Evde Fırın Poşeti Katlama İşi İle Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 6 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 1.095 defa okundu

Evde Fırın Poşeti Katlama İşi İle Para Kazanın

Hanımlar, ev işlerinden arta kalan zamanları her zaman değerlendirmek istemişlerdir. Bu anlamda piyasa içerisinde yer edinen evde ek iş sektörü, birçok açıdan kazançların elde edilebildiği bir alan olarak karşımıza çıkmaktadır. Kadınlar, haklı olarak ellerinde olmayan bir ekonomik özgürlüğü kısa sürede yeniden kazanmak istemektedirler. Kadınların, ekonomik alanda var olmalarını sağlamak amacı ile piyasalar içerisinde yer alan ek işler, Evde Fırın Poşeti Katlama İşi ile yeniden şekillenmektedir.  Bu sektörler, birçok kadına istihdam alanı sağladığı gibi, sektörlerin hızlı bir gelişim göstermelerine olanak sağlamaktadır.

Evde Fırın Poşeti Katlama İşi İle Para Kazanın

Fırın ile haşir neşir olan kişiler, gün içerisinde lezzetli kaynaklar oluşturabilmek adına poşetli bir pişirme stili uygulamaktadır. Her gün yüz binlerce ürünün satıldığı bu alan içerisinde mneydana gelen ihtiyaçları karşılamak, yine cefakar ev kadınları tarafından üstlenilmektedir. Bu alanda çalışmak isteyen kadınlar, günde 200 adet fırın poşeti paketlemeleri gerektiğini bilmelidirler. Teslimatlar genellikle günlük olup her gün yapılan ürünler imalatçı firmalara teslim edilms gerektiğini belirtmek istiyoruz. Bu alanda kazanılan ücretler, haftalık, aylık gibi periyotlar üzerinden verilmekte olup aylık kazançlar ortalama olarak 1,500 ile 1,750 lirayı rahatlıkla bulabilmektedir.

Bu miktarları kazanabilmek biraz zor ve hayal gibi gelse de evde ek iş sektörü son zamanlarda oldukça gelişmiş ve değişmiştir. Evde fırın poşeti paketleme işinde çalışmada bulunmak isteyenler, gönderimiz altında bulunan başvuru bölümüne alanları ile ilgili bilgiler vererek taleplerini iletebilirler.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • Elçin KılıçCevapla

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum.evde fırın poşeti katlama kına malzemesi hazırlama vb. bir iş olursa yapabilirim.20 yıllık tekstil tecrübem vardır.kucuk çocuğumdan dolayı çalışmıyorum.cok ihtiyacım olduğu için evde yapılabilecek işleri yapabilirim.yardimci olursanız sevinirim. 5395555633

  May 20, 2017 15:41
 • NihalCevapla

  Bu işi istiyorum. Grubumuz var. Kağıthane’de oturuyoruz.

  May 21, 2017 03:53
 • ZeynepCevapla

  Ankara altindag

  May 25, 2017 21:07
 • FatmaCevapla

  Evde fırın poşeti yapmak istiyorum ekibim var

  May 31, 2017 20:57
 • FatmaCevapla

  Evde fırın poşeti yapmak istiyorum ekibim var istanbul sultangazide oturuyorum

  May 31, 2017 20:59
 • ZEYNEPCevapla

  Bu işi istiyorum

  Haz 01, 2017 15:03
 • mehtapCevapla

  hatay antakya da ikamet ediyorum evde fırın poşeti paketleme işini yapmak istiyorum.Günde dört beş saat boş vaktim oluyor.Bir arkadaşımla beraber bu işi düşündük.Geri dönüş yaparsanız seviniriz.İşe ihtiyacımız var şimdiden teşekkürler.

  Haz 01, 2017 16:51
DMCA.com Protection Status