Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 24 Mart, 2017 tarihinde eklendi, 1.559 defa okundu

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi İle Para Kazanın

Eğitim alanındaki gelişmeler, her yıl yeni öğrencilerin dahil olması eğitim ve buna bağlı sektörlerin gelişmesine olanak sağlamıştır. Eğitim malzemeleri, gelişimin önde gelen parçaları olmakla beraber çabuk kırılabilen ya da  parçalanabilen ürünler arasında yer almaktadır.

Çocuklar, kısmi olarak eğlence unsuru olarak da gördüğü bu ürünler, basit bir şekilde makineler aracılığı ile seri bir şekilde üretilmektedir. Konumuzla ilgisine gelecek olursak; eğitim alanında kullanılan birçok malzeme evlerinde iş arayan birçok kişi içinde ekmek kapısı oluşturabilir.

Evde cetvel seti paketleme

Ek işler, genelde evde yapılabilecek, firmaların paketleme, süsleme ya da montaj işlemlerini yürütmek amacı ile ortaya çıkmaktadır. birçok kişi tarafından rağbet edilse de haz etmeyen, gelirini az bulanların da olduğunu söyleyebiliriz. Gelir durumları tamamen kişilere bağlı olarak iş yoğunluklarına ve teslimatı yapılan ürün sayılarına göre değişiklik göstermektedir.

Ek iş sektörü içerisinde çalışan birçok kişi aylık en düşük 1,000 en fazla ise 5,000 TL yi bulan kazançlar elde edilebilmektedir. Evde Cetvel Seti Paketleme işine gelecek olursak, farklı boyutlarda ve alanlarda kullanılmak üzere hazırlanılan cetveller, satışa uygun bir hale getirebilinmesi adına paketleme ihtiyacı duymaktadır.

Çalışan kişiler, toplu olarak gelen cetvelleri standartlara uygun olarak paketleyerek iş veren kişilere günlük yada haftalık olarak teslim etmektedir. Cetvel seti paketleme işi ile kazanılacak ücrete gelecek olursak; aylık 1,400 TL gibi bir ücret bu sektörde çalışan kişilere sunulmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve evde nasıl cetvel paketleme işi alabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız gönderi altına YORUM atmanız yeterli olacaktır.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • ErselCevapla

  Ankara’da

  May 24, 2018 20:33
 • Süeda aydoğanCevapla

  Anakra da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum rl becerilerim iyidir

  Tem 27, 2018 03:04
 • Selma selamCevapla

  Ev hanımıyım ve bu işe talibim

  Eki 06, 2018 11:12
 • Yasin OruçCevapla

  Kocaeli Gebze

  Kas 20, 2018 15:44
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 21, 2018 07:43
DMCA.com Protection Status