EVDE EMZİK PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 27 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 385 defa okundu

Ekonomik şartların olumsuzluğu insanları geçim sağlamak için ek iş yapmaya zorluyor. Bir çok aile boş vakitlerini değerlendirmek ve aile ekonomisine katkı sağlamak için evde ek iş yapıyor. Özellikle evde paketleme işi yapan aileler aylık 3000 TL civarında ek gelir sağlayabiliyor.

Evde yapılabilecek bir çok paketleme işi bulunmakta. Bunların arasında en çok kazandıranı ise evde emzik paketleme işi. Bebeklerin kullandığı emzikleri evde paketleyerek aylık 3000 TL kazanabilmeniz mümkün.

Emzik paketleme işi nasıl yapılır?

Hemen hemen herkes bebeklerin, çocukların kullandıkları emzikleri biliyordur. Farklı renk ve şekillerde ki emzikleri basit bir kaç adımda paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken firmanın size vereceği emzikleri özel ambalajlarına koymak ve kolilere dizmek.

Emzik paketleme işinde dikkat etmeniz gereken en önemli kural, eldiven kullanmanız. Emzik paketleme işisağlık ile ilgili çok önemli bir iş olduğu için firmalar paketleme işinin yapılacağı ortama ve çalışacak kişi sayısına çok dikkat ederler. İşi veren firmanın yetkilisi size emzikleri özel ambalajlarına nasıl koyacağınızı, nasıl ağızlarını kapatacağınızı detaylı bir şekilde anlatacak. Hijyen açısından gerekli eldiven, ağız bandajı ve diğer tüm ekipmanlar size firma tarafından verilecek.

Firma görevlisi her akşam yaptığınız paketleri kontrol etmek için sizi ziyaret edecek. İşlemi biten emzikleri sayarak sizden teslim alacak. Yaptığınız işin ücretini peşin olarak elden verecek.

Emzik paketleme işinden ne kadar kazanırım?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi emzik paketleme işi sağlık üzerine önemli bir iş olduğu için, ek iş veren firmalar iş başına yüksek ücret öderler. Yaklaşık olarak emzik paketleme işinden günlük 100 TL yada 150 TL kazanç elde edersiniz. Düzenli bir şekilde yapacağınız emzik paketleme işinden aylık 3000 TL ile 4500 TLarasında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu durum tamamen sizin el becerinize ve pratikliğinize kalmış.

Emzik paketleme işine aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndererek başvuru yapabilirsiniz. Ek iş veren firmalar yapılan tüm başvuruları günlük olarak kontrol edip iş yoğunluğuna ve eleman ihtiyacına göre geri dönüş yaparlar. Uygun gördükleri kişileri telefonla arayarak iş hakkında bilgi verirler, anlaşma sağlandığı taktirde adres bilgisini alıp işi adresinize teslim ederler ve çalışmaya başlarsınız.

 

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • Çağla kahramanCevapla

  Bende evde is yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Eyl 27, 2018 15:53
 • Sevcan kapusuzCevapla

  Sevcan Çankırı paketleme işinde çok tecrübeliyim el sanatları mezunuyum elim hızlı ve pratiktir itinayla paketlenir zamanından önce teslim edilir titizlikle çalışırım hijyene önem veriririm geri dönüş saglarsaniz şimdiden teşekkür ederim saygilarimla

  Eyl 27, 2018 18:48
 • Şule KömürcülerCevapla

  İstanbul Güngörende ikamet ediyorum emzik paketleme işi ile ilgileniyorum. Hijyen noktasında sağlık yüksekokulu mezunu olduğum için yeterli bilgi ve birikime sahibim

  Eyl 27, 2018 21:25
 • İsmailCevapla

  Işe ihtiyacım var çalışmak istiyorum

  Eki 16, 2018 03:47
 • İsmailCevapla

  Emzik paketleme işini yapmak istiyorum lütfen dönüş yapın

  Eki 16, 2018 08:11
DMCA.com Protection Status