Evde dantel işi veren firmalar 2016 ve 2017

Ek iş, ek gelir kategorisine 1 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 4.705 defa okundu

Son dönemlerde gıda ve giyim ev eşyasına gelen yüksek zamlardan hemen sonra bir çekirdek ailelerin geçimi oldukça zorlaşmaya başlamış olduğunu gösteren istatistikler mevcuttur. Evde hem çocuk okutup hemde yiyecek içecek masraflarına zor olarak yetişilememekte olduğunu ifade edelim. Bu urum için ev hanımlarının da çalışması gereklidir veya eşlerinin 2 zamanlı çalışması da gösterilen istatistikler arasında yerini almaktadır. Bunun için ev hanımları eşlerine destek vermek için evlere ek işler kapsamı altında çalışarak ek kazanç elde etme imkanı bulabilirler. Birden fazla ev hanımı gibi sizde evde iş yaparak aile bütçenize destek olabilmek için aşağıda sizlere sunulan “Evde Dantel İşi Veren Firmalar 2016 ve 2017 adlı yazımızda bilgileri alıp değerlendirme yapabilirsiniz.

Evde iş yaparak gelirinizi katlayıp güzel ve daha huzurlu bir yaşama merhaba demek sizin kendi elinizdedir. Nasıl 2016 yılında evde yapılan ek işler mevcut ise yeni gireceğimiz 2017 yılı içerisinde de ek işler evlere verilmeye devam edecektir. Kazancınızı evde iş yaparak katlayabilir ve size sunulan iş fikirlerini değerlendirmenize alabilirsiniz.

2016 yılı ile beraber büyük firmalar/şirketler genel olarak evler de iş imkanları ve fırsatları sunmakta olduğunu biliyoruz.Evinizde hem otururken bir yandan da size uygun olan işlerden para kazanmanız da mümkündür. Evinizde hazırladığınız farklı konseptlerde olan dantel işlerini satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Firmalar/şirketler size dantel işi için bütün gerekli malzemeleri de göndermektedir. Firmaların gönderdikleri malzemeleri güzelce hazırlayıp ister tek başınıza ister gruplarınız ile birlikte keyifli bir şekilde çalışıp para kazanın. Fabrikalarda bu işler için makinası olmadığı için firmalar evlerde hanımların el işi olarak el işi olarak bilinen dantel yapmasını istemektedirler. Evde dantel işi olarak masa örtüsü olarak yanlarına çeşitli dekoratifler ve işlemeler gelmektedir. Bir kumaşın üzerine dantel işleme ya da masa örtüsü olarak dantel işleme işi yapabiliyorsunuz. Evde dantel işi ile istediğiniz her şeyi yapma imkanı sizlere sunulmaktadır.

Evde dantel işi veren firmalar 2016 ve 2017

Evde ek iş imkanları 2016’da nasılsa 2017 yılında da tercih edilemeye başlayacaktır. Güne erkenden başlayıp işe gitme derdi olmadan işiniz evinize ve ayağınızda gelmektedir. Evinizde rahatlıkla yapabileceğiniz dantel işinden hem zevk alacaksınız hemde para kazanacaksınız ne güzel bir durum değil mi? Peki dantel işi veren firmalar/şirketler sizden hangi bilgileri istemektedir. Dantel işlerini istediğiniz tarzda yapmanıza olanak tanınıyor. Hatta bu duruma daha çok özen gösterirseniz evde dantel işi veren firmaların size sağladığı dantel işiniz sizin için sürekli hale gelebilir ve devamlı olarak para kazanabilirsiniz. Dantel işini aldıktan sonra size verilen gün sayısı içinde firmaya teslim olması gerekmekte olduğunu da unutmayın. İşleri daha önce gönderirseniz yine sizi ilk olarak tercih edeceklerini de bildirmek istiyoruz. Evde dantel işi veren firmalarla iletişime geçmek için aşağıda bulunan başvuru kısmından bizlere adınızı, yaşadığınız ili ve eposta gibi bilgilerinizi bırakmanız yeterli kalabiliyor. Daha önce yaptığınız başka bir iş var ise onu da başvurunuzun devamına eklerseniz sizi daha kuvvetli yapacak ve iş almanıza bir adım önde başlatacaktır.

Başvuru Hakkında

Aşağıda bulunan başvuru kısmına adınızı başvuru yazınızı ve kullanmış olduğunuz güncel e-posta adresinizi yazınız.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Fatoş YetişCevapla

  Merhaba ben fatoş zeytinburnunda oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  Kas 09, 2017 15:56
  • SerraCevapla

   Merhaba Fatoş hanım, dantel işi sipariş vermek istiyorum, benimle iletişime geçmek isterseniz Email bekliyorum, saygılar

   Oca 28, 2018 00:20
   • Hatice DurakCevapla

    Merhaba serra hanım dantel işi verebilirmisiniz

    Şub 25, 2018 18:58
 • Sabiha ÖzdenCevapla

  Merhaba evde dantel veya paketleme işi yapabilirim.

  Ara 04, 2017 11:47
 • Safiye KilciCevapla

  Dantel yapmak istiyorum.

  Oca 02, 2018 20:53
 • Ceylan altuntasCevapla

  Evde yapabilecegim dantel paketleme isi ariyorum

  Oca 25, 2018 20:52
 • NurCevapla

  Bende dantel oruyorum

  Mar 25, 2018 19:38
 • haticeCevapla

  evde paketleme dantel isi ariyorum lutfen donus yaparmisiniz

  May 23, 2018 17:15
 • Zeynep TurhanCevapla

  Seyhan/Adana

  May 26, 2018 15:08
DMCA.com Protection Status