Evde hasır kapı süsü işi yaparak para kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 126 defa okundu

Bazı evlerin girişinde, hastane odalarının kapılarının üzerinde yada iş yerlerinde hoşgeldiniz, welcome gibi yada isimlerin yazılı olduğu hasırdan yapılmış kapı süslerini görmüşsünüzdür. Halat ipinden hazırlanan bu süslere hasır kapı süsü denmektedir. El işçiliği olan bu ürünleri anlaşacağınız firmalar aracılığı ile evinizden yaparak para kazanmanız mümkün.

Evlere ek iş veren firmalar, evinizde hasır kapı süsünü hazırlamanız için gerekli olan tüm malzemeleri size ücretsiz olarak temin edecek. Tek yapmanız gereken firmanın size tarif edeceği şekilde parçaları birleştirip, düzgün bir şekilde örerek hasır kapı süslerini hazırlamak olacak. Bu iş modeli ile haftalık 400 TL, aylık 1.600 TL ile 2.000 TL arasında kazanç sağlamanız mümkün.

Hasır kapı süsü işi nasıl yapılır?

Tüm malzemeleri teslim aldıktan sonra sıra hasır kapı süsünü hazırlama işlemine geldi demektir. Halatı tabağın etrafına, arasına silikon sıkarak saracaksınız. Firma görevlisi kaç sıra dolamanız gerektiğini süslemede kullanacağınız aksesuarlara göre size iletecek. Genel olarak 5 yada 6 kat saracaksınız. Sarma işleminin ardından tabağı ortasından çıkaracaksınız. Daha sonra size verilen yapay çiçek, gül, kelebek yada kurdeleleri sarmış olduğunuz halatların üzerine sırası ile yapıştıracaksınız. En son işlem olarak halattan ufak bir parça kesip hasır süsün üst kısmına kanca şeklinde yapıştırıp işi tamamlamış olacaksınız.

Hasır kapı süsü işi ne kadar kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Hasır kapı süslerinin bir çok modeli bulunmaktadır. Firmaların size vereceği modeller, şekiller değişiklik gösterebilir. Yapacağınız hasır kapı süslerinin modeline, şekline yani kısacası zorluğuna göre alacağınız ücret değişiklik gösterecektir. Düz, sade, zahmetsiz modeller için ortalama 1 TL civarında kazanç sağlarken, hazırlanması zor, şekli zor modeller için ise ortalama 2 TL civarında kazanç sağlarsınız. Firma sizden memnun kaldığı taktirde düzenli olarak iş vermeye devam edecektir. Düzenli bir şekilde bu işi yaparak aylık 1.600 TL ile 2.000 TL arasında ek gelir elde etmiş olursunuz.

Sizde evinizde hasır kapı süsü yaparak aylık 2.000 TL kazanmak istiyorsanız, aşağıda bulunan formu doldurup göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yoğunluğuna göre gerekli tüm incelemeler yapıldıktan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Nalan açıklıkCevapla

  Hasır kapı süsü yapmak istiyorum dönmeniz bekliyorum lütfen

  Nis 15, 2019 08:09
 • FatmaCevapla

  Bende yaptım önceden yer neresi ve haftalık ne kadar

  Nis 15, 2019 10:49
 • GulmisalCevapla

  Bilgi alabilir miyim

  Nis 15, 2019 11:18
 • SerpilCevapla

  Bu ise ihtiyacım var ve yapabilirim ankaradan serpil

  Nis 16, 2019 16:23
DMCA.com Protection Status