EVDE BONCUK DİZME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 4 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 247 defa okundu

Seri imalat yapan tekstil firmalarının en çok korktuğu iş modelleri arasında boncuk işlemeli kazaklar, trikolar, hırkalar gelmektedir. Bu iş modellerinde ürünün üzerinde bulunan işlemelerde ki boncuklar makine ile dizemedikleri için elle dizilmesi, dikilmesi gerekmektedir. Tabi bu durum da işlerin yavaş ilerlemesine, eleman ihtiyacına ve en kötüsü de siparişlerin geç teslim edilmesine yol açmaktadır.

Tekstil firmaları bu sorunlu işleri kısa sürede bitirebilmek, yetiştirmek için evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak ellerinde ki boncuk dizme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih ediyorlar. Bu firmalar aracılığı ile kazakların yada hırkaların üzerine dizilmesi gereken boncuk işlemlerini kısa sürede tamamlayarak siparişleri biran önce teslim etmiş olurlar.

Siparişleri kısa sürede teslim etmek isteyen firmalar bu vesile ile evde ek iş yaparak geçimini sağlayan bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar. Sizde evinizde boncuk dizme işi yaparak aylık ortalama 1.500 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun için verilen işleri kısa sürede sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Boncuk dizme işi nedir? Nasıl yapılır?

Boncuk dizme işi oldukça kolay bir iş modelidir. Tekstil firmaları üretimini yaptığı desenli, işlemeli kazak ve hırkaları size teslim edecek. Kazakların ve hırkaların sol yada sağ göğüs kısmında ürünün üretimini yapan firmanın işlemeli logoları yada farklı semboller olur. Yapmanız gereken bu sembollerin üzerine firmanın size vereceği birbirinden farklı renklerde ki boncuk yada pulları iğne veya tığ yardımı ile dizmek olacak.

Öncelikle iğnenin arkasına siyah renkte ki ipliği takıp arka kısmını düğümleyeceksiniz. Daha sonra iğneyi işleyeceğiniz amblemin iç kısmından yukarı doğru geçireceksiniz. İğnenin ucuna işleyeceğiniz boncuklardan bir tane takıp, iğneyi amblemin içerisinden geçirip iç kısmından yine dışarı çıkaracaksınız. Aynı işlemleri amblemin üzerini komple boncuk kaplayana kadar düzenli bir şekilde yapmaya devam edeceksiniz. Size verilecek olan tüm hırka ve kazakların işlemelerini bu şekilde boncuk yada pulla kaplayıp paketleme işini bitireceksiniz.

Firmadan gelecek olan görevli, boncuk işlemelerini nasıl yapacağınızı örnek birer kazak ve hırka üzerinden size detaylı bir şekilde gösterip eğitim verecek. Herhangi bir sorunda firma görevlisini arayarak yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Boncuk dizme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Boncuk dizme işinde tamamladığınız her kazak yada hırka başına 1 TL kazanırsınız. Zahmetli bir iş olduğu için firmalar ödeme konusunda bonkör davranırlar. El becerinize göre günde ortalama 50 adet boncuk dizme işi yapabilirsiniz. Ürün başına 1 TL’den günde 50 iş yaptığınızda kazancınız günlük 50 TL, aylık ise 1.500 TLcivarlarında olacaktır. Tabi ki ilk başlarda işe alışana kadar bu oran farklılık gösterebilir. Fakat eliniz alıştıkça ve hızlandıkça çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Sizde evde ek iş yaparak aile bütçesine katkı sağlamak yada öğrenciyseniz harçlığınızı kendiniz kazanmak istiyorsanız aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndererek boncuk dizme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Herhangi bir yaş, deneyim yada şehir sınırlaması olmadan dileyen herkes başvuruda bulunabilir. Yapılan tüm başvurular sitemizde onaylandıktan sonra ek iş veren firmalar tarafından değerlendirilecektir. Başvurunuz olumlu değerlendirildiği taktirde firmalar sizinle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • hacerCevapla

  Bu. İşe ihtiyacım var zor dirumdayız kendim çalışamİyorum astım hastasıyim. 2tane çocuk okuyor eşime çocuklarimq yardİmcı olmqk istiyorum yardımcİ olursanİz sevinirim 0542 534 68 78

  Kas 04, 2018 09:15
 • DamlaCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum

  Kas 04, 2018 09:22
 • LeylaCevapla

  Antalyada yaşıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var lütfen bir dönüş yapın.

  Kas 04, 2018 09:31
 • Sevda demirCevapla

  Gebzede oturuyorum 6kişiyiz boncuk dizme işi ıstiyorum yardimçi olurmusunuz

  Kas 04, 2018 19:41
 • HüsnaCevapla

  Evde boncuk işi yapmaya talibim Ankara

  Kas 05, 2018 05:26
 • Serife sahinCevapla

  Evde is yapmak istiyorum eve katkı icin

  Kas 05, 2018 06:03
 • ahmetCevapla

  afyonkarahisar merkez boncuk işi yapmak istiyoruz

  Oca 21, 2019 17:18
DMCA.com Protection Status