Evde bebek süsleri nasıl yapılır, bu işle ek gelir imkanı

Ek iş, ek gelir kategorisine 3 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 2.344 defa okundu

Ev hanımlarını ilgilendiren bir başka ek iş ile karşınızdayız. Evde yapılacak ve boş zamanlarınızı değerlendirecek mükemmel bir ek iş ile sizlerle birlikteyiz. Yapılacak bu ek iş ile sizde ek kazanç kapınızı aralayarak ona bir hoşgeldin demeniz yeterlidir. Şimdi çok fazla uzatmadan sizlere Evde bebek süsleri nasıl yapılır ve bu ek iş ile ne kadar kazanç elde edilir onu anlatmaya çalışacağım.

Evde bebek süsleri nasıl yapılır konusuna biraz değinmek istiyorum. Evlere ek iş veren firmalar çoğu zamanlarda paketleme işleri olsun, ürünlerin üzerine eklenecek objeler olsun ve bunlara benzer daha bir çok işler olsun firmalarında yada üretimi yaptıkları yerde işlere yetişemeyebiliyorlar. Bu durumda arayış içerisine giren firmalar evde ek iş arayan kişilere ulaşım yaparak onlarla irtibat halinde kalıp anlaşırlarsa evlere ek iş gönderebiliyorlar.

Bu ek iş ilanı (Evde bebek süsleri nasıl yapılır) ile ilgili diyebilirim. Evde bebek süsleri son derece titizlik ve hassasiyet gösteren bir ek iş dalıdır. Bu işi daha öncesinde yapmanıza gerek yok. Anlaşma yaptığınız firma sizlere örnek bir bebek süslemesi yapılmış ürün göndermektedir. Bu ürün atkı, hırka, bere, eldiven, etek, mont olabiliyor.

Örnekte gönderdikleri süsleme işinin objelerini yani süsleride sizlere sunuyor, sizler bu süsleri artık hangi üründe anlaşmış iseniz ona montalama yapıyorsunuz. Bu montalama işi ise öyle dikimle falan değil. Çıt çıt olabiliyor, düğmeli olabiliyor. Evde bebek süsleri nasıl yapılır konusunu tam anlamı ile açık açık sizlere anlatmaya çalıştım.

Aşağıda bulunan resimdeki örnekte bebek beresi üzerine çilek objeli püskülü berenin üzerinde bulunan düğmeye takılması isteniyor. Aşağıdaki örnek açıklayıcı ve sizlere bebek süsleri nasıl yapılır hakkında az da olsa bilgi veriyordur.

evde-bebek-susleri-nasil-yapilir-bu-isle-ek-gelir-imkani

Bu ek iş ile ilgileniyor ve başvuru yapmak istiyorsanız hemen bu ek iş başlığı altında bulunan Evde bebek süsleri nasıl yapılır konusuna dair bir başvuru göndermeniz yeterli olacaktır.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • senaCevapla

  evde iş imkanı

  Nis 08, 2017 23:39
 • Ayşen ÖzbekCevapla

  Tecrubeliyim

  Nis 10, 2017 15:32
 • Şengül BağbaşıCevapla

  Evde yapılabilen nikah şekeri paketleme, iplik sarma, Bebek süsleri vb gibi işleri kolaylıkla zamanında ve titizlikle yapabilirim.Gerçekten ihtiyacı olan biri olarak ilgilenirseniz çok sevinirim…

  Haz 29, 2017 01:24
 • MerveCevapla

  Evde yapılabilen nikah şekeri paketleme, iplik sarma, Bebek süsleri,ahşap ve taş boyama,nikah ve düğün organizasyon işleri vb gibi işleri kolaylıkla zamanında ve titizlikle yapabilirim.ilgilenirseniz çok sevinirim

  Mar 17, 2018 09:00
 • FatmaCevapla

  Evde is imkani zamaninda titizlikle yapabilirim

  Mar 19, 2018 08:00
 • BüşraCevapla

  İstanbulda yaşıyorum bu işi yapabilirim

  Tem 12, 2018 09:29
DMCA.com Protection Status