Evde Bez Peçete Katlama işi Haftalık 480 TL Yüksek Gelir

Evde ek iş ilanları kategorisine 25 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 3.502 defa okundu

Evde ek iş sektörü gün geçtikçe artmaktadır. Zorlaşan geçim sıkıntıları ve dertleri her aile bireyine zor gelmekte ve bu aile bireylerinin ek iş yapmasına olanak tanımaktadır. Evde ek iş sektörü hızlı ve kolay bir para kazanma yöntemi hatta mesleği diyebiliriz.

Envayi çeşit paketleme işleri, birbirinden farklı sektörlerde evde paketleme işi mevcut. Sitemiz üzerinde de paketleme işine dair onlarca ilan bulunmaktadır. Bu ilanımız ise evde bez peçete paketleme işi yapmak isteyenleri hedeflemektedir. Evde bez peçete paketleme işi ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sizde evde paketleme işi yapmak itiyor ve hangi işe karar veremedim diyorsanız size tavsiyede bulunacağımız bu iş ilanına başvurunuzu gönderebilirsiniz. Hızlı ve kolay olan başvuru yönteminiz onaylandıktan hemen sonra sitemiz sizi ilgili firmanın halkla ilişkiler bölümüne iletir sonrasında uygun görülürse sizinle iletişim kurarlar. Bu kısımda önemli olan husus doğru ve kullandığınız e posta adresinizi yazmanız olacaktır. Çünkü geri dönüşler sizin e posta adresinize yapılmakta kalıyor. İrtibatı bu şekil kuruyorsunuz. Hiç yorulmadan ve sıkıntı geçmeden ek iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun ek iş fırsatı yakalayabilir ve keyifli bir yaşam tarzınız olabilir.

Evde Bez Peçete Katlama işi Haftalık 480 TL Yüksek Gelir

Haftada 480 TL kazanmak istiyor ve bu işi laiği ile yaparım diyorsanız bu iş ilanına düşünmeksizin başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvuru anında onaylanır ve size geri dönüş için evde bez peçete paketleme işi veren firmanın dönüş yapmasını beklersiniz. Evde bez peçete paketleme işini beğenmediyseniz diğer evde yüksek kazanç sağlatacak ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Bez peçete paketleme işi oldukça kolay ve aşırı zahmet gerektirmeyen bir paketleme işi diyebiliriz. Yapılacak olan işin ayrıntısından bahsedecek olursak; anlaşılan firma size servis aracı ile paketlerden halinde katlanmamış bez peçeteleri ve bunların ambalaj poşetlerini vermektedir. Siz bu bez peçeteleri düzenli olarak katlamasını yapıp ambalajlarına yerleştirme yapıyorsunuz. Sonrasında adetli olarak poşetlere koyuyorsunuz. Göründüğü gibi oldukça kolay ve zahmeti bulunmayan evden yüksek gelirli çalışma yapabileceğiniz paketleme işidir.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • buğseCevapla

  Merhaba, ben Buğse. İzmir Karşıyakada yaşıyorum. Tıp Fakültesinde yükseklisans öğrencisiyim. Okul masraflarımı karşılamak için evde bez peçete katlama işine ihtiyacım var. Ailemle birlikte bu işi yapıcağımız için oldukça hızlı çalışırız. Dönüş yaparsanız sevinirim

  Nis 25, 2017 14:20
 • LeylaCevapla

  Evde peçete katlamak işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  Nis 26, 2017 09:09
 • BuseCevapla

  Merhaba,
  Ben de evde bez peçete paketleme işi yapabilirim. Şu anda çalışmıyorum hergün evdeyim kolaylıkla vakit ayırabilir ve itina ile yaparım. Dönüş sağlarsanız çok sevinirim.
  Teşekkürler.
  İyi çalışmalar.

  Nis 27, 2017 09:49
 • PinarCevapla

  Evde peçete katlama işi istiyorum.

  Nis 27, 2017 13:31
 • TuğbaCevapla

  Evde hertürlü paketleme işi yapmak için hem ekip arkadaşı hemde atölye miz mevcut iş yaPmak istiyoruz lütfen geri donun

  May 06, 2017 12:25
 • NazlıCevapla

  Merhaba,biz istanbul/ tuzla da oturuyoruyoruz 3 kardeş beraber yaşıyoruz, hızlı ve güvenilir bir ekibiz her türlü paketleme işine talibiz. Dönüş yapmanızı rica ederiz.

  May 06, 2017 15:13
DMCA.com Protection Status