Evde Bardak Altlığı Paketleme İşi ile Para Kazanmak

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 144 defa okundu

Bir çok çay bardağı üreticisi veya ithalatçı firmalar bardak altlıklarını paketlemek için belirli şahıslar ile anlaşıp paketleme işi veriyor.Bu bardak alındıklarının çoğu Çinden ithal ediliyor.Bir çogu toplu halde baskı makinaları ile logo resim baskılı bardak altlıkları yapıyor.

Firma sizlere detaylı bilgi için bir görevli gönderiyor veya siz iş verene gidip egitim alıyorsunuz. İş veren sizlere paketleme işi için gerekli ekipmanları size ücretsiz olarak temin ediyor. yapıştırıcı, çıtçıt poşet, eldiven, koli, koli bandı, maket bıçağı yer almaktadır.

Bardak altlığı paketleme işi ne kadar kazandırır?

Paketleme işin için ücret sistemi altılı veya sekizli koli başına ücret alıyor veya günlük paket sayısına göre ücret ödeniyor. Paket başına ortalama 30 ile 50 kuruş arasında kazanç sağlayacağınız bardak altlığı paketleme işi ile aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında gelir elde etmeniz mümkün.

Bardak altlığı paketleme işine başvuru nasıl yapılır?

İş her il, ilçe, mahalle, köy’de mevcuttur yani kargonun geldiği her eve iş verilir.

Başvuru örneği: “Adım Mehtap Gencer, Antep Şahinbey’de yașıyorum  bekarım, öğrenciyim veya evliyim 2 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz 2 arkadaşım var bu işi yapmaya elim yatkındır (vb örnekler). Mail adresinizi ve cep telefonunuzu iș veren harici kimse göremez. Dönüşler telefon yoluyla yapılacaktır. Alttaki yada üstteki başvuru butonlarından iş için başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıdaki tarzda kendinizi tanıtan bir cümle istiyoruz dönüş yapabilmemiz için bu bilgilere ihtiyaç vardır. Yașadığınız il ve ilçe, cep telefonu no ve mail kesinlikle geri dönüș için yazılmalıdır.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • SevgulCevapla

  İst pendik

  Nis 15, 2019 13:53
 • SemaCevapla

  Manisa paketleme işi yapabilirim

  Nis 16, 2019 23:22
 • Hilal ÇetinCevapla

  Merhaba işe çok ihtiyacım var . günlük 20 tlyle geçim sağlamaya calısıyoruz . bize yardım eder misiniz. ?

  Nis 17, 2019 06:35
 • Rabia ArpaciCevapla

  Merhaba iyi günler ismim Rabia Arpacı 26 yaşındayım üniversite mezunuyum 1 tane kızım var Uşak merkezde oturuyorum paraya ihtiyacım olduğu için evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Nis 17, 2019 13:46
DMCA.com Protection Status