Evde Balon Paketleme İşi

Ek iş, ek gelir kategorisine 17 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 1.100 defa okundu

Evde ek iş imkanları, risksiz, masrafsız ve konforlu işler arasında yer almaktadır. Bu evde yapılan işlerin en popülerlerinden biri olan; evde balon paketleme işi hem eğlenip hem ailenize vakit ayırıp hem de para kazanabileceğiniz işler arasında yer almaktadır. Üstelik balonların kullanım alanlarına bakıldığı zaman oldukça sürekliliği olan bir iş olduğu net bir şekilde görülmektedir. Doğum günleri, sevgililer günleri, partiler, kutlamalar derken firmalar bu alanda fazlasıyla elemana ihtiyaç duymaya başladı.

Balon paketleme evde ek işi

Evde balon paketleme işinde ise yapmanız gereken tek şey; balonları renklerine ve çeşitlerine göre paketlemek ve zımbalamak. Daha sonra size iş veren firma bunları ya ambalajcılara yada organizasyon şirketlerine yetiştirmektedir. Üstelik bu işte hata payı ve yorulma oranınız da yok denecek kadar azdır. Siz evde balon paketleme işi için ailenizden yardım alırsanız eğer; hem kazancınız artar hem de onları ihmal etmek yerine daha kaliteli zaman geçirme şansına sahip olursunuz.

Paket başına 30 kuruş gibi bir fiyata çalıştığınızı düşünürsek, bunun için sadece günde 3 saatinizi bu işe ayırmanız gerekmektedir. Bu sayede de aylık kazancınız 1.500 TL gibi bir fiyata tekabül edecektir. Her il için talepleri olan bu evde balon paketleme işinde çalışmak için yapmanız gereken tek şey, gönderi altına YORUM yapmak olacaktır.

Etiketler : , , , , ,

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

  • Gözde altuntaşCevapla

    Ankara Keçiören’de oturuyorum paketleme işi yapabilirim

    May 04, 2017 21:15
  • SelmaCevapla

    Merhaba ıstanbul guneslide oturuyorum.evde balon paketleme işini yapmak istiyorum.geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.bu ise ihtiyacım var.kolay gelsin

    May 22, 2017 11:37
DMCA.com Protection Status