EVDE BULAŞIK SÜNGERİ PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 28 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 678 defa okundu

Evde bir çok iş yaparak ek gelir kazanabilir aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Ev kadınları el işi tarzında ek gelir sağlayacak iş modellerinin yanı sıra bir de evde paketleme işi yapmayı tercih ediyor. Evde yaptıkları paketleme işleri ile aylık 2500 yada 3000 TL civarında kazanç sağlayabiliyorlar.

Sizlere ilanımız da yer vereceğimiz bulaşık süngeri paketleme işi ile evinizden ek iş yaparak nasıl aylık 3000 TL kazanç elde edeceğinizi anlatacağız, aynı zamanda ilana nasıl başvuru yapacağınızı da anlatacağız.

Bulaşık süngeri paketleme işi nasıl yapılır?

Özellikle ev kadınları bu işi çok rahat ve pratik bir şekilde yapacaktır. Çünkü bulaşık süngerini her ev kadını mutfağında, temizlik işlerinde kullanıyor. Çok basit bir kaç işlemden oluşan bulaşık süngeri paketleme işi ile ek gelir kazanacaksınız.

Ek iş veren firmalar size bulaşık süngerlerini özel çuvallarında getirip teslim edecek. Bulaşık süngeri paketleme işi temizlik ve hijyen üzerine bir iş olduğu için plastik eldiven takarak paketleme işini yapmanız gerekecek. 5 adet bulaşık süngerini alt alta gelecek bir şekilde size verilen özel ambalaj paketleme cihazının içerisine dizeceksiniz. Daha sonra şeffaf ambalajı bulaşık süngerlerinin üzerine yerleştirip cihazı çalıştıracaksınız. Cihaz otomatik bir şekilde bulaşık süngerlerini kısa sürede ambalajlayacaktır. Sizde işlemi biten ambalajları sayıp kutulara koyacaksınız.

Firma görevlisi size makineyi ve şeffaf ambalajları nasıl yerleştireceğiniz uygulamalı olarak anlatacak size. Paketleme işi için gerekli tüm malzemeyi ve makineyi de size zimmetleyip teslim edecek. İşlemi biten paketleri sizden her hafta sonu gelip teslim alacak. Ücret ödemenizi de her hafta size peşin olarak ödeyecek.

Yeni iş fırsatı  Evde cımbız paketleme işi

Bulaşık süngeri paketleme işinden kaç para kazanırsınız?

Bulaşık süngeri paketleme işi biraz uğraş gerektiren bir iş olduğu için ek iş veren firmalar yüksek ücret ödemesi yaparlar. Bazı firmalar aylık olarak ödeme yapar, bazı firmalar haftalık ödeme yapar, bazı firmalar ise iş başına ücret ödemesi yaparlar.

Haftalık ücret ödemesi yapan firmalar size teslim ettikleri bütün paketleme işinin ücreti olarak 500 TL öderler. Aylık olarak ödeme yapan firmalar ise verdikleri işler için aylık 2500 TL yada 3000 TL ödeme yaparlar. İş başına ücret ödemesi yapan firmalar ise size adetli olarak 1000 yada 2000 adet iş teslim ederler. Teslim ettikleri her iş için size 400 TL yada 600 TL ödeme yaparlar. İş başına ödeme yapan firmalarda ne kadar kısa sürede işleri teslim ederseniz o kadar çok kazanma şansınız olur.

Bulaşık süngeri paketleme işine başvuru yapmak için aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır. Ek iş veren firmalar gelen tüm başvuruları detaylı bir şekilde inceledikten sonra iş yoğunluğuna göre başvuru sahibine dönüş yapar ve adres bilgisini isteyerek işi başlatırlar.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • Ebru bilginCevapla

  Ise Cok ihtiyacim var olursa sevinirim tsk

  Mar 20, 2019 12:24
 • SevgulCevapla

  İst pendik

  Mar 20, 2019 17:21
 • ErcanCevapla

  Bursa nilüferde ikamet etmekteyim.

  Mar 21, 2019 19:04
 • Adem yıldızCevapla

  Evde ruj paketleme

  Mar 21, 2019 21:39
 • Adem yıldızCevapla

  Acil bu işlere ihtiyacın var

  Mar 21, 2019 21:41
 • nilay doğanCevapla

  evde bulaşık süngeri paketleme işi yapmak istiyorum

  Nis 22, 2019 18:38
 • gizemCevapla

  evde ek iş yapmak istiyorum bursa

  May 05, 2019 16:17
DMCA.com Protection Status