EVDE DAVETİYE KATLAMA İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 24 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 416 defa okundu

Davetiye katlama işi, evde ek iş yapanların temel geçim kaynaklarından birisidir. Genellikle düğün, özel davet, balo, tören vb. davetiye gereken durumlarda çok sayıda kişiye davetiye gönderilecek ise organizasyon şirketleri, düğün salonları gibi firmalar çok sayıda davetiye konusunda yardım almak için ev hanelerine ek işler vererek ek gelir kaynağı olmaktadırlar. Böylelikle hem onların ek iş yükü azalır iken bir yandan da ev haneleri davetiye katlayarak para kazanmaktadır.

Evlere Davetiye İşi Veren Firmalar 2018

Son zamanlarda insanlar evde davetiye katlama işini bulamamak ile yakınmaktadır. Herkese her yerde davetiye katlama işi sağlamak mümkün değildir. Genellikle büyük illerde hatta düğün, özel davet gibi etkinliklerin çok olduğu yerlerde davetiye katlama işleri daha yaygındır. Evlere davetiye işi veren firmalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bulunduğunuz bölgede çevrenizde ya da komşularınız arasında davetiye katlama işini yapan olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca çevrenizde matbaa, düğün salonu gibi davetiye basan yerler var ise oralara da danışarak davetiye işi verip vermedikleri hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Davetiye işini internet üzerinden belli bölgelere veren işletmeler ya da şirketler de olabilmektedir. Ancak internet üzerinden her yere ek iş vermek mümkün olmadığı için genellikle büyük şehirlerde ek iş verenlerin daha fazla olduğu görülmektedir.

Davetiyeler genellikle 100 ve 100’ün katları şekilde verilmektedir. Nasıl katlanması gerektiği ve 100 adetine ne kadar ödendiği gibi tüm detaylar sizlere iş verenler tarafından açıklanmaktadır. Ancak işi yaparken davetiyeleri size gösterildiği gibi doğru yerden katlamaya özen gösteriniz.

Tüm bunların yanı sıra ise ek iş vermek için sizden kapora gibi önden para isteyen kimseye kesinlikle güvenmeyiniz. Kimse sizden ek iş yapmanız için para talep etmemektedir. Daha fazla ek iş ilanına ulaşmak için FACEBOOK grubumuza katılarak son güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu makalemize yorum olarak ek iş yapma talebinizi belirterek de iş verenlere sesinizi duyurmanız mümkündür.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • AyseCevapla

  Bursa yildirim grubum var herturlu is yapariz

  Eyl 24, 2018 07:24
 • TubaCevapla

  Bende yapmak istiyorum

  Eyl 24, 2018 10:40
 • Hacer berkCevapla

  Bende davetiye katlamak istiyorum Ankara Mamak

  Eyl 24, 2018 12:57
 • Sibel CeylanCevapla

  Evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. İstanbul Esenyurt bölgesinde ikamet ediyorum.

  Eyl 24, 2018 14:17
 • EmelCevapla

  Ankaradan

  Eyl 24, 2018 20:05
 • SibelCevapla

  Evde davetiye katlama işi istiyorum İstanbul sultangazi

  Eyl 25, 2018 12:32
 • NeslihanCevapla

  Davetiye katlama işi yapmak istiyorum

  Eyl 27, 2018 10:48
 • Fatih MacitCevapla

  Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum İstanbul

  Eyl 30, 2018 22:33
 • ALTAN AŞIKCevapla

  KAYSERİ ALTAN AŞIK HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPARIZ

  Eki 04, 2018 10:14
DMCA.com Protection Status