EVDE GÜL PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Aralık, 2018 tarihinde eklendi, 199 defa okundu

8 Mart dünya kadınlar günü yaklaşırken bir çok firma da iş yoğunluğu artmış durumda. Bu firmaların başında da çiçekçiler gelmekte. Özel günlerin vazgeçilmezi hediyelik çiçekler kadınlar günü, anneler günü yada sevgililer günün de çok fazla rağbet görüyor ve çiçek firmaları paketleme işlerini yetiştiremiyorlar. İşte bu yüzden de ellerinde ki paketleme işlerini evde ek iş yapanlara gönderiyorlar.

Çiçekçiler tarafından evlere ek iş olarak verilen işlerden birisi de gül paketleme işi. Bir çok çiçek firması ellerinde ki yapay gül paketleme işlerini belirli ücret karşılığında evde ek iş olarak yaptırmakta. Sizde evinizden gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

Gül paketleme işi nedir?

Annenize, sevgilinize yada eşinize özel günlerde çiçek aldıysanız eğer az çok hazır yapay güllerin nasıl olduğunu bilirsiniz. Özel şeffaf ambalajında kırmızı kurdele ile süslenip çeşitli kokular sıkılıp satılmakta. İşte bu yapay gülleri evinizde rahat bir şekilde paketleyip satılabilir hale getirmeniz istenmekte.

Yapmanız gereken kırmızı, beyaz, sarı vb renklerde ki yapay gülleri size verilecek olan şeffaf ambalajlarına koymak ve kırmızı kurdele ile şeffaf ambalajları süslemek. Gülleri koyacağınız şeffaf ambalajları da katlama yerlerinden katlayarak sizin kutu haline getirmeniz gerekmekte. Gülleri paketlere koyarken üzerlerine özel parfümlerinden sıkmayı unutmayın, bazı firmalar sim pulları da dökmenizi isteyebilir, bu durum firmadan firmaya değişiyor.

Yeni iş fırsatı  Evde nasır bandı paketleme işi

İş veren firmanın yetkilisi gül paketleme işini nasıl yapacağınızı, ambalajları nasıl katlayacağınızı ve kurdeleyi nasıl düğüm atacağınızı tek tek size uygulamalı olarak öğretecek. Hazır yapılmış bir kaç gül paketi numunesini de örnek olması açısından size verecek, bakıp rahatlıkla yapasınız diye. Paketlemesi biten güller firma görevlisi tarafından günlük olarak gelip sizden teslim alınacak.

Ne kadar kazanırım?

Gül paketleme işi sürekliliği olan çok yoğun bir iş olduğu için çiçek firmaları işlerin sorunsuz olması adına yüksek ücret ödemesi yaparlar. Ortalama olarak gül paketleme işinden haftalık 600 TL kazanç elde edersiniz. Sürekliliği olan bir iş olduğu içinde düzenli olarak bu işi yaptığınızda aylık kazancınız 2400 TL olacaktır.

Sizde gül paketleme işi yaparak aylık 2400 TL ek gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndererek bu iş modeli için aday olabilirsiniz. Ek iş veren firmalar gelen tüm başvuruları günlük olarak düzenli bir şekilde kontrol ediyor. Olumlu gördüğü kişilere en kısa sürede geri dönüş yapıp çalışmayı başlatıyorlar. Başvuru yoğunluğundan dolayı firmaların geri dönüş yapması biraz zaman alabilmektedir.

Başvuru Gönder

12 Başvuru Yapılmış

 • ÇiğdemCevapla

  Erzurumdayim ihtiyacim var donus saglanirsa memnun olurum paketleme isi yapmak istiyorum.

  Ara 07, 2018 10:55
 • Özlem NURCevapla

  Sayın Yetkili,
  Yalova’da yaşayan emekliyim; hızlı, pratik, dikkatli, zaman kavramına önem veren ayrıca başladığı işi titizliklikle ve özenli bitirmek isteyen bir kişiliğe sahibim. Bu işi hem rahatlıkla ve severek yapabilecek zamanım, hem de bu işten kazanabileceğim paraya çok ihtiyacım var.
  Geri dönüş yapmanız beni maddi ve manevi mutlu edecektir.
  Saygılarımla

  Ara 07, 2018 14:07
 • gökhan bolatCevapla

  kesinlikle sorunsuz paketleme ve diğer işler yapılır ığdır mrkez 05417913493

  Ara 07, 2018 22:16
 • BUKETCevapla

  ise 8htiyacim. var lutfen donus yapin mamak ankara

  Ara 08, 2018 07:11
 • HuseyinCevapla

  Gül paketleme isi

  Ara 10, 2018 08:48
 • ZeynepCevapla

  İzmirde oturuyorum acıl işe ıhtıyacım var

  Ara 11, 2018 12:02
 • ÖzlemCevapla

  Merhabalar işe ihtiyacım var ek iş yapmak istiyorum İstanbul çekmeköyde oturuyorm

  Ara 11, 2018 13:04
 • Turan söyünmezCevapla

  05455370167

  Ara 12, 2018 13:07
 • HilalCevapla

  Ankara da yaşıyorum paketleme işi yapmak istyorum

  Ara 12, 2018 14:22
 • Fadime EyvazCevapla

  Merhaba, ben çorumdan yazıyorum en az 50 kişilik bu işi yapacak olan bayan arkadaşlar var.Sizinle bizzat görüşmek isterim. Teşekkür ederim.

  Ara 12, 2018 20:37
 • Fatma akbulutCevapla

  Ek işe ihtiyacım var 3 çocuk annesiyim 2 tane üniversite 1 tane ilk okul öğrencisi yetişemiyoruz

  Ara 13, 2018 09:30
 • ZuhalCevapla

  Ankara eşimle birlikte yapabiliriz açil iş lazım

  Ara 17, 2018 08:27
DMCA.com Protection Status