Evde Davetiye Katlama İşi İle Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 21 Mart, 2017 tarihinde eklendi, 575 defa okundu

Evde Davetiye Katlama İşi İle Para Kazanın

Bahar aylarının yaklaşması, birçok kişiyi heyecanlandırdığı gibi gençlerin de kanının kıpırdamasına,canlanmasına neden olmaktadır. Evlilik kararı alarak hayatlarını değiştirmek isteyen kişiler, hazırlıklarına bir an önce başlayarak yazın gerçekleştirecekleri düğünlerin hazırlıklarını önceden başlatmaktadır. Düğünlerin en önemli parçaları arasında yer alan davetiyeler, konukların kendilerini özel ve değerli hissedebilmeleri için oldukça önemlidir. Davetiyelerin günümüzde önem kazanması birçok kişi için de ek bir gelirin de kapısını açmıştır.

Evde davetiye paketleme ek işi.

Ek gelir arayışları her alanda olduğu gibi düğün ve organizasyon alanlarında da faaliyet göstermektedir. Davetiyeler konusunda taleplere yetişemeyen organizasyon şirketleri, davetiyelerin hazırlanma ve katlama işlemleri için çoğu zaman ek personel ihtiyaçları duyabilmektedir. Davetiyeler, profesyonel görünmeleri için özel katlama ve düzenleme ihtiyaçlarına gereksinim duyarlar. Ek iş arayışlarında bulunan ev hanımları, bu konuda taleplerin bir numaralı destekçileri arasında yer almaktadır. Davetiyeleri en kısa sürede profesyonelce hazırlayabilecek olan kadınlar, çalışmaları ile hem sürecin hızlanmasına olanak sağlamaktadır, hem de çalışmalarının karşılığı olarak güzel miktarda gelirlerin elde edilmesine olanak sağlamaktadır. Kısa bir sürede başlayacak olan bu çalışma, başvuruların açılması ile birlikte kısa sürede dolamaya başladı bile. Gönderi altına YORUM olarak gönderi atan kişilerde başvuruların bir parçası olarak yer alarak iş baş vurusunda ki yerlerini almaktadır. Davetiye katlama işi ile aylık kazanılacak tutara gelecek olursak; özel günlere yakışacak davetiyeler, özel ücretler ile tamamlanmaktadır. 1,750 TL gibi bir ek gelir rahatlıkla sağlanabileceğini söyleyerek kısa sürede düzenli ve üst düzey kazançların kapısını açabilirsiniz.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • NihalCevapla

  Merhaba Bursa Yıldırım’da oturuyorum davetiye katlama işi yapabilirim işsizim eşim yok 2 tane çocuğum var öğrenciler bu işe çok ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim Teşekkürler

  May 06, 2017 15:51
  • DidemCevapla

   Merhaba Nihan hanım 3 gün önce başvuruda bulunmuşsunuz geri dönem oldu mu? Merak ettim

   May 08, 2017 16:06
 • DidemCevapla

  Davetiye katlayabilirim

  May 08, 2017 16:04
 • İsmailCevapla

  İstanbul Ümraniye ıhlamurkuyu dan ailecek yapmayı düşünüyoruz

  May 26, 2017 14:45
 • AbdullahCevapla

  Davetiye paketleme isi yapmak istiyorum

  Eki 20, 2017 15:27
 • Emine toptasCevapla

  Eğer iş imkanı sağlayabilirseniz çok mutlu olurum

  Eki 30, 2017 11:50
 • elaCevapla

  karabük ek işi yapmak istiyorum

  Kas 15, 2017 12:02
 • Bahar ŞahinCevapla

  Bn çalışıyorum ama yine de ek gelire ihtiyacım var

  Kas 16, 2017 22:06
 • SemihaCevapla

  Aydin ek is istiyorum.

  Kas 24, 2017 18:40
DMCA.com Protection Status