Evde ıhlamur paketleme işi haftada 300 TL

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Ağustos, 2016 tarihinde eklendi, 4.032 defa okundu

Evlerde yapılan işlere günler geçiyor ki, bir yenisi daha her geçen gün eklenmekle kalıyor. Özellikle kolay ve pratik işlerin aşırı bir biçimde evlere verildiği son dönemlerde en çok tutacak olan yeni bir ek iş meydana çıkmış oldu. Evde ıhlamur paketleme işi özellikle kış aylarında çok fazlaca tercih edilmekte olduğunu bildirelim. İhtiyacı en fazla olan iş diyebiliriz. Bakkallar, marketler ve büyük mağazaların pek fazla tercih edilmediği ıhlamur konusunda genellikle insanlar küçük işletmeleri veya aktarları tercih edebiliyorlar. Daha sağlıklı, organik ve doğal olduklarını düşündükleri sebebi ile birçok kimse buralardan bu ürünü almayı tercih etmekle kalabiliyor.

Küçük esnafların bu paketleme işlerini ya kendilerinin yaptığını ya da başkalarına yaptırdıklarını düşünmek gerekir ise, para kazanma içinde ayrı bir kapı açıldığını da görebiliyoruz.

Ek gelir fırsatını şimdi sizde yakalayın!

Yaklaşan kış ayları sebebi ile en çok tutulacak ve tercih edilebilecek olan bir ek iş ilanını sizlere sunuyoruz. Evde ıhlamur paketleme işi ile haftalık kazancınız 300 TL gibi rakamları görebiliyor. Yapılacak işlem oldukça basit ve kolay gözükmektedir. Anlaştığınız firma yani ıhlamur paketleme işini size verecek olan yer sizlere ıhlamurları kiloluk halde poşetlerde vermektedir. Ve siz bu ıhlamurları kendi ufak ambalajlarına tartıp koyarak paketlemesini yapabiliyorsunuz. Bu ek işte sizde bulunması gerek tek şey ufak bir hassas tartarınızın olmasıdır. Eğerbu tartı elinizde yok ise anlaşmış olduğunuz firma yani bu ek işi size verecek olan yer size tartı da vermektedir. Tabi iş bitiminde geri almak şartı ile.

Evet göründüğü gibi ıhlamur paketleme işi oldukça basit ve güzel kazancı olan bir ek iştir. Eğer bu ek iş ile ilgilenmeyi düşünürseniz aşağıdaki başvuru adımlarını dikkatlice doldurmanız gerekmektedir.

Başvuru Hakkında

Aşağıda bulunan başvuru gönder kısmındaki ad, eposta ve başvurunuz hakkındaki yazıyı doldurup göndermeniz yeterlidir.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • GülCevapla

  Ihlamur paketleme yapabilirim hatay

  Şub 07, 2018 21:03
 • havvaCevapla

  evde ıhlamur paketleme işi istiyorum

  Nis 17, 2018 08:02
 • ŞehriCevapla

  Ankara dayım. Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız memnun olurum.

  Eyl 03, 2018 08:33
 • NazmiCevapla

  güzel yaparım

  Eyl 03, 2018 09:32
 • AyşeCevapla

  Evde paketleme işi yapabilirim

  Eyl 05, 2018 06:55
 • filizCevapla

  evde ıhlamur pakaetleme işi konusunda geri dönüşünüzü rica ediyorum

  teşekkür ederim

  Şub 19, 2019 10:28
DMCA.com Protection Status