EVDE DİREKSİYON KILIFI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 11 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 168 defa okundu

Arabası olanlar, araba kullananların sık karşılaştığı sorunlardan biriside kullanıma bağlı olarak araç direksiyonlarının tahriş olması, yırtılması yada soyulmasıdır. Bu gibi durumlarda direksiyona daha temiz bir görünüm, daha düzgün bir görünüm kazandırmak için direksiyon kılıfı kullanılmaktadır. Direksiyon kılıfıdireksiyonu komple kapladığı için tahriş olan yada soyulan yerlerin üstü kapanmış olur.

Direksiyon kılıfı, otomobil aksesuarları satışı yapan oto marketlerde ve oto tamircilerinde satılmaktadır. Direksiyon kılıfları, imalat aşamasından sonra katlanıp, paketlenerek satış hazır hale getirilmektedir. Paketleme aşamasında çok yoğun olan fabrikalar, ellerinde ki direksiyon kılıfı paketleme işlerini anlaştıkları evlere ek işveren firmalar aracılığı ile dışarıda yaptırarak siparişleri kısa sürede yetiştirmeye çalışırlar. Evden çalışan bir çok kişi evde direksiyon kılıfı paketleyerek geçimini sağlamaktadır.

Arabalarda bulunan direksiyonları kaplamak için kullanılan, özel olarak deriden üretilen, cırtlı yada dikmeli modelleri bulunan araç aksesuar ürününe direksiyon kılıfı denir. Birbirinden farklı direksiyon kılıfı çeşidi bulunmaktadır. Direksiyon kılıfları kötü görüntüyü önlediği gibi farklı renk ve çeşitleri ile arabaya farklı bir görünüm katmak için aksesuar olarak da kullanılabilmektedir.

Oto aksesuar satışı yapan mağazalarda satılan direksiyon kılıfı ile eviniz ortamında çalışarak ek gelir elde etmeniz mümkün. Bu iş için imalat yapan fabrikaların size temin edeceği direksiyon kılıflarını talimatlara uygun bir biçimde paketlerine dizmeniz yeterli olacaktır.

Direksiyon paketleme işi nasıl yapılır?

Deri kemer biçiminde ki direksiyon kılıfları ve direksiyon kılıfını dikmek için kullanılması gereken iğne ve deri iplik fabrika tarafından size teslim edilecek. Aynı şekilde kılıfları koymanız için özel kılıf kutusu da size temin edilecek. Öncelikli olarak direksiyon kılıfını 3 parça olacak şekilde yıpratmadan katlayıp jelatine saracaksınız. Daha sonra direksiyon kılıfını dikmek için kullanılması gereken iğnenin ucuna deri ipliği takıp onuda jelatinle saracaksınız. En son işlem olarak da kılıf ve ipliği özel kutusuna koyup, kutunun ağzını para bandı ile yapıştırıp paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

İşleri size teslim edecek olan firma görevlisi, iğne ucuna deri ipliği nasıl takmanız gerektiğini, kılıf ve iğneyi nasıl jelatinlemeniz gerektiğini detaylı bir şekilde tarif edip eğitim verecek. İşlemi biten paketleri günlük olarak sizden teslim alacak.

Direksiyon kılıfı paketleme işi ne kadar kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Direksiyon kılıfı paketleme işinde firmalar haftalık olarak ödeme yaparlar. Firmalar size haftalık olarak bir kota belirleyecek. Belirlenen kotada ki adet kadar paketleri her hafta gelip sizden teslim alacak. Sorunsuz bir şekilde teslim ettiğiniz paketler için 300 TL ödeme yapacaklar size. Haftalık 300 TL’den düzenli bir şekilde çalışarak aylık 1.200 TL ek gelir elde edebileceksiniz. Bu oranlar çalışma performansınıza göre ilerleyen günlerde artacaktır.

Günde bir kaç saatinizi ayırarak eviniz ortamında direksiyon kılıfı paketleme işinden aylık 1.200 TL ek gelirkazanmak için aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurular sitemizde onaylanıp yayınlandıktan sonra firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir.

Telefon ve TC yollamayın!

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • NurullahCevapla

  Use ihtiyacım var 20 kişi ekibim. Var

  Kas 11, 2018 06:45
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Nurullah Bey. Yaşadığınız şehri de yazarsanız size daha kolay yardımcı oluruz.

   Kas 11, 2018 11:49
 • Bayram DursunCevapla

  Evde beş yetişkiniz ve ek iş yapmak istiyoruz gerekirse 10 12 kişilik grupta yapabiliriz işlerin daha hızlı olması icin
  Kütahya merkez

  Kas 11, 2018 15:12
 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var mamak ankara

  Kas 11, 2018 18:57
DMCA.com Protection Status