Evde Cetvel Seti Paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 13 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 57 defa okundu

İlkokul birinci sınıftan eğitimin en ileri seviyesinde bile bulunan cetvel setlerinin el ile paketlendiğini bileniniz yoktur. Her geçen gün gelişmekte olan evde iş imkanı ve evde ek iş veren firma sayılarının hızla artmasıyla cetvel setlerinin paketleme iş kolu da evlere verilmeye başlandı. Son zamanların en popüler ek işlerinden biri olarak bilinen evde cetvel seti paketleme işinin detaylarına gelin hep beraber bakalım.

Evde ek iş yapmak hem boş zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek açısından hem de ev ekonomisine ve kendinize harika bir maddi kaynak sunmanıza yarayan günümüzün harika sektörlerinden birisidir. Ev hanımlarının tüm günleri ev işleri yapmakla ve çocuklarına bakmakla geçmektedir. Bazı durumlarda evde maddi sıkıntılar oluşabilir veya kadın maddi açıdan özgür olmak isteyip daha iyi koşullarda geçimini sağlamak ister.

Tam bu noktada karşımıza evde ek iş veren firmalar çıkmaktadır. Oldukça güvenilir olan bu firmalar sizlere ürünlerini teslim ederler, sizlerde ince detayı olmadan işler veya paketleyip geri işi almış olduğunuz firmaya gönderirsiniz. Kendi evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz bu işler aynı yerleşik işler gibi olmaktadır. Yani işleri aylık olarak alabilir; maaşınızı da her ay başında veya her ay sonunda alabilirsiniz. Boş zamanlarınızı en kazançlı bir biçimde geçirebileceğiniz evde ek iş imkanlarına şimdiler de evde cetvel seti paketleyerek para kazanma sektörü eklenmiştir.

İş aslına bakarsanız gayet kolaydır. İşi ilk aldığınızda hangi cetvelleri koymadığınız gerektiği açısından zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Ancak bu zorluk ve acemilik süresi birkaç gün içerisinde tamamen ortadan kalkacaktır. Çünkü yaptığınız işle birlikte elleriniz daha da pratikleşecek hangi materyalin eksik olduğunu anlayabilecek; bir paketi saniyeler içerisinde tamamlayabileceksiniz. Tabii cetveller oldukça hassas ürünler olduğu için cetvele zarar vermeden ve kırmadan bu işi tamamlamanız sizin yararınıza olacaktır.

Evde cetvel seti paketleme işi Telefon Numarası
Sizlerde evde cetvel seti paketleme işine girmek istiyorsanız aşağıda bulunan başvuru formu bölümüne yaşadığınız şehri ve isminizle birlikte başvuruda bulunmak istediğinizi yazabilir; evde cetvel seti paketleme işi veren kırtasiye fabrikaları ve firmalarının sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde yapılan her iş kolunda ve piyasanın değişikliğine dayanarak evde cetvel seti paketleme işinin geliri firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak piyasada bu işi yapanların geliri minimum 600 TL, maximum ise 1700 TL’ye kadar varabilmektedir. Burada önemli olan sizin kaç adet cetvel paketleyebildiğinizdir. Eğer evinizde kalabalıksanız kolaylıkla birçok cetvel setini paketleyebilir; hep beraber kazanabilirsiniz. İşe başvurmak için aşağıda bulunan formu doldurmayı unutmayınız!

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • Ayşe KurtCevapla

  Istanbul zeytinburnunda oturuyorum elbecerime guvenerek paketleme işi istiyorum

  Eki 14, 2018 12:17
 • BeyzaCevapla

  Yaşım 19 üniversite öğrencisiyim ve bana haftanın 4 günü boş geçiyor bu günleri degerlendirip cep harçlığımı biriktirmek istiyorum is olsun yeterki hepsinin üstesinden gelirim.

  Eki 14, 2018 19:39
 • Betül şenCevapla

  Eskişehir tepebası nda ikamet ediyorum

  Eki 15, 2018 15:52
DMCA.com Protection Status