Evde Ceviz Kırma İşi İle Para Kazanın

Evde ek iş ilanları kategorisine 18 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.504 defa okundu

Evde Ceviz Kırma İşi İle Para Kazanın

Evde ek gelir paylaşımlarına kaldığımız yerden devam ediyor, bir önceki yazımız Kulak Çubuğu Paketleme işinin ardından yeni bir paylaşım ile kişilerin özellikleri ve becerilerine göre iş fikirleri paylaşımına devam ediyor, herkese uygun gelecek türden paylaşımların devamının da geleceğini belirtmek isterim.

Bizlerde yeri geldiğinde maddi sorunlar nedeni ile aile fertlerimiz ile tartışıyor, bazı durumlarda gücümüzün yetmediğini ve kemer sıkma politikası yürütmemiz gerektiği konusunda hem fikir olabiliyoruz. Ülkemizde standart bir aile tipinde yer alan tüm hanelerde maddiyat sıkıntısı yer almakta, bunların çözümleri ise ek iş fırsatları arasından geçmektedir. Bu yazımızda da Ceviz Kırma işinden bahsedeceğiz ve ufak ta olsa paylaşımımız aracılığı ile çalışan kişilere ek gelir fırsatı oluşturacağız.

Ceviz, hayatımızın büyük bir bölümünde tüketilen önemli besin maddeleri arasında yer almaktadır. Pastalardan, tatlılara kadar günlük tüketimin birçok alanında yer alması, rağbet bazında büyük bir pazar payının oluşmasına neden olmaktadır. Kabuğu ile satılan cevizler çok rağbet görse de tüketici firmalar ceviz kırmak ile uğraşmak yerine direk içi ile satın almayı uygun görmektedirler. Ceviz içinin, kabuklu türüne oranla fiyatı fazla olmasına karşın talebi de bir o kadar fazladır. Ceviz Kabuğu kırarak para elde etmek isteyenler için firmalar gerekli tüm ihtiyaçları sizlere göndermektedir. Kilo kilo cevizler, ceviz kıracağı, muşamba, koliler firmalar tarafından sağlanılmaktadır. Ceviz kırma işi ile aylık kazanılacak tutara gelecek olursak; sabit bir geliri yoktur. Kırılan ceviz kilosu kadar ödeme yapılmaktadır. Kilo başı 7,5 TL ile 10 TL arasında gelir elde edebilmem mümkün görünmektedir. Ekibiniz var ve bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız gönderi altına YORUM atarak iş veren firmaların dikkatini çekebilirsiniz.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • EdaburCevapla

  Bende Bursa hamitlerde oturuyorum bu ise cok ihtiyacim var Evde 4 5 kisi variz

  Oca 20, 2018 11:35
 • Edanur ÖzenCevapla

  Bursa hamitlerde oturuyorum.Bende bu işi yapmak istiyorum.Evde 4 5 kişiyiz.

  Oca 20, 2018 11:36
 • Abdullah TUNCARCevapla

  Ceviz kırma işı yapmak istiyorum tarım. Var

  Oca 28, 2018 02:23
 • SerkanCevapla

  Ismim serkan evde 4 kisi yasiyoruz zamanimizin cogunu bos oturuyoruz
  Verceginiz imkanla teslimatimizi zamanindan onceteslim edebiliriz
  Evde ceviz isi yapmak istiyoruz
  Bilginize sunar hayirli isle4 dilerim

  May 28, 2018 15:20
DMCA.com Protection Status