Evde Boncuk İşi Yaparak Para Kazanmak

Evde ek iş ilanları kategorisine 17 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi, 789 defa okundu

Evde iş imkanları kazandırmaya devam ediyor. Özellikle evde çocuklarına bakan ve aynı zamanda paraya ihtiyaç duyan ev hanımları için birbirinden güzel ek iş fırsatları mevcut. En popüler evde iş imkanlarından biri de evde boncuk işi.

Boncuk işi yaparak para kazanabilir misiniz?

Evde boncuk işi yaparak aylık 500-1000 TL arasında para kazanmak hayal değil.

Boncuk işine mi başlamak istiyorsunuz?

Bu makale bu soruya cevap vermek için hazırlanmıştır. Boncuklardan takılar yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için istekli olmanız ve nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmeniz yeterli.

Yalnız unutmayın bu ciddi bir iştir ve göründüğü kadar kolay değildir. Para kazanmayı başaran ev hanımları yaptıklarını her yerde ve her şekilde satmayı denemişlerdir.

 

Başkalarının neler yaptığına bakın

İlgili dergilere ve bloglara bakarak, başka insanların yaptığı çeşitli ürünleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece ne tür boncuk işleri yapabileceğinize karar verebilirsiniz. İşinize yaratıcılığınızı da katarak ürünlerinizi diğerlerinden farklılaştırmanız mümkün.

Çevrenizdeki her fuara gitmeye başlayın ve neler yapıldığını inceleyin. Boncuklardan takı yapan diğer kişilerin kimler olduğunu tespit edin. Bu gerçekten bir el sanatları fuarı mı yoksa daha çok bitpazarına mı benziyor? Diğerleri ürünlerini ne kadara satıyor? Müşteriler ürünleri alacak gibi gözüküyor mu? Yapılan takılar nasıl sergileniyor? Kimin ürünlerini almak istersiniz?

Kafanızda kendi işlerinizde fuarda en çok beğendiğiniz ürünleri karşılaştırın. Teknik açıdan daha iyi yönleri var mı? Bu sayede kendi eksik yönlerinizi farkedip telafi edebilirsiniz.

Kendi işinizi yapmaya başladığınız zaman boncuklarla ilgili her şeyi biliyor olmanız gerekmez. Yapmak istediklerinizle ilgili belli noktaları bilmeniz yeterlidir.

 

Örnek bir başarı hikayesi

Çevremizde bu işi yapanları araştırdık ve bir tanesini hikaye olarak sizler için derledik:

Ailesi sıkıntılı günler geçiren bir kadın girişimci Fatma Hanım market alışverişi için kullanması gereken az bir parayla boncuklar ve küpe malzemeleri almış. Bu malzemelerle 50 çift küpe yapmış, yaptıklarını bir dükkâna götürmüş ve her çifti 4-5 TL arasında bir fiyata dükkâna satmıştır. Daha sonra elde ettiği karla başka boncuklar ve bilezik malzemeleri almıştır. Bunları da 15 TL veya ona benzer bir rakama satmıştır. Sonrasında elde ettiği kazançla daha büyük işler yapmıştır.

Karar vermeye hazır mısınız?

 

Yeteri kadar kararlıysanız ve yeteri kadar cesursanız kendi işinizi kurun. İşinizi batırmazsanız iyi paralar kazanabilirsiniz. Bu tamamen sizin marifetinize ve çalışkanlığınıza bağlıdır.

Evde iş yaparak para kazanmak isteyenler için birbirinden güzel evde iş imkanlarını paylaşmaya devam edeceğiz. Sevgi ve para ile kalın.

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • Sinem günerCevapla

  13 senelık toptan perakende ve imalat olarak geçmişim var benegım oldugu ıcın calısamıyorum evde ek iş yapmak istiyorum kişiye özel de çalısabilirim

  Tem 17, 2018 18:24
  • Ekiş YazarıCevapla

   Sinem hanım, amacımız size fikir vermektir. Böyle bir iş yapmak isterseniz iş ilanlarından araştırma yapabilirsiniz.

   Tem 18, 2018 06:41
 • FatosCevapla

  Avcılarda oturuyorum ek iş istiyorum avcılarda oturuyorum

  Tem 18, 2018 07:02
  • Ekiş YazarıCevapla

   Fatoş hanım, amacımız size fikir vermektir. Dilerseniz araştırma yapıp böyle bir iş imkanı bulabilirsiniz.

   Tem 18, 2018 14:14
 • AyseCevapla

  Evdeyim sürekli. Bu işi yapabilirim

  Tem 19, 2018 07:07
  • Ekiş YazarıCevapla

   Ayşe hanım, sayfamız s,ze fikir vermek için bulunmaktadır.

   Tem 20, 2018 06:33
 • Mete cetinCevapla

  MERHABA BEN METE CETİN29 YASİNDAYİM VE İSTANBUL DA YASİYORUM 8 KİSİLİK BİR EKİBİM VAR İSLERİNİZİ 7/24 ARA VERMEDEN VARDİYALİ CALİSARAK TECRUBELİ BİR ŞEKİLDE VERİLEN SÜRE ZARFİNDA DÜZENLİ VE ÖZENLİ ÇALİSMA EKİBİMİZLE BÜTÜN PAKETLEME İŞLERİNİZİ YAPABİLİRİZ 05536537984 NOLU NUMARADAN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

  Tem 19, 2018 16:43
  • Ekiş YazarıCevapla

   İlginiz için teşekkür ederiz. Sayfamızın amacı size fikir vermektir. Dilerseniz iş ilanlarından araştırma yapıp böyle bir iş yapabilirsiniz

   Tem 20, 2018 06:33
DMCA.com Protection Status