Evde Etiket işi Size Ekstra Asgari Ücret Bırakabilir

Evde ek iş imkanları kategorisine 10 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 1.338 defa okundu

Hemen hemen herkesin kulak verdiği ve evde yapması en kolay işlerden birisi olan etiket işi bugün bizim konumuz oldu diyebiliriz. Öncelikli olarak kazancı iyi ve yapması kolay olan etiket işi sayesinde aylık asgari ücrete kadar para kazanma olanağı var. Birçok kişinin yapmak istediği fakat; fırsat bulamadığı evde etiket işi ile ilgili olarak bugün sizlere bazı özel ve hızlı olabilecek pratik bilgilere yer vermeyi düşündük.

Öncelikle etiket işi nasıl yapılıyor ve amacı nedir bunu biraz açıklayalım. Daha sonrasında iş veren firmalarla ilgili bilgileri de sizlere aktaracağız.

Oldukça rahat ve kolay olan evde etiket işi yapmak isteyenlerin aslında büyük bir iş yapmayacağını veya herhangi bir vasfa ihtiyacı olmadıklarını ifade edebiliriz. İlkokul mezunundan üniversite mezunlarına ve hatta öğrencilere kadar birçok kişi bu işi rahatlıkla yapabilmektedir. Etiket işinin en büyük avantajının herkese uygun olması birçok kişinin iş sahibi olmasına da katkı sağlamaktadır.

Evde etiket işi neleri kapsamaktadır?

Etiket işi içerisinde birden fazla seçenek olduğunu açıklık getirelim. Firmalar etiket işi verirken sadece sizlere etiketleri hazırlayıp bunları keserek hazır hale getirmenizi istemez bazen de farklı şekiller elbette isteyebilirler. Kimi firmalar bugün ürünlerin üzerine etiketlerin yapıştırılmasını isterken kimileri ise bu etiketlerin evde çalışanlar tarafından hazırlanmasını bile isteyebiliyor. Etiketleri hazırlamak ve hatta baskısını bile yaptırmak isteyen şirketler bu işlemler karşılığında daha fazla para ödemek zorunda da kalabiliyor. Bu sebepten dolayı da daha fazla para kazanmak isteyenlere farklı kapılar da açılabiliyor.

Bu işin uzun soluklu bir iş olduğunu ve bu işi başlatan firmaların sürekli bu tarz işleri verdiğini açıklayalım. Kış aylarında çok daha fazla artan bu tarz işlerde tane başına gibi bir fiyat uygulaması da bulunuyor.

Ortalama olarak 1,000 TL yani asgari ücret ödeyen firmalar sigorta, yemek veya yol gibi masraflara katılmıyorlar. Günlük veya bazen de haftalık olarak iş veren firmalar verdikleri işleri de zamanında teslim almak elbette isterler. Etiket işinin özellikle ticarette çok hassas bir nokta olduğunu belirtecek olursak, bu teslimat işlerinin düzgün ve sistematik bir şekilde yapılması gerekiyor.

Etiket işi nasıl yapılır ve firmaların verdiği malzemeler nelerdir?

Firmalar sizlere bastıkları etiketleri vermektedir. Verdikleri etiketleri sizler makasla kesip yapıştırmaya hazır hale getirebiliyorsunuz. Böylece firmalar bunların kesimi ile uğraşmaz ve sizlerden aldıkları ürünleri direk üzerine yapıştırarak işlerine bakarlar. Bir diğer yandan firmalar sizlere bazı ürünler vereceklerdir. Sizler bu ürünlerin üzerine yapıştırma işlemini yapar ve ürünleri direk satış hale getirirsiniz. Bu çok daha fazla makbul olan ve çok daha fazla verilen bir iş olarak karşımıza da çıkmaktadır.

Evde Etiket işi veren şirketler ve firmalar iletişim

Evde Etiket işi veren firmalarla iletişim kurmak isteyenler direkt olarak bu firmalarla iletişim sağlayamamaktadır. Firmalar genellikle yakın çevrelerindeki kişilere bu işleri duyurmakla kalıyor. Eğer şansınız var ise sizde bu işe duyar yaparsınız. Bir diğer yandan ise bazı firmalar küçük ve pratik işlerle ilgili ilanlar vermektedirler. Vermiş oldukları bu ilanları değerlendirebilir ve eğer isterseniz başvuruda da hızlı bir şekilde bulunabilirsiniz.

Evde etiket işinin çok para kazandırmadığını fakat; geçimi sağlamak için yeterli miktarda para bıraktığını da rahatlıkla ifade edebiliriz ve anlatabiliriz. Bu sebepten dolayı bu tarz ilanları takip etmek ve anında haberdar olmak için internet sitemizi an be an takip edebilirsiniz. Başvuruda bulunmak isteyenler ise aşağıda yer alan başvuru kısmına yorum bırakabilirler ve kendi seslerini duyurabilirler.

Etiketler : , , , , , , ,

Başvuru Gönder

14 Başvuru Yapılmış

 • yaseminCevapla

  İstanbul maltepede oturuyorum evde etiket işi yapmak istiyorum evimiz kira esime destek olmak istiyorum bir yasinda bir cocugumuz var cocugumun geleceği için birikim yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler

  Eki 12, 2016 10:18
 • gülcanCevapla

  ev hanimiym izmirdeyim 9 yil tekstilde calistm yardimci olurmusunz

  Eki 12, 2016 15:54
 • fa35619658Cevapla

  Lutfen cok ıse ıhtıyacım var acıl donus yapın

  Eki 12, 2016 18:27
 • cengizCevapla

  Evde makas montaji isi istiyorum. Cerkez koy kapaklida ikamet ediyoru

  Eki 20, 2016 10:27
 • Ebru ŞenkolCevapla

  Kocaeli gölcükte oturuyorum. Etiket işini yapmak istiyorum.

  Eki 26, 2016 20:53
 • BinnurCevapla

  Acil ek ise ihtiyacim var lütfen yardımcı olurmusunuz

  Kas 11, 2016 14:24
 • YağmurCevapla

  Ankara sincandan yağmur evde ise ihtiyacim var acil paraya ihtiyacim var

  Kas 21, 2016 16:46
 • kaderCevapla

  Kayabaşı istanbul

  Kas 24, 2016 13:24
 • hacerCevapla

  alanyada oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Kas 25, 2016 11:41
 • EfeCevapla

  Kalabalık aileyiz Sakarya’da oturuyoruz uygun fiyata yapabiliriz

  Kas 29, 2016 20:00
 • Dilek AltayCevapla

  İzmir Bayraklı lütfen acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Ara 12, 2016 20:42
 • rahime adışenCevapla

  izmir bornova doganlarda oturuyorum bnde bu işi yapmak istiyorum lütfen cvp bekliyorum

  Ara 13, 2016 10:57
 • rahimeCevapla

  izmir bornova doganlarda oturuyorum bu işe ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  Ara 17, 2016 11:01
 • Şamil ezeroğluCevapla

  karaman merkez de oturuyorum 3 kişiyiz zamanında ve temiz bir çıkartacağımızı temin ederiz

  Oca 01, 2017 13:39
DMCA.com Protection Status