EVDE DÜĞME PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 23 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 471 defa okundu

Türkiye de ekonomik şartlar göz önünde bulundurulduğunda bir çok aile için geçinmek çok zor bir hal almış durumda. İşte bu yüzden ev kadınları, öğrenciler ve emekliler ek iş yaparak evden çalışarak para kazanmak istiyorlar. Ev kadınlarının tercih ettiği iş modeli arasında paketleme işleri gelmekte. Evde basit paketleme işleri ile güzel kazançlar elde etmek mümkün.

Evde paketleme işleri arasında en çok kazandıran iş modeli düğme paketleme işi olarak bilinmekte. Çeşitli boylarda gömlek, ceket ve pantolon düğmesini paketleyerek ek gelir sağlayabilirsiniz.

Düğme paketleme işi nasıl yapılır?

Evde düğme paketleme işi oldukça basittir. Ek işi veren firma size çeşitli boylarda ve renklerde ceket düğmesi, gömlek düğmesi ve pantolon düğmesini teslim eder. Her düğmenin kendine özel paketi bulunmaktadır. Gömlek düğmeleri için farklı paket, ceket düğmeleri içi farklı paket, pantolon düğmeleri için farklı paketler kullanılmaktadır.

Her bir pakete 10 adet düğme gelecek şekilde paketleme işini tamamlamış olursunuz. Firma size düğme paketleme işi için gerekli tüm malzemeyi eksiksiz olarak teslim eder. Düğme paketleme işinde verilecek olan malzemeler;

 1. Farklı boylarda kol düğmesi
 2. Düğme ambalaj paketi
 3. Paketleri dizeceğiniz koli
 4. Koli bandı
 5. Maket bıçağı

Firma yetkilileri tüm malzemeleri size sayılı ve zimmetli bir şekilde teslim eder. Aynı firma yetkilisi düğme paketleme işini nasıl yapacağınız hakkında size eğitim verir, uygulamalı olarak işi nasıl yapacağınızı tarif eder. Hangi boy ve renk düğmenin hangi pakete gireceğini tek tek gösterir. Özellikle her bir pakete 10 adet düğme geleceğini tembih eder ve işi size teslim edip 1 hafta sonra gelmek üzere gider. 1 hafta sonrasında yaptığınız işleri sayıp teslim almak için gelir ve ödemenizi elden yada banka havalesi ile yapar.

Düğme paketleme işi ile ne kadar kazanırım?

Ek iş veren firmalar düğme paketleme işini sorunsuz teslim aldıkları zaman ücret konusunda da bonkör davranırlar. Size teslim ettikleri ürünlerde eksik yoksa verilen adetleri sorunsuz teslim ederseniz eğer, haftalık size 400 TL ödeme yaparlar. Düzenli olarak düğme paketleme işini size vermeye devam ederler ve haftalık 400 TL’den aylık 1600 TL kazanmış olursunuz.

Ek iş veren firma için önemli olan size teslim ettikleri ürünleri eksiksiz teslim almak. Çünkü bu tür işlerde işi alan kişiler bazen özensiz davranabiliyor ve işleri eksik teslim edebiliyor. İş veren firma bu yüzden böyle şeylere çok dikkat ediyor. Her şeyi sorunsuz ve eksik yaparsanız eğer düğme paketleme işinden aylık 1600 TL ve üzeri kazanmanız mümkün. İş yoğunluğuna göre bu tutar 2000 TL bile olabiliyor.

Düğme paketleme işine nasıl başvuru yapabilirim?

Düğme paketleme işi veren firmalar bu ilanımızın altında yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurup gönderen adayları değerlendirip, iş yoğunluğuna göre en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • ÖzgeCevapla

  İşe çok ihtiyacım var

  Eyl 23, 2018 14:39
 • TubaCevapla

  Gerçekten çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Eyl 24, 2018 08:10
 • RabiaCevapla

  ben acıpayamda yaşıyorum benim işe cok ihtiyacım var lütfnnn

  Eyl 24, 2018 19:31
 • EmelCevapla

  Emel ankaradan

  Eyl 24, 2018 20:02
 • KezbanCevapla

  Sultanbeyliden

  Eyl 28, 2018 23:21
 • saymeCevapla

  diyarbakır

  Eki 01, 2018 18:14
 • O,4Cevapla

  Dugme paketleme isi istiyorum

  Kas 17, 2018 18:27
 • OzlemCevapla

  Dugme pAketleme

  Kas 17, 2018 18:28
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Talep olursa geri dönüş yapacağım.

   Kas 18, 2018 06:52
DMCA.com Protection Status