EVDE BALON PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 23 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 422 defa okundu

Ülkemizde çok sayıda aile geçim sıkıntısı çektiği ya da çekmek istemediği için ek işler yapmakta buralardan da kazanç elde etmektedir. Özellikle son zamanlarda ev hanımları evlere ek iş alarak buralardan kazanç elde ediyor. Son zamanlarda evlere verilen en çok işlerden bir tanesi de şüphesiz eve balon paketleme işidir.

Evinde oturduğu yerden verilen işleri yaparak ek gelir elde etmek isteyen çok sayıda kişi eve balon paketleme işi almaktadır. Bu paketleme işleri ile aylık 400 – 500 TL gibi rakamlar elde edilebilir. Peki eve balon paketleme işi veren firmalar hangileridir? Eve balon paketleme işi nasıl yapılır?

EVDE BALON PAKETLEME İŞİ NEDİR?

Firmalar bilindiği üzere artık balonlarını paketler halinde satıyor. Kimi pakette 2 balon, kimisinde 5 kimisinde 10 balın bulunabilmektedir. Firmalar paketlemeye yetişemedikleri dönemlerde evlere balon paketleme işi vermektedir. Sizlerde verilen paketlere elinizde bulunan balonları istenilen sayıya göre dizip paketin ağzını kapatabilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız işlerden para kazanabilirsiniz. Peki evlere balon paketleme işi veren firmalar hangileridir?

EVLERE BALON PAKETLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Evlere balon paketleme işi veren firmalar iş yoğunluğuna göre sürekli olarak değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten dolayı evlere balon paketleme işi veren firmalar listesini sizinle paylaşamıyoruz. Evinize balon paketleme işi almak istiyorsanız aşağı bölümden isminizi, yaşadığınız il ilçe ve size ulaşılacak mail adresini girerek iş verenlerin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

 

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • ÖzgeCevapla

  Bu işe çok ihtiyacım var

  Eyl 23, 2018 14:45
 • GÜLAYCevapla

  Kocaeli gebze darıca

  Eyl 23, 2018 19:28
 • EmelCevapla

  Ankara altindagdan

  Eyl 24, 2018 20:00
 • TaşkınCevapla

  İstanbul anadolu yskası ek işe ihtiyacım var

  Eyl 26, 2018 13:23
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Biz işveren değiliz. Google tarafından sayfamıza konulan işveren linklerini takip ederek size uygun işvereni bulabilirsiniz.

   Eyl 27, 2018 10:06
DMCA.com Protection Status