EVDE KABLO BAĞI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 5 Aralık, 2018 tarihinde eklendi, 303 defa okundu

 

Evde yapılıp para kazandıran bir diğer işimiz kablo bağlarını paketleme. Evde çalışmanın güzel taraflarından biri çalışma saatlerini sizin belirlemeniz yani istediğiniz zaman işe başlayıp, istediğiniz zaman paydos vermenizdir. Kısacası evde yapılan işlerin patronu da işçisi de sizsiniz. Karışan edenin olmaması ayrı bir güzelliği bu işlerin. Bu yazımızda evde kablo paketleme işine değinmeye çalışacağız.

Evde Kablo Bağı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

İş için anlaştığınız firmanın size temin ettiği malzemeleri kullanacaksınız. Firma size torbalar içerisinde kablo bağları, paketlemek için poşetler vs. verecektir. İşlemin nasıl yapıldığını size uygulamalı olarak gösterecekler sizde artık size gösterilen şekilde kablo bağlarını firmanın istediği sayılarda paketleyeceksiniz. Zor olmayan bir iştir tek başınıza rahatlıkla yapabilirsiniz. İster ailenizle isterseniz arkadaşlarınızla bir ekip kurarak daha hızlı işleri bitirebilirsiniz.

Evde Kablo Bağı Paketleme İşine Başlamak İçin Para Vermem Gerekir mi?

 

Hayır, herhangi bir ücret vermenize gerek yok. Anlaştığınız kablo firması size tüm gereken araç gereç ve ürünleri verecektir.

Evde Kablo Bağı Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Bitirdiğiniz her paketleme işlemi için ortalama olarak 1 TL kazanırsınız. Günde 30 tane paketleme işi yapsanız ki birkaç saatinizi ayırmanız halinde rahatlıkla 30 paket yaparsınız bu da aylık en az 900 Lira kazanmanız anlamına gelir.

Evde Kablo Bağı Paketleme İşi Veren Firmalar

İlk olarak bu işi yapmanız için atmanız gereken ilk adım oturduğunuz şehirde kablo imalatı yapan firma ve kuruluşları tespit etmeniz gerekir. Firmaları tespit etmeniz için internetten kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır.

İş bulma ihtimalinizi arttırmak için aşağıda bulunan yorum kısmından iletişim bilgilerinizi not bırakırsanız evde kablo bağı paketleme işi için eleman arayan firma yetkilileri size ulaşma şansınızı arttırmış olabilirsiniz. Yazdığınız yorumda kötü niyetli kişilerin sizi rahatsız etmemesi için lütfen telefon numaranız olmasın. Yaptığınız yorum herkese açık olacağı için özel bilgilerinizi paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Bulunduğunuz il, isim, e-posta bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır. Kablo firmaları iş için sizi uygun bulmaları halinde kısa zaman içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin mamak ankara

  Ara 06, 2018 06:12
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Ara 06, 2018 07:05
 • ZeynepCevapla

  İzmirde oturuyorum acıl ek işe ıhtıyacım var

  Ara 07, 2018 08:00
 • KübraCevapla

  Ankarada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Oca 22, 2019 14:28
 • Şermin ersuCevapla

  Merhaba, istanbul anadolu yakasi maltepe deyim, cok ihtiyacım var ne olur, cevap mailinizi sabirsizlikla bekliyorum

  Şub 03, 2019 22:58
DMCA.com Protection Status