EVDE ARAÇ İÇİ TELEFON TUTUCU PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 10 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 472 defa okundu

Daha önceleri araba almak, kullanmak bir lüks iken günümüzde artık ihtiyaç olarak tercih edilmektedir. Şehir içi yada şehir dışında konforlu rahat yolculuk yapmak isteyen herkes araba almanın daha sağlıklı olacağını düşünüyor. Fakat arabalar doğru kullanılmadığı taktirde tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor.

Örneğin, araba sürerken telefonla konuşmak, telefonla meşgul olmak en çok kaza ile sonuçlanan dikkatsizliklerin başında gelmekte. Dünya genelinde yapılan istatistiklerde araba sürerken telefonla konuşanların, meşgul olanların sebep olduğu kazalar bir çok kişinin yaralanmasına hatta can kayıplarına sebep olduğu gözlemlenmiştir. Bu kazaların önüne geçmek isteyen uzmanlar, araba kullanırken telefon tutucukullanılmasını tavsiye ediyor. Araç içi telefon tutucuları, aracın ön kısmına monte edilerek telefonları tutturmaya yarayan çok kullanışlı bir üründür.

Arabası olan bir çok kişi telefon tutucusu kullanmayı tercih ediyor. Benzincilerin marketlerinde, oto aksesuar satan marketlerde yada büyük yapı marketlerin otomobil reyonlarında satılan araç içi telefon tutucular bir çok kişi tarafından tercih edildiği için çok yoğun bir şekilde üretilip satışa sunuluyor. Telefon tutucu imalatı yapan fabrikalar sürekli sipariş aldıkları için işleri yetiştirmeleri çok kolay olmuyor. İş yoğunluğunun üstesinden gelmek için ellerinde ki paketleme işlerini ek iş olarak dışarıda yaptırarak siparişleri yetiştirmeye çalışıyorlar.

İmalat yapan firmalar yoğun oldukları dönemlerde bu yöntemi kullanarak kısa sürede siparişleri yetiştirdikleri gibi aynı zamanda sağlamış oldukları yeni iş imkanı ile de bir çok kişinin para kazanmasına vesile olmuş oluyorlar. Bir çok ev hanımı, öğrenci, emekli bu sayede evde çalışarak kolay yoldan para kazanmış oluyor.

Araç içi telefon tutucu nedir?

Tek parça plastik yada metalden üretilen yada iki parça mıknatıslı olarak üretilen, araç içinde telefon yada tabletleri tutturmak için kullanılan, alt kısmı vakumlu yada yapışkanlı olabilen otomobil aksesuarına araç içi telefon tutucu denir. Sağlam sert yapısı sayesinde telefon yada tabletlerinizi düşme tehlikesi olmadan rahatlıkla tutturabilirsiniz.

Araç içinde telefon kullanmak, telefonu koyacak yer bulamamak gerçekten de büyük bir sıkıntı. Özellikle telefonunuzu navigasyon olarak kullanıyorsanız eğer. Çünkü bir yandan araç sürüp bir yandan da rotayı takip etmek hiçte güvenli değil. Ama telefon tutucu sayesinde telefonunuzu hem navigasyon, hemde müzik çalarak olarak kullanabileceksiniz. Aynı zamanda gelen çağrıları tek bir tuşla açıp hoparlörden dikkatiniz dağılmadan konuşabileceksiniz.

Araç içi telefon tutucu nasıl paketlenir?

Araç içi telefon tutucular tek parça yada iki parçadan oluşmaktadır. Kendi özel kalıplı kutuları bulunan tutucuların ufak olanlarının daha basit kutuları bulunmaktadır. Öncelikli olarak tek parça tutucularla, iki parça olan tutucuları ayırmanız gerekecek. Ayırma işlemini tamamladıktan sonra sırası ile kalıplı kutuların içerine bir adet tutucunun alt kısmını, bir adette üst tutucu kısmını koyacaksınız. Daha sonra arka kısmına tutucuyu nasıl birleştireceğini gösteren kılavuzu yerleştirip kapağını kapatacaksınız. Diğer tek parça olan tutucuyu ise, kullanım kılavuzu ile birlikte ufak kutusuna koyup, kutunun ağzını bant ile bantlayıp paketleme işini bitirmiş olacaksınız.

Firma görevlisi iki parça ve tek parça olan araç içi telefon tutucuları kalıplarına nasıl yerleştireceğinizi, kutuları nasıl hazırlayacağınızı detaylı bir şekilde gösterip eğitim verecek. Haftalık olarak gelip tamamlamış olduğunuz paketleri sizden teslim alıp, ödemenizi peşin olarak yapacak.

Araç içi telefon tutucu paketleme işi ne kadar kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Firmalar haftalık olarak size bir kota belirtecek. Bu kotalarda ki adet kadar ürünleri eksiksiz ve sağlam bir şekilde paketleyip teslim ettiğiniz taktirde haftalık 250 TL kazanmış olacaksınız. Her hafta paketleri düzenli bir şekilde teslim ettiğiniz taktirde ise aylık 1.000 TL gelir elde etmiş olursunuz. İlerleyen zamanlarda eliniz alıştıkça daha fazla ürün paketleyerek kazancınızı arttırabilirsiniz. Araç içi telefon tutucu paketleme işinde haftalık olarak ödeme alırsınız. Eğer aylık olarak da almak isterseniz firma ile görüşebilirsiniz.

Evinizde araç içi telefon tutucu paketleme işi yaparak aylık 1.000 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, aşağıda ki ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz günlük olarak firmalar tarafından incelenip değerlendirilecektir. İş durumuna göre firmalar size geri dönüş yapacaklardır.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • seçil kocaCevapla

  Merhaba

  istanbuldayım 12 kadın olarak ek iş arıyoruz.

  Eki 10, 2018 10:22
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Seçil Hanım. Öncelikle yazılarımıza olan ilginizden ötürü teşekkür ederiz. Biz işveren değiliz. Başvurularını sayfamızı ziyaret eden işveren değerlendirecektir.

   Eki 10, 2018 10:33
 • mahinur özerCevapla

  Adana seyhan işe ihtiyacim var

  Eki 10, 2018 16:15
 • 14101980Cevapla

  Hızlıyım

  Eki 10, 2018 18:01
 • ayselCevapla

  ankara keçiören.dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eki 11, 2018 20:22
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba yazıdaki aşamaları yerine getirdikten sonra işverenler tarafından değerlendirmeye alınacaksınız.

   Eki 12, 2018 09:08
 • Gamze ozturkCevapla

  Paketleme isi yapmak istiyorum

  Eki 12, 2018 07:06
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba yazıdaki aşamaları yerine getirdikten sonra işverenler tarafından değerlendirmeye alınacaksınız.

   Eki 12, 2018 09:07
 • TürkanCevapla

  Merhaba Şehir bilgisi lütfen Bursa’dan yazıyorum.Ekibim var yüksek adetli işlerinizi gönderebilirsiniz.

  Eki 21, 2018 13:34
DMCA.com Protection Status