EVDE BURUN BANDI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 22 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 447 defa okundu

Tıbbi adı uyku apnesi olan horlama, özellikle evli çiftler için tam bir kabus olabiliyor. Uyku sırasında yada spor yaparken yada genel olarak nefes almaya çalışırken tüm herkesin burnunda duyulmayan bir derecede titreşimler olur. Titreşimlerin şiddetlenmesi yani horlamanın en temel sebebi ise üst solunum yolunun yutak bölgesinde ki daralmasından kaynaklıdır. Bu gibi durumlarda titreşimler en üst seviyede olur ve rahatsız edici bir şekilde horlama ortaya çıkar.

Horlama ile ilgili herkese tıbbi bir tedavi uygulanamayacağı için uzmanlar daha basit ve etkili bir tedavi yöntemi geliştirdiler. Ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan burun bandı tedavisi ile horlamanın önüne geçildi. Nefes alma sorununu özellikle uyku sırasında yaşanan horlamaya karşı burun bandı etkili bir çözüm. Burun bandı sadece horlamaya karşı değil aynı zamanda nefes alışını kolaylaştırdığı için spor sırasında yada nezle, grip gibi hastalıklarda tıkanan burun kanallarını da genişlettiği için sporcular yada hastalar tarafından da tercih edilmektedir.

Eczanelerde satılan burun bandı paket halinde satılmaktadır. Çocuklar için ve hastalar için de tercih edildiği için birbirinden farklı kokulu çeşitleri de bulunmaktadır. Türkiye’de son zamanlarda yaygın bir şekilde kullanılmakta olan burun bantları ilaç firmaları tarafından üretilmektedir. İlaç firmaları çok yoğun bir şekilde üretim yaptığı için bu ürünün paketlenmesi aşamasında dışarıdan takviye almak durumunda kalırlar. Evlere ek iş veren firmalara aracılığı ile ellerinde ki burun bandı paketleme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih eden ilaç firmaları bu sayede iş yüklerini azaltmış olurlar.

Burun bandı nedir?

Horlamayı önlemek için kullanılan, içerisinde bulunan plastik köprü sayesinde burun kanatlarını gerdirerek nefes alıp vermeyi kolaylaştıran, grip yada nezle gibi hastalıklarda tıkanan burun kanallarını genişleterek rahat nefes almayı sağlayan tıbbi ürüne burun bandı denir. Horlama bandı olarak da bilinmektedir. İlaç firmaları tarafından üretilen burun bantlarının çocuklar ve yetişkinler için olan iki farklı modeli bulunmaktadır.

Eviniz ortamında ilaç firmalarının size vereceği burun bantlarını düzgün bir şekilde kutulayıp paketleyerek ek gelir elde etmeniz mümkün. İlaç firmasından gelecek olan görevlinin vereceği talimatları harfiyen yerine getirerek çok basit bir şekilde burundu bandı paketleyip aylık ortalama 1.000 TL ile 1.200 TL arasında kazanç elde edeceksiniz.

Yeni iş fırsatı  Evde poşet paketleyerek para kazanın

Burun bandı paketleme işi nasıl yapılır?

Yetişkin ve çocuk olmak üzere iki farklı burun bandı çeşidi karışık olarak size teslim edilecek. Burun bantlarını koyacağınız kutular, kullanma kılavuzu da aynı şekilde bantlarla birlikte teslim edilecek. Öncelikli olarak gelen bantları çocuk ve yetişkin olmak üzere ayırmanız istenecek sizden. Bant paketlerinin kenarında 1 ve 2 diye rakamlar yazar. Bu rakamların anlamı yetişkin ve çocuk anlamına gelmektedir. 1 yetişkinler için olanı 2 ise çocuklar için olanı simgelemektedir.

Ayırma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamladıktan sonra sıra bantları koyacağınız kutuları katlamaya geldi demektir. Kutular ufak boyutlarda olduğu için katlama bölgelerinden kolayca katlayabilirsiniz. Katladığınız kutuların içerisine toplam 10 adet burun bandı ve 1 adet kullanma kılavuzunu koyup, paketin ağzını para bandı ile kapatarak paketleme işlemini bitirmiş olacaksınız. İşlemi biten paketleri kolilere dizerek firma görevlisinin teslim edeceksiniz.

Burun bandı paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Evinizde çok kolay bir şekilde yapacağınız burun bandı paketleme işinden performansınıza, el hızınıza göre haftalık 250 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Kazanacağınız tutar tamamen sizin elinizde. Verilen ürünler kısa sürede tamamlayıp teslim ederek yeni iş alıp daha çok kazanırsınız. İşe alışana kadar ilk başlarda kazancınız az olabilir fakat eliniz alıştıkça ve hızlandıkça geliriniz de artmaya başlayacaktır. Düzenli bir şekilde çalışarak aylık 1.000 TL kazanan bir çok kişi bulunmakta.

Burun bandı paketleme işi için aşağıda bulunan ek iş başvuru formunu kendinizi detaylı bir şekilde tanıtarak doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanıp yayına alındıktan sonra ek iş veren firmalar başvurunuzu değerlendirip iş durumuna göre sizinle iletişime geçecekler.

Başvuru Gönder

13 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin mamak ankara

  Kas 22, 2018 08:14
  • Ekiş YazarıCevapla

   Buket hanım merhaba. Talep oldukça geri dönüş yapıyoruz.Takipte kalın lütfen.

   Kas 23, 2018 06:32
 • nryCevapla

  Merhabalar evde ek is yapmayi istiyorum. El hizim iyidir. Kolaylikla yatkinlik saglarim.Nasil
  Iletisime geciyorsunuz? Odemeleri hesap numarasi uzerinden mi yapiyorsunuz?

  Kas 22, 2018 11:23
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 23, 2018 06:33
 • esraCevapla

  selam b.paşa /ist iş alabilirmiyiz

  Kas 22, 2018 13:00
  • Ekiş YazarıCevapla

   Esra hanım merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 23, 2018 06:34
 • ZelisCevapla

  Evde paketleme işi yapıyorum İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum cevap verirseniz çok sevinirim

  Kas 22, 2018 13:41
  • Ekiş YazarıCevapla

   Zelis hanım merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 23, 2018 06:34
 • ArifeCevapla

  Şütfen iletişime geçiniz 🙏🏻Bu işi yapablirim pratik bir şekilde

  Kas 23, 2018 22:30
 • TuçeCevapla

  İzmir bornovada oturuyorum ve paketleme işine çok ihtiyacım var

  Kas 24, 2018 16:07
 • DilekCevapla

  Dilek Türkan özyurt istabul pendık

  Kas 27, 2018 18:07
 • HaticeCevapla

  Bu işi istiyorum.Üçyol izmir

  Kas 27, 2018 21:32
 • Şermin ersuCevapla

  Merhaba, istanbul anadolu yakasi maltepe deyim, cok ihtiyacım var ne olur, cevap mailinizi sabirsizlikla bekliyorum

  Şub 03, 2019 23:07
DMCA.com Protection Status