Evde Çengelli İğne ile Paketleyerek Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 8 Eylül, 2017 tarihinde eklendi, 5.279 defa okundu

Evde ek iş arayışları girdiğimiz yıl itibari ile artarak devam etmektedir. Her bireyin sorumluluğu haline gelen ev geçindirme sıkıntılarını tek kişiye yüklemek biraz adaletsiz oluyor. Aile içinde bedeni gücü olan her insanın çalışarak ev bütçesine katkıda bulunması gerekmektedir. Tüm bunlar düşünüldüğünde ortaya çıkan çözümler uygulamaya dökülmesi zorlayıcı ihtimallerdir. Bilhassa ev hanımları, dış dünyaya ayak uyduran çalışma ortamlarına uygun olmayan niteliklerine bağlı olarak haliyle evden çıkmadan yapabilecekleri ek iş ilanları aramaya başlar.

Ailenin temel yapı birimi olan ev hanımlarının günlük işlerinin birçoğunda yardımcı gereç olarak kullandıkları çengelli iğneler, perdelere şekil verme gibi çeşitli alanlarda ev hanımlarına son derece kolaylık sağlayan gereçler olarak meydana çıkar. Yapı bakımından zayıf olan bu araçların sık sık kırılmasına çözüm olarak yenisinin alınmasının şart olması gibi sözü edilen alanda fazla rağbet gördüğünü söylemekte yanılmayız. Bölgesel olarak açılan üretim yerlerinin üretimde yaşadığı sıkıntı ve iş yoğunluğu nedeni ile çengelli iğne paketleme bölümü için evinde çalışabilecek kişiler aramaktadır. İşte tamda bu kısımda ek iş arayan hanımlara güneş doğmuş oluyor. Evinden iğne paketleme işini yürüten hanımlar, firmaların işine geldiğinden bu alanda çalışabilecek hanımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Evde ek iş ilanlarını yakından takip eden kadınlar bu fırsattan yararlanarak işverenler ile irtibata geçerek çalışmaya başlıyorlar. Kendi evinde çalışan ev hanımları firmalar açısından herhangi bir maliyet gerektirmez. Firmaların ödemek zorunda kalmadığı masraflar elbette personele gelir olarak dönmektedir.

Çengelli iğne paketleme işi için gereken tüm malzemeleri işveren firmalar tedarik edecek ve ev kadınlarına teslim edecektir. Olası bir eksiklik durumunda, hanımların firma ile iletişim kurması ile en kısa sürede ortaya çıkan eksiklik tamamlanacak ve sorunsuz bir şeiklde çalışmaya devam edilecektir. Zaten metinde geçtiği gibi çengelli iğne paketleme işi hiçbir iş yoğunluğu gerektirmediğinden bebekli ev hanımları bile bebeği ile ilgilenirken aynı zamanda paketleme yaparak aylık 1400 lira civarında bir kazanç elde edecektir. Size evde çengelli iğne paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum alanına bu iş için edindiğiniz deneyimleri anlatarak başvurabilirsiniz.

Başvuru Gönder

13 Başvuru Yapılmış

 • BetülCevapla

  Paketleme isi yapmak istiyoruz

  Şub 06, 2018 20:03
 • EsraCevapla

  Mrb öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var e mail adresim kailey_miller@hotmail.com

  Mar 03, 2018 18:46
  • laraCevapla

   Evde ek iş için 0542 325 30 69

   Mar 11, 2018 23:18
 • MerveCevapla

  Ben istiyorum isi

  Mar 04, 2018 01:09
 • BusenurCevapla

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  Mar 10, 2018 13:20
 • SabriCevapla

  Evde paketleme isini yapmak istiyorum

  Mar 10, 2018 20:05
 • KübraCevapla

  Gebze Mimar Sinan

  Mar 12, 2018 17:38
 • SevgiCevapla

  Antalya muratpaşa dayım. Kendi ayaklarımın üstünde durmak için çalışmam gerek ama küçük bebişle olmuyor evde ek iş yapmak daha iyi oluyor. Elim seridir istenilen tarihde teslim edilir

  Mar 13, 2018 06:17
 • KerimeCevapla

  Merhabalar ben muğlada yasıyorum evde yapabilecegim ek iş bakıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  Mar 13, 2018 10:29
 • Oya AkayCevapla

  Ben istanbul atasehir , site mahallesinde oturuyorum ever paketleme isi yapmak istiyorum . Elim seridir be mahcup etmem

  Mar 15, 2018 08:36
 • kamilCevapla

  EVDE İNE PAKATLEME İŞİNİ YAPMAK İSTİYORUM ÜMRANİYE ÇAKMAK MAHALLESİ DE OTURUYORUM

  Mar 15, 2018 10:00
 • EbruCevapla

  Ćengelli iğne yapabilirim.istanbul

  Mar 24, 2018 15:30
 • NurgülCevapla

  Adana Çukurova da yaşıyorum her türlü paketleme isi yaparim

  May 14, 2018 20:08
DMCA.com Protection Status