EVDE DOKTOR ELDİVENİ PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 23 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 402 defa okundu

Türkiye’de yapılan bir araştırma anketine göre ev kadınları, evde ek iş yaparak ek gelir elde ediyor. Bir çok ev kadını el işi, örgü, nakış yada evde paketleme işi yaparak aile bütçesine katkı sağlıyor aynı zamanda boş vakitlerini de değerlendirmiş oluyorlar. Kadınlar arasında en çok paketleme işleri tercih ediliyor. Paketleme işinden aylık 2000 TL yada 3000 TL gelir elde eden ev kadınları var.

Evde yapılabilecek bir çok paketleme işi bulunmakta. Bunlardan en çok tercih edileni doktor eldiveni paketleme işi. Oldukça basit olan doktor eldiveni paketleme işinden aylık 2000 – 3000 TL gelir elde etmek mümkün.

Doktor eldiveni paketleme işi nedir? Nasıl yapılır?

Doktor eldiveni diye adlandırdığımız bu eldivenler aslında hepimizin bildiği kullandığı beyaz plastik eldivenlerdir. Bir çok temizlik firması, lokanta, kasap, market, fırın gibi hijyen ortamlarının olması gereken yerde kullanılmaktadır. Doktor eldiveni diye tabir edilmesinde ki en büyük etken ise ameliyatlar sırasında doktorlar tarafından kullanılıyor olmasıdır.

Doktor eldiveni paketleme işi oldukça basit bir kaç adımdan oluşmaktadır. Öncelikle eldiven paketleme işinin hijyenik bir şekilde yapılabilmesi için işi yapacak kişi yada kişilerinde bu eldivenleri takması gerekmektedir. Size verilecek olan beyaz doktor eldivenlerini özel kutularına, her bir kutuya 100 adet eldiven girecek şekilde koymanız gerekiyor. Daha sonra paketleme işi biten kutuların ağızlarını para bandı ile bantlayıp kolilere diziyorsunuz ve paketleme işlemini bitiriyorsunuz.

Ek iş veren firmanın yetkilisi size işi nasıl yapacağınızı nasıl paketleyeceğinizi ve bantlayacağınızı tek tek uygulamalı olarak gösterecek. Paketleme işini bitirene kadar gerekli tüm malzemeyi de size teslim edecek. Hafta bir defa yaptığınız paketleme işlerini gelip kontrol edip paranızı elden peşin olarak size verecek.

Doktor eldiveni paketleme işi ne kadar kazandırır?

Eldiven paketleme işi temizlik ve hijyen isteyen sağlık üzerine bir iş olduğu için firmalar bu paketleme işine çok önem verirler ve dikkat ederler. Bu yüzden de paketleme işi için yüksek ücretler öderler. Örneğin bir bir kutu paketleme işi için 2 TL kazanç elde edersiniz. Günde 100 paket iş yaptığınızda kazancınız 200 TL olur. Firma sizden memnun kaldığı taktirde bu önemli paketleme işini düzenli olarak size verir. Bu sayede yaklaşık olarak aylık kazancınız 3000 TL yada 4000 TL olur.

Sizde bu karlı doktor eldiveni paketleme işine başvuru yapıp aylık 4000 TL kazanmak isterseniz hemen aşağıda yer alan başvuru formunu doldurup gönderin fırsatı kaçırmayın. Ek iş veren firmalar yaptığınız başvuruları tek tek detaylı bir şekilde inceleyip size geri dönüş yaparlar. Telefonda size yapacağınız iş hakkında bilgi verip açık adresinizi isterler. Tüm işi ve malzemeleri evinize kadar getirip teslim ederler ve işe başlarsınız.

 

Başvuru Gönder

12 Başvuru Yapılmış

 • NuranCevapla

  Is lazim

  Eyl 23, 2018 15:39
 • NeclaCevapla

  Ankaradayım evde iş yapmam gerekiyor

  Eyl 23, 2018 17:59
 • Ahmet Suat GÖKMENCevapla

  İstanbul İçerenköy

  Eyl 23, 2018 18:06
 • rabia durnaCevapla

  denizli acıpayam evimde yapabilecegim acil iş gerekiyo lütfen yardım

  Eyl 23, 2018 18:28
 • GÜLAYCevapla

  Kocaeli gebze darıca

  Eyl 23, 2018 19:22
 • Mehmet uysalCevapla

  Eşim hemşire,ben muhasebeciyim.evde doktor eldiveni paketleyip ek kazanç sağlamak istiyoruz.Çocuklarımız okuyor malum yetemiyoruz.Dönerseniz seviniriz.

  Eyl 23, 2018 20:14
 • MehmetCevapla

  Eşim hemşire,ben muhasebeciyim.evde doktor eldiveni paketleyip ek kazanç sağlamak istiyoruz.Çocuklarımız okuyor malum yetemiyoruz.Dönerseniz seviniriz.Adres Balıkesir.

  Eyl 23, 2018 20:16
 • Sevcan kapusuzCevapla

  Sevcan Çankırı paketleme işinde çok tecrübeliyim el sanatları mezunuyum elim hızlı ve pratiktir itinayla paketlenir zamanından önce teslim edilir titizlikle çalışırım hijyene önem veriririm geri dönüş saglarsaniz şimdiden teşekkür ederim saygilarimla

  Eyl 23, 2018 21:52
 • FadimeCevapla

  Evde iş imkanım var iş bulamıyorum dönüş yaparsanız sevinirim istanbul

  Eyl 24, 2018 06:29
 • Gül kurnazCevapla

  İşi istiyorum dönüş yapın lütfen K.mraştan merkezden ben

  Eyl 24, 2018 12:58
 • Hediye işlerCevapla

  İstanbul bağcılarda ikamet ediyorum 5 kişilik grubumuz var bir apartman da daha once de paketleme işi yaptık lütfen geri dönüş yapın

  Eki 26, 2018 22:45
 • ElifCevapla

  Tekirdağ çorludanim bu işi yapabilirim 4 kişiyiz çok ihtiyacımız var hepimiz ev hanımiyiz

  Nis 20, 2019 07:26
DMCA.com Protection Status