma görevlisi tamamladığınız paketleri günlük olarak yada haftalık olarak gelip sizden teslim alacak. Ödemenizi de peşin olarak elden verecek size.

Araba süsü paketleme işi ne kadar kazandırır? Bu işe başvuru nasıl yapılır?

Araba süsü paketleme işinde kazanacağınız tutar firmadan firmaya değişiklik gösterecek olsa da, bu tür paketleme işlerinde ortalama ödenen tutarlar hemen hemen aynıdır. Bu paketleme işinde ödemeler aylık olarak yapılmaktadır. Firmalar her hafta belirli adetlerde ürünü paketlemeniz için size teslim edecek. Haftalık olarak ürünleri sizden alıp alacağınız tutarı işlerler. Ay başında alacağınız ödemeler hesaplanarak ödemenizi peşin olarak yaparlar. Bu iş modelinde ortalama aylık kazancınız 1.100 TL civarında olacaktır. Tabi ilerleyen zamanlarda el becerinize göre bu oranlar artacaktır.

Araba süsleme paketleme işine başvuru yapmak için aşağıda yer alan başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz ek iş veren firmalar tarafından incelenip değerlendirildikten sonra iş durumuna göre sizinle irtibata geçeceklerdir.

Başvuru Gönder

12 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin mamak ankara

  Kas 24, 2018 06:48
  • Ekiş YazarıCevapla

   Buket Hanım Merhaba
   İşverenlerimizin talepleri doğrultusunda sizleri değerlendirmeye alıyoruz. Takipte kalın lütfen.

   Kas 24, 2018 15:23
 • TuçeCevapla

  İzmir bornovada oturuyorum ve paketleme işine çok ihtiyacım var

  Kas 24, 2018 16:05
 • halime hızlıCevapla

  2 kişiyiz bu işi istiyorum

  Kas 24, 2018 21:04
 • Serdar serinCevapla

  Araba süsü paketleme işini yapabiliriz talibiz sakarya

  Kas 26, 2018 08:31
 • hayatiCevapla

  Samsun Bu işe çok ihtiyacımız var eşim çalışmıyor bende engelli olarak çağrı merkezinde asgari ücretle çalışmaktayız kıt kanaat geçiniyoruz2 de çocuğumuz var elinizden öper bize destek olursanız çok mutlu oluruz

  Ara 14, 2018 22:13
 • Ayşe KAYACevapla

  Merhabalar istanbul avrupa yakasi kağıthanede oturuyorum çalışmıyorum boş vaktim oldukça fazla evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  Oca 02, 2019 13:03
 • Ayse CalikCevapla

  Merhaba bu isleri yapabilirim

  Oca 03, 2019 19:43
 • SevgülCevapla

  Balıkesir merkezde yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Oca 03, 2019 20:33
 • TuğbaCevapla

  Her türlü işi yaparım itina ile geri dönüş yaparsanız memnun olurum

  Mar 15, 2019 13:12
 • BakiyeCevapla

  Selam aleyküm adım bakiye evde işe ihtiyacım var gaziantep içi

  Mar 18, 2019 07:08
 • Ebru bilginCevapla

  Ankara ebru ise ihtiyacim var

  Mar 20, 2019 12:28
DMCA.com Protection Status