EVDE BİLGİSAYAR ŞARJ ADAPTÖRÜ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 23 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 286 defa okundu

Günümüzde tüm teknolojik ürünler elektrik gücü ile çalışmaktadır. Güç olmadan, elektrik olmadan hiç bir teknoloji ürünü yada cihazı maalesef çalışmaz. Cihazlara elektrik akımını sağlamak için adaptörkullanılmaktadır. Buna en basit örneği telefon ve bilgisayarlarımızdan verebiliriz. Her iki cihazda elektrik olmadan şarj alamaz ve çalışmaz.

Hemen hemen tüm cihazlar adaptör ile güç alıp adaptör ile şarj edildiği için aldığımız tüm elektronik ürünlerin yanında mutlaka şarj adaptörü verilmektedir. Özellikle teknolojinin en büyük icadı olan bilgisayarlar adaptör olmadan ne şarj olabilir nede çalışabilir. Bilgisayarla birlikte verilen adaptörler harici olarak da teknoloji marketlerinde satılmaktadır.

En çok kullanılan teknoloji ürünlerinin başında bilgisayar geldiği için teknoloji fabrikaları çok yoğun bir şekilde bu ürünün şarj adaptörünün imalatını yapmaktadır. Teknoloji marketlerinde satılan bilgisayar adaptörleri reyonlarda yerini almadan önce düzgünce paketlenip kutulanır. Kutulama ve paketleme kısmında ki iş yükünü azaltmak isteyen fabrikalar ellerinde ki paketleme işlerini dışarı ek iş olarak verirler. Böylece kısa sürede siparişleri yetiştirmiş olurlar. Aynı zamanda evden dışarı çıkmaya fırsatı olmayan bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar.

Bilgisayar şarj adaptörü nedir? Nasıl paketlenir?

Dizüstü bilgisayarların şarj alması ve elektrik akımını almasını sağlayan, kullanılacağı bilgisayarın akım ve voltaj değerine göre farklı dereceleri olan, bir ucu elektrik prizine diğer ucu da bilgisayara takılmak suretiyle çalışan bilgisayar parçasına şarj adaptörü denir. Bir diğer adı uyarlaç olarak bilinmektedir.

Yeni iş fırsatı  Evde ağız maskesi paketleme işi

Bilgisayar firmalarının yada büyük teknoloji firmalarının üretimini yaptığı bilgisayar şarj adaptörlerini eviniz ortamında belirtilen kurallar çerçevesinde paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için aşağıda vereceğimiz talimatları harfiyen yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

 1. Öncelikli olarak karışık bir şekilde gelecek olan adaptör ve elektrik kablosunu düzgün bir şekilde ayıracaksınız.
 2. Ayırmış olduğunuz adaptör ve elektrik kablosunu özel kutusuna yerleştireceksiniz.
 3. Adaptörün üzerinde yazan voltaj ve amper değerine göre firmanın size vereceği etiketleri kutunun üzerine yapıştıracaksınız.
 4. Her kutunun içerisine 1 adet garanti belgisi yerleştireceksiniz.
 5. En son işlem olarak da paketleri kolilere dizip paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

 

Bilgisayar şarj adaptörü paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Bilgisayar şarj adaptörü paketleme işinde kazanacağınız tutar evlere ek iş veren firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Bu tür paketleme işlerinde firmalar genellikle haftalık olarak ödeme yapmayı tercih ederler. Verilen işi düzgün bir şekilde teslim ederek haftalık 300 TL kazanç elde edersiniz. Yoğun olan firmalar sizden memnun kaldığı sürece düzenli olarak paketleme işi getirmeye devam edecektir. Düzenli çalışarak aylık 1.200 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

Evinizde bu iş modeli ile çalışarak aile bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız eğer aşağıda ki başvuru formunu doldurup göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalar günlük olarak başvuruları inceleyip değerlendirmektedir. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği taktirde sizinle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • SevgulCevapla

  İst ilgileniyorum

  Kas 23, 2018 06:44
 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutcen donus yapin mamak ankara

  Kas 23, 2018 06:52
 • NezireCevapla

  Evde iş yapmak

  Kas 23, 2018 14:44
 • ArifeCevapla

  Bu iş tam benlik Konya Akşehirde ikamet ediyorum 3 kişilik bir aile gru olarak bu işe ve benzer işlere talibiz 🙏🏻

  Kas 23, 2018 15:40
 • TuçeCevapla

  İzmir bornovada oturuyorum ve paketleme işine çok ihtiyacım var

  Kas 24, 2018 16:02
 • HülyaCevapla

  Bilgisayar bölümü mezunuyum. Ek is olarak evden yardimci olmak istiyorum

  Kas 25, 2018 13:45
 • HaticeCevapla

  Bu işi istiyorum.Üçyol izmir

  Kas 27, 2018 21:31
DMCA.com Protection Status