Evde Ek İş İlanları 2017 – Ev Hanımları İş Fırsatları İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 971 defa okundu

Evde Ek İş İlanları 2017 – Ev Hanımları İş Fırsatları İle Para Kazanın

2017 yılı her anlamı ile hayırlı ve bereketli geçmesini dileyerek, maddi sıkıntılar içerisinde bulunan herkese çözüm yolu getirmesini diliyoruz. Bizler, bu gibi paylaşımlar ile maddi sıkıntılar içerisinde bulunan kişilere bir ek iş, bir ek gelir fırsatı oluşturarak para kazanmalarına aracılık ediyoruz. Her kadın, her erkek borç içerisinde bir yaşam sürmek yerine maaşının yeteri kadar ihtiyaçlarını karşılayabilecek, bir eksiği olmadan çoluğuna, çocuğuna bakmak ister. Bu anlamda ortaya çıkan Evde Ek İş İlanları tüm ev hanımlarını, tüm emeklileri ve unutmak istemediğimiz öğrencilere büyük kolaylıklar sunmaktadır.

Evde Ek İş İlanları hakkında ilk kez sahibi olanlar için sektörü biraz daha açmak istiyor, bu alandan nasıl ek gelirler elde edebileceğinizden bahsetmek istiyoruz. Firmalar, fabrikalar, üretimlerinin yanında paketleme, montaj, boyama, süsleme gibi alanlarda personel ihtiyaçlarını gidermek amacı ile evlerinde çalışabilecek kişilere ihtiyaç duymaktadır. Taleplerini bizler aracılığı ile dile getirir ve bizlerde bu tarz ilanlar açmamızı isterler. Sürekliliğin oldu bu alanda hem ev işlerinizi rahatlıkla görebilir, çocuklarınız ile düzenli bir şekilde ilgilenebilir ve eğlenerek aldığınız ek işleri gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kadın, bulunduğu bölgelerdeki ev hanımlarını bir araya getirerek ekip kurmaktalar ve hep beraber eğlenerek aldıkları işleri gerçekleştiriyor ve bunlardan rahatlıkla para kazanabiliyorlar. Ek iş ilanlarına ulaşmak isteyenler geçmiş gönderilerimizi kontrol edebilir yada gönderi altına YORUM atarak  taleplerini bildirmeleri yeterlidir.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • IrazCevapla

  Denizli merkezde yaşıyorum. Evde yapabileceğim işe ihtiyacım var. Elim çok pratiktir. Disiplinli ve düzenli çalışırım. İş verenler ilgilenirse sevinirim

  Oca 24, 2017 08:46
 • SevdaCevapla

  Ankara keçiörende oturuyorum evde iş istiyoruz

  Oca 24, 2017 10:06
 • BURÇİNCevapla

  Bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum elinden her iş gelir kokulu şişe süslemek ve poşet paketleme hemen dönüş yaparsaniz memnun olurum

  Oca 24, 2017 10:29
 • TuğbaCevapla

  Evde ek is yapmak istiyorum istanbulda yasiyorum benimle iletisime gecerseniz sevinirim 0505103****

  Oca 24, 2017 10:53
 • duyguCevapla

  Düzcede ikamet ediyorum küçük çocuğum olduğu için calisamiyorum. Ekibim var evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorum. Dikkatli ve titiz çalışırım aldığım isi vaktinden önce teslim etmeye özen gösteririm. Elim bütün işlere yatkındır dönüş yaparsanız görüşelim pişman olmazsiniz.

  Oca 25, 2017 10:03
 • OzlemCevapla

  Paketleme işi istiyorum

  Oca 26, 2017 19:54
 • DilaraCevapla

  Evde yapabilecek iş istiyorum ANKARA’DA oturuyorum 10kişilik ekibim var

  Oca 28, 2017 21:36
 • Emrah yigitCevapla

  Evde paketleme isi yapilir ekip var

  Oca 28, 2018 19:08
DMCA.com Protection Status