Evde Bez Peçete Katlama işi Haftalık 480 TL Yüksek Gelir

Evde ek iş ilanları kategorisine 25 Mayıs, 2016 tarihinde eklendi, 4.290 defa okundu

Evde ek iş sektörü gün geçtikçe artmaktadır. Zorlaşan geçim sıkıntıları ve dertleri her aile bireyine zor gelmekte ve bu aile bireylerinin ek iş yapmasına olanak tanımaktadır. Evde ek iş sektörü hızlı ve kolay bir para kazanma yöntemi hatta mesleği diyebiliriz.

Envayi çeşit paketleme işleri, birbirinden farklı sektörlerde evde paketleme işi mevcut. Sitemiz üzerinde de paketleme işine dair onlarca ilan bulunmaktadır. Bu ilanımız ise evde bez peçete paketleme işi yapmak isteyenleri hedeflemektedir. Evde bez peçete paketleme işi ile yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Sizde evde paketleme işi yapmak itiyor ve hangi işe karar veremedim diyorsanız size tavsiyede bulunacağımız bu iş ilanına başvurunuzu gönderebilirsiniz. Hızlı ve kolay olan başvuru yönteminiz onaylandıktan hemen sonra sitemiz sizi ilgili firmanın halkla ilişkiler bölümüne iletir sonrasında uygun görülürse sizinle iletişim kurarlar. Bu kısımda önemli olan husus doğru ve kullandığınız e posta adresinizi yazmanız olacaktır. Çünkü geri dönüşler sizin e posta adresinize yapılmakta kalıyor. İrtibatı bu şekil kuruyorsunuz. Hiç yorulmadan ve sıkıntı geçmeden ek iş ilanlarını takip ederek kendinize uygun ek iş fırsatı yakalayabilir ve keyifli bir yaşam tarzınız olabilir.

Evde Bez Peçete Katlama işi Haftalık 480 TL Yüksek Gelir

Haftada 480 TL kazanmak istiyor ve bu işi laiği ile yaparım diyorsanız bu iş ilanına düşünmeksizin başvurunuzu gönderebilirsiniz. Yapacağınız başvuru anında onaylanır ve size geri dönüş için evde bez peçete paketleme işi veren firmanın dönüş yapmasını beklersiniz. Evde bez peçete paketleme işini beğenmediyseniz diğer evde yüksek kazanç sağlatacak ek iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Bez peçete paketleme işi oldukça kolay ve aşırı zahmet gerektirmeyen bir paketleme işi diyebiliriz. Yapılacak olan işin ayrıntısından bahsedecek olursak; anlaşılan firma size servis aracı ile paketlerden halinde katlanmamış bez peçeteleri ve bunların ambalaj poşetlerini vermektedir. Siz bu bez peçeteleri düzenli olarak katlamasını yapıp ambalajlarına yerleştirme yapıyorsunuz. Sonrasında adetli olarak poşetlere koyuyorsunuz. Göründüğü gibi oldukça kolay ve zahmeti bulunmayan evden yüksek gelirli çalışma yapabileceğiniz paketleme işidir.

UYARILAR: Değerli kullanıcılarımız sitemizde bulunan ilanların başvurusuna telefon ve adres bilgileriniziyazmamanızı öneririz. İlan başvurularınızda email isim ve yorumunuzu bırakmanız yeterlidir. Başvuru yaptığınız ilana, ilgilenen firmalar size geri dönüşü email adresinden yapacağını bildirmek isteriz.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • Esra GülşenCevapla

  Evde peçete paketleme işi varsa yapmak istiyorum

  Kas 03, 2017 17:58
 • haticeCevapla

  PARAYA İHTİYACIMIZ VAR VE EV HANIMLIĞI YAPMAKTAYIM BU TÜR İŞLERDEN DAHA ÖNCE DEN DE YAPIYORDUK BU İŞ TAM BİZE GÖRE DİYEBİLİRİM EVDEYİM ZATEN VE OĞULLARIMDA VAR ONLARLA BERABER BU İŞi YAPMAK İSTERİM EĞER SİZLERDE UYGUN GÖRÜRÜSENİZ HEMEN GÖRÜŞÜP BAŞLAMAK İSTERİM

  Kas 04, 2017 12:55
 • EsraCevapla

  Merhabalar evde bez peçete katlama işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

  Kas 29, 2017 21:05
 • Mesude ışıl şekerCevapla

  Merhaba Manavgat’ta oturuyorum evdeyim çoğunlukla ve bişeyler yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Ara 02, 2017 11:51
 • AyferCevapla

  Çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  Ara 03, 2017 09:45
 • AyferCevapla

  Kızlarım ile birlikte yapacağız inşallah lütfen dönüş yapın Ankara’da ikamet ediyorum Dönüş yapmanızı rica ediyorum

  Ara 03, 2017 09:48
 • PınarCevapla

  Merhaba benimde bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Ara 05, 2017 23:38
 • PınarCevapla

  Merhaba gerçekten ise çok ihtycm var dönüş yapar misiniz ev hanımıyım 18 yaşındaydım ve paraya çok ihtycm var bu islere elim yatkındır lütfen yardımcı olun

  Ara 06, 2017 21:33
DMCA.com Protection Status