EVDE IHLAMUR PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 26 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 261 defa okundu

Evde ek iş yaparak ihtiyaçlarını karşılayacak miktarlarda paralar kazanmak son zamanlarda çoğu ev hanımının başvurduğu bir yöntem. Sadece ev hanımları mı? Öğrenciler ve hatta ek gelire ihtiyaç duyan evde harcayacak boş zamanı olan herkesin rahatlıkla yapabileceği bir iş. Eve verilen işler piyasada oldukça fazla ancak her iş maalesef çok kazandırmayabiliyor. Daha doğru ifadeyle verilen emeğe değmeyecek ücretler elde edilebiliyor. Karşılığı hak edildiğinden çok daha az olunca da kişiler bu işleri tercih etmiyor veya baştan savma ve özensiz bir şekilde yapabiliyorlar. Oysa evde çay ve ıhlamur paketleme işi hem yorucu olmayan hem de normalin üstünde bir el becerisi gerektirmeyen bir iş. Herkesin yapabilir miyim korkusuna kapılmadan güvenle başvurabileceği bir iş.

GÜNÜN HER SAATİ KEYFİNİZ NE ZAMAN İSTİYORSA İŞE KOYULABİLİR VE İSTEDİĞİNİZ KADAR PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

Evde yapılan işlerin genel özelliği adet bazlı olmasıdır. Bu demek oluyor ki işe saat kaçta başlayıp kaçta bitireceğinizi ne zaman ara verip ne zaman yemek yiyeceğinizi sadece kendiniz belirlersiniz. Kimseden emir almaz istediğiniz şekilde çalışarak işinizi tamamlayabilir, gönlünüzce para kazanabilirsiniz. İşverenler çalışanlara verdikleri malzemelerle onlardan anlaştıkları bir miktar kadar tamamlamalarını isterler ve bir süre verirler.Örneğin bir hafta içerisinde bin adet çay veya ıhlamur paketlemeniz istenir. Sizinse tek sorumluluğunuz size teslim edilen malzemelere özenli davranmak ve işi vaktinde bitirip işvereninize teslim edebilmektir. Geriye kalan tüm çalışma şartlarını istediğiniz gibi belirlemekte özgürsünüz.

2016 yılı itibariyle evde iş veren firmalar oldukça artmış durumda. Kış ayının sert geçmesi ve kış çayı kavramının toplumda hızlıca yayılmış olması çay ve ıhlamur paketleme işi yaptıran firmaların sayısının artmasına sebep oldu. Yaz aylarına girmek üzereyiz ve bu firmalar halen çay ve ıhlamur paketleme işi yaptırmaya devam ediyor. Çayı seven bir millet olduğumuz hatta yazın sıcağında dahi çay içerek hararetimizi gidereceğimizi düşünen bir millet olduğumuz sürece de bu firmalar paketleme işi yaptırmaya devam edecektir.

PEKİ YA BU FİRMALARA NASIL ULAŞACAKSINIZ? EVDE ÇAY VE IHLAMUR PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORSUNUZ AMA KİMİNLE İRTİBATA GEÇECEK BU İŞE NEREDEN BAŞLAYACAKSINIZ?
Eğer para kazanmak istiyorsanız ve bu isteğinizde ısrarcıysanız, aynı işi defalarca kez yapmaktan kısa bir sürede sıkılmayacak ve işinizi severek yapacaksanız bu işe gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmakta yine fayda var ki paketleme işi sürekli aynı hareketleri yapacağınız çok dar çerçeveli bir iş. Bu sebeple gerçekten istikrarlı olmayı ve bir hevesle değil kararlılıkla başlamayı gerektiren bir iş. Eğer bu okuduklarınıza rağmen kararlıysanız ve hala evinizde çay veya paketleme işi alarak para kazanmak istiyorsanız yapacağınız ilk iş bu bölüme yorum yazarak ilgililere bu talebinizi duyurmak olacaktır. Buraya yazacağınız yorum sayesinde evde çay ve ıhlamur paketleme işi veren firmalar talebinizi görecek ve sizinle irtibata geçeceklerdir. Diğer yandan bu işle ilgili daha fazla bilgi edinmek güvenilirliğini ölçmek için de yorumları okuyabilir, paketleme işi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

YAKINLARINIZDAN SÜREKLİ VE DÜZENLİ BİR İŞİ OLAN BİR KİŞİNİN MAAŞINI GÜNLERE VE SAATLERE BÖLEREK SAAT BAŞI KAÇ PARA KAZANDIĞINI HESAPLAYIN. SİZİN DE BİR SAATTE KAÇ ADET PAKETLEME YAPTIĞINIZIN SÜRESİNİ TUTUN VE SAATİNİZİN KAÇ PARAYA GELDİĞİNİ HESAPLAYIN. ARADAKİ FARK SİZİ ŞAŞIRTACAK!
Halk arasında alışılagelmiş öyle bir durum var ki haftanın altı günü sabahtan akşama kadar çalışarak bin iki bin TL kazanan kişilerin durumları hiç garipsenmemekte. Oysa evde paketleme işi yapan kişiler hem bu kadar yoğun ve uzun süreli çalışmak zorunda kalmamakta hem de bu tempoyla çalıştığında kazancı neredeyse düzenli işlerin iki katına denk gelmekte. Kaldı ki evde yapılan işlerde bahsettiğimiz gibi çalışma şartlarını kendiniz belirlemekte, molalarınızı istediğiniz gibi düzenlemektesiniz. Hatta evinizde olmanız bile büyük bir avantaj. Çocuğu olan bayanlar, halen okumakta olan öğrenciler, çalıştığı ancak kazancının yetmediği veya kendisine boş zamanın kaldığını düşünen beyefendiler… Paketleme işi herkese hitap eden ve gerçekten kolaylıkla para kazanmanın yolunu açan bir fırsat. Üstelik çay ve ıhlamur paketleme işi veren firmalara ulaşabilmek de bir yorum yazmak kadar kolay.

Değerli okurlar; yorumlar malumunuz herkese açık olduğu için ille de iletişim bilgisi paylaşacaksanız cep numarası değil de e-posta paylaşmanız daha güvenli olur. E-posta adresini yorumunuzun sonununa eklemeniz herkesn görebilmesini sağlayacaktır. Cep numarası gönderenlerin numarasını silmiş bulunmaktayım. Saygılarımla

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

  • SemraCevapla

    İstanbul kartalda oturuyorum ekibide var calismak istiyorum bilgi alabilirmiyim

    Eki 05, 2018 09:58
  • ElifCevapla

    Ihlamur paketleme isi istiyorum 4 kisilik bir ekibim var bu sayi arta bilir acil donus yaparsaniz sevirim bursa

    Eki 22, 2018 12:52
DMCA.com Protection Status