EVDE BOYUN YASTIĞI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 10 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 668 defa okundu

Çok yoğun bir ofis ortamında çalışanlar, öğrenciler yada şoförlük gibi bir mesleğe sahip olanlar ve buna benzer işlerde çalışanların en büyük sağlık problemlerinin başında boyun ağrısı, boyun tutulması gelmektedir. Başımız ile gövdemiz arasında köprü vazifesi gören boynumuz, hassas yapısı ile önem taşıyor. Uzmanlar, sık sık yaşanan boyun tutulmalarının boyun fıtığının bir işareti olabileceğini savunuyorlar.

Boyun sağlığınız için bir dizi önlem aldığınız taktirde ağrılardan kurtulabilirsiniz. Örneğin gün içerisinde çalışırken boyun yastığı kullanmanız, boyun sağlığınız için çok önemlidir. Ufak ve ergonomik yapısı ile boynunuza pratik bir şekilde yerleştireceğiniz boyun yastığı ile ağrılarınızdan kurtulabilir, ileride olması muhtemel sağlık problemlerinin önüne geçebilirsiniz. Boyun yastığı, seyahat yastığı olarak da bilinmektedir. Uzun yolculuklarda bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ortopedik boyun yastığı, mağaza ve ortopedi ürünleri satan sağlık kuruluşlarında uygun fiyatlara satılmaktadır. İçerisinde mikro boncuk dolgusu bulunan boyun yastıkları özel olarak üretilip paketlenerek satılmaktadır. Boyun yastığı son yıllarda bir hayli talep gördüğü için imalatını yapan firmalar siparişleri yetiştirebilmek için yoğun mesai harcıyorlar. Yurt dışından da sipariş aldıkları için dönemsel olarak çok yoğun olduklarında ellerinde ki paketleme işlerini ek iş olarak dışarıda yaptırmak durumunda kalıyorlar. Evlere ek işveren firmalar aracılığı ile boyun yastığı paketleme işini dışarıda yaptıran firmalar bu sayede kısa sürede siparişleri hazırlayıp müşterilerine gönderebiliyorlar.

Boyun yastığı nedir?

Boyun yastığı, boyun ve ense kaslarının yükünü hafifleten iş ve uzun yolculuklarda rahat bir duruş sağlayan, mikro fiber boncuk dolgusu ile üretilen sağlık ürünüdür.

Birbirinden farklı boyut ve renkte üretilmektedir. Ortopedik yapısı sayesinde boyun zedelenmelerinin yol açacağı boyun hastalıklarına çok iyi gelmektedir. Uzmanlar yoğun bir tempoda çalışan herkes için boyun yastığını öneriyorlar.

Eczanelerde, ortopedik ürünler satan marketlerde satılan boyun yastıklarını evinizde satışa hazır hale getirip paketleyerek para kazanmanız mümkün. İlanımızda bahsedeceğimiz talimatları harfiyen yerine getirerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Boyun yastığı paketleme işi nasıl yapılır?

Boyun yastığı birbirinden farklı renk ve şekilde üretilmektedir. Yuvarlak, düz yada kanca şeklinde boyun yapısına göre değişen çeşitleri bulunmaktadır. Üretim yapan fabrikalar karışık bir şekilde bu ürünleri size teslim edecek.

Öncelikli olarak renk ve şekillerine göre yastıkları ayıracaksınız. Her ürünün üzerinde model ve ürünün seri numarası bulunmakta. Eşleştirip ayırmış olduğunuz yastıkların üzerine, etiket ve modellerine göre firmanın markasının yer aldığı kuşe kağıttan üretilmiş bantları yerleştireceksiniz.

Yastığın uç kısmından orta kısmına kadar bu bantları yırtmadan yada yıpratmadan yerleştireceksiniz. En son işlem olarak da boyun yastıklarını poşetine koyup poşetin ağzını kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız. Poşetleri daha sonra kolilere yerleştirip firma görevlisini arayarak teslim almasını sağlayacaksınız.

Boyun yastığı paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Boyun yastığı paketleme işinde ödemeler adet bazlı hesaplanır. 1000 adet boyun yastığı paketlediğiniz taktirde 100 TL kazanırsınız. Herhangi bir zaman sınırınız bulunmamaktadır. İsterseniz 1 günde bitirip teslim ederseniz, isterseniz 1 haftada. Bu tamamen sizin bu işten ne kadar kazanmak istediğinize bağlıdır. Eliniz ne kadar hızlıysa, işleri ne kadar kısa sürede teslim ederseniz o kadar fazla iş alıp daha çok para kazanmış olursunuz. Bu işi meslek olarak yapan ev hanımları aylık 1.000 TL ile 1.400 TL arasında değişen tutarlar da kazanç sağlamaktalar.

Siz de günde bir kaç saatinizi ayırarak boyun yastığı paketleme işinden kazanç sağlamak istiyorsanız eğer, aşağıda ki iş başvuru formunu doldurup başvuruda bulunabilirsiniz. İş veren firmalar günlük olarak yapılan başvuruları inceleyip değerlendiriyor. İşin yoğunluğuna göre başvuruları değerlendirilip kısa sürede dönüş sağlıyorlar.

 

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • ŞengülCevapla

  Edirne Uzunköprü de otuyorum elim çok çeviktir

  Eki 10, 2018 14:19
 • Burcu Zehra ÜlperCevapla

  Merhabalar Ankara balgatta yaşıyorum evli ve bir çocuk annesiyim eşime destek olabilmek için böyle bir iş arıyorum 5 kişiden oluşan bir ekibim de mevcut dönüş olursa çok sevinirim

  Eki 10, 2018 14:50
 • ESRACevapla

  Bu iş’e ihtiyacim var dönüş yapar misin

  Eki 10, 2018 15:46
 • ESRACevapla

  Merhaba Ben Esra evliyim bir cocuk annesiyim discards calisamiyorum paraya ihtiyacim var lutfen yardimci olun

  Eki 10, 2018 15:47
 • BülentCevapla

  İyi gunler istanbul şislideyim evde yapabilirim

  Eki 10, 2018 17:57
 • Arzu gencanCevapla

  Bizde evimizde yapmak istiyoruz lütfen dönüş yapın

  Eki 10, 2018 19:23
 • Seçil yazıcıCevapla

  Boyun yastığı paketleme işini istiyorum.trabzon Vakfıkebirde oturuyorum lütfen olumlu cevap verirseniz sevinirim

  Eki 10, 2018 21:33
 • Murat aticiCevapla

  Bende yapabiliri

  Eki 12, 2018 19:04
 • filizCevapla

  Yastık paketleyebilirim yada başka paketlemede daha önce tekstilde paketleme işinde çalıştım Edirne Meriç ilçesinde oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eki 13, 2018 14:26
 • TürkanCevapla

  Merhaba şehir bilgisi lütfen Bursa’dan yazıyorum. Ekibim var yüksek adetli işlerinizi gönderebilirsiniz

  Eki 21, 2018 13:36
DMCA.com Protection Status