Evde Babet Kurdele İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 20 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 905 defa okundu

Evde ek iş imkanlarını sizlere bahsederken, evde ek iş veren firmalar ile, evde ek iş isteyen elemanları bir araya getirmeye çalışıyoruz. İşten çok eve zaman ayırmak isteyenlerin yapacağı evde iş imkanlarından bir diğeri ise; Evde Babet Kurdele İşi.

Evde babet kurdele işi ile ek gelir elde edinin!

Ev hanımlarının ya küçük çocukları olduğundan ya da iş imkanı bulamadıklarından evde iş imkanından başka şansları yoktur. Evde Babet Kurdele işi ile hem para kazanacaksınız hem de evinizi ve çocuğunuzu ihmal etmemiş olacaksınız.

Evde Babet Kurdele işi yapımı ise oldukça basittir. Sizlere iş veren firma tarafından ayakkabı ve kurdele verilecek. Sizler bu kurdeleleri fiyonk yapıp, ayakkabıların üzerine ya silikon yardımıyla ya da başka bir yapıştırıcı yardımıyla yapıştıracaksınız. Bunun için size adet başına ödenecek miktar 1 TL ile 1,5 TL arasında değişecektir. Bu durumda aylık kazancınız ise; 1500 TL ile 2000 TL arasında olacaktır. Sizler kendi kazançlarınızı hesaplayıp, aylık almak istediğiniz miktara göre günlük çalışma saatlerinizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Evde ek iş imkanlarının en güzel yanı; bugün işleriniz nedeniyle sadece bir saat çalıştıysanız yarın ki çalışma saatinizi arttırıp, programınıza göre saat ayarlaması yapabilirsiniz. Evde Babet Kurdele İşi için yapmanız gereken tek şey ise; makalenin altına YORUM yapmak olacaktır.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • sedefCevapla

  Bos vaktim oldugundan babet kurdalesi isine talibim trabzonda yasiyorum ulasirsaniz sevinirim

  Şub 21, 2017 18:42
 • semraCevapla

  Hangisi olursa paraya ihtiyacim var babet paketleme olur uygun gorurseniz

  Şub 22, 2017 20:47
 • KübraCevapla

  ise ihtiyacım var.. elim hızlıdır..

  Şub 27, 2017 06:07
 • Cabir TombulCevapla

  4 çocuğum okuyor. Paraya ihtiyacım var. Küçük çocuğumdan dolayı dışarıda iş yapma imkanım yok.

  Şub 27, 2017 11:37
 • semaCevapla

  Yozgat sorgun da oturuyorum bende yapabilir im bu işi??????????????????

  Mar 02, 2017 06:15
DMCA.com Protection Status